Emil Frey ČR Emil Frey  >  Suzuki  >  Prodávané modely  >  Suzuki Swift

Suzuki Swift – Pozdvihne i Vás.

Auto je místem, kde se spojují nejrůznější emoce. Nový Swift budete řídit srdcem. Design a barevné provedení zdůrazňují jeho výjimečný charakter. Přizpůsobí se Vám a nebude Vás omezovat. Každý den Vás bude lákat k usednutí za volant, abyste si užili nekončící vzrušení z jízdy. Swift Vás v každém ohledu pozvedne. Krása není jen o vnějším vzhledu. Radost z jízdy Swift vyjadřuje svými proporcemi. Ohromující zevnějšek tvoří souhra rozměrů nízké, krátké a široké karoserie. Dynamika se odráží také ve svalnatých tvarech. Design ztělesňuje vzrušení z pohybu, a to i tehdy, když auto stojí.

Výbava Suzuki Swift
Emil Frey Suzuki Swift Emil Frey Suzuki Swift
 • Pohonný systém typu mild hybrid – SHVS
 • Multifunkční barevný LCD displej
 • Asistent dálkových světel
 • Smartphone Linkage Display Audio
 • Navigace s mapovými podklady na SD kartě
 • Automatická klimatizace
 • USB konektor a 12V zásuvka
 • Pokročilý systém sledování provozu před vozem
 • Přednárazový systém s dvěma senzory
 • Systém nouzového brzdění
 • Adaptivní tempomat
Jízdní výkon pozdvihne Vaše emoce

Je navržen pro povznášející zážitky z jízdy. Zavěšení kol je vyladěno k vynikajícím jízdním vlastnostem a posouvá zaměření vozu vyjádřené slovy „víc než jen auto do města“ na další úroveň. Všechno se přizpůsobilo tomu, aby Swift okouzlil řidiče po celém světě svým sportovním pojetím a při řízení vyvolával silné emoce.

Emil Frey Suzuki Swift
Jízda rozbuší Vaše srdce a pokročilé technologie se postarají o nekompromisně nízkou spotřebu.

Svižná a úderná akcelerace. Schopnost zatáčet, která Vás vždycky udrží v zamýšlené stopě. Swift byl přepracován s důrazem na každý detail v jeho pohonných jednotkách a na platformě s cílem rozvinout jeho jízdní schopnosti a dát řidiči pocit, že je s autem spojen a má ho dokonale pod kontrolou. Protože motor a podvozek jsou nenahraditelným základem kvalitních zážitků z jízdy, používá u nich Swift nejmodernější technologie, které přináší užitek – i v detailech, které řidič nemusí ihned zaznamenat.

Kombinace kompaktního elektromotoru a lithium-iontové baterie ulehčuje motoru

Ve snaze o ještě nižší spotřebu paliva jsme použili nový pohonný systém typu mild hybrid – SHVS (Smart Hybrid Vehicle by Suzuki), který je standardem při kombinaci výbavy ELEGANCE a manuální převodovky s motory 1.0 BOOSTERJET a 1.2 DUALJET. Srdcem SHVS je malá, kompaktní jednotka ISG (Integrated Starter Generator), která nahrazuje elektromotor obvyklý v jiných hybridních systémech. Lithium-iontová baterie se rychle nabíjí a také umí dodat vysoký výkon. Takový hybridní pohon je optimálním řešením pro kompaktní vozy, nabízí totiž vynikající poměr mezi spotřebou paliva a prostorovou náročností.

Emil Frey Suzuki Swift
Motor 1.2 DualJet s mild‑hybridním systémem

v sobě ukrývá unikátní techniku, a to zdvojený systém vstřikování, který zlepšuje tepelnou účinnost. Aby se energie ukrytá v palivu zužitkovala co nejefektivněji, má motor mimořádně vysoký kompresní poměr. Tento snadno ovladatelný motor nabízí ideální poměr mezi výkonem a spotřebou paliva.

ALLGRIP AUTO Vám dává svobodu pokračovat v jízdě dál, bez ohledu na změnu povrchu cesty nebo na nestálost počasí.

ALLGRIP AUTO je optimální řešení pohonu všech kol, které je zárukou Vašeho klidu, ať už jedete po kluzkém povrchu nebo po zasněžené cestě. Díky viskózní spojce se zadní kola zapojí vždy, když systém zaznamená, že ta přední ztrácejí trakci.

Suzuki Swift - videa o modelu a technologiích

Suzuki Swift - recenze o modelu a technologiích

Testy: Suzuki Swift 1.2 Hybrid 4X4 – Návrat atmosféry skrz hybrid 9. 3. 2020, www.garaz.cz Testy: Suzuki Swift 1.2 Hybrid 4X4 – Návrat atmosféry skrz hybrid Automobilový průmysl se nyní nachází ve zvláštním období, na jehož konci bychom měli údajně všichni jezdit v autech na baterky. Jenže zatím jsou výsledky elektrifikace u jednotlivých značek dost různé. Tak třeba... přečíst celý článek
Suzuki Swift Hybrid AllGrip: Radostně rozumný 12. 4. 2020, www.autickar.cz Suzuki Swift Hybrid AllGrip: Radostně rozumný Uprostřed karantény vcházím na dvorek zastoupení Suzuki a odemykám malou modrou věc. Oproti minulé generaci, která byla hranatější a jakoby přisátá k zemi, je tahle trošku vykulenější a uhlazenější. Jako by tu starší... přečíst celý článek

Suzuki – prodávané modely

Pište řediteli

Podělte se, prosím, se mnou o své zkušenosti a připomínky k našim službám i pracovníkům Emil Frey ČR, s nimiž jste přišli do kontaktu. Vaše názory jsou pro mne velmi důležité a podnětné.

Dopis k mým rukám můžete proto napsat na tomto odkazu: pište řediteli.

Facebook Emil Frey ČR: Suzuki, Swift, 4x4, hybrid Instagram Emil Frey ČR:Suzuki, Swift, 4x4, hybrid
Emil Frey ČR:Suzuki, Swift, 4x4, hybrid Copyright © 2019-2021 Emil Frey
Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront
zpět nahoru ∧