Emil Frey ČR Emil Frey  >  Suzuki  >  Prodávané modely  >  Suzuki Swift

Suzuki Swift – Moderní, úsporný a digitální

Moderní technologie zlepšují jízdní výkon a zážitek z řízení. Mild-hybridní systém přidává sílu v nízkých otáčkách a přitom šetří palivo, asistenční systémy se starají o Vaši bezpečnost a multimediální audio jednotka umožňuje za jízdy bezpečně využívat funkce chytrého telefonu.

Výbava Suzuki Swift
Emil Frey Suzuki Swift Emil Frey Suzuki Swift
 • Pohonný systém typu mild hybrid – SHVS
 • Multifunkční barevný LCD displej
 • Asistent dálkových světel
 • Smartphone Linkage Display Audio
 • Navigace s mapovými podklady na SD kartě
 • Automatická klimatizace
 • USB konektor a 12V zásuvka
 • Pokročilý systém sledování provozu před vozem
 • Přednárazový systém s dvěma senzory
 • Systém nouzového brzdění
 • Adaptivní tempomat
Stylový, sportovní a po všech stránkách zábavný

Když ho poprvé spatříte, zamilujete si jeho elegantní tvary a propracovaný design. A jakmile nasednete a nastartujete motor, okamžitě si oblíbíte jeho charakter. Swift je stvořený pro lidi, které baví řídit, kteří mají smysl pro detail a nebojí se při jízdě městem vzbudit pozornost.

Emil Frey Suzuki Swift
Užijte si každou jízdu

Swift odjakživa platí za sportovní hatchback, který je radost řídit. Stačí nasednout a okamžitě to poznáte. Swift je stylový, hravý a plný chytrých technologií, díky nimž si jízdu užijete naplno.

Navržen, aby vynikl

Výrazná mřížka chladiče s chromovanou lištou a propracovaný design kol přitáhnou pozornost. Linie střechy lehce klesající vzad se opticky vznáší nad dynamicky tvarovanou karoserií. Kliky zadních dveří umístěné v horní části dokreslují už tak elegantní vzhled Swiftu.

Stylový, precizní a dokonale funkční

Když se posadíte za volant, obklopí Vás elegantní tvary s pečlivě zpracovanými detaily, kde jsou všechny ovladače na svém místě. Informační displej, vystupující středový panel a zploštělý volant Vás potěší svou atraktivitou.

Emil Frey Suzuki Swift
Výkon, který pocítíte

Živý a hbitě reagující. Swift je přesně takový, jaký chcete, aby byl – ať už projíždíte zatáčkami, nebo jste vyrazili na dalekou cestu. Motor DualJet ve spojení s mild-hybridním systémem je svižný a mimořádně úsporný, strmé řízení s rychlou odezvou podporuje radost z řízení.

Elektromotor a lithium-iontová baterie pomáhají spalovacímu motoru

Ve snaze o ještě nižší spotřebu paliva pracuje Swift s mild-hybridním systémem. Spalovací motor je spojen s kompaktním zařízením ISG, které slouží podle potřeby jako pomocný elektromotor nebo generátor elektrické energie. Energie získaná při brzdění motorem se ukládá do 10Ah lithium‑iontové baterie. Takový hybridní systém je ideálním řešením pro kompaktní vozy, protože nabízí vynikající poměr mezi spotřebou paliva a vnitřním prostorem, který přitom nijak neomezuje.

Suzuki Swift - videa o modelu a technologiích

Suzuki Swift - recenze o modelu a technologiích

Testy: Suzuki Swift 1.2 Hybrid 4X4 – Návrat atmosféry skrz hybrid 9. 3. 2020, www.garaz.cz Testy: Suzuki Swift 1.2 Hybrid 4X4 – Návrat atmosféry skrz hybrid Automobilový průmysl se nyní nachází ve zvláštním období, na jehož konci bychom měli údajně všichni jezdit v autech na baterky. Jenže zatím jsou výsledky elektrifikace u jednotlivých značek dost různé. Tak třeba... přečíst celý článek
Suzuki Swift Hybrid AllGrip: Radostně rozumný 12. 4. 2020, www.autickar.cz Suzuki Swift Hybrid AllGrip: Radostně rozumný Uprostřed karantény vcházím na dvorek zastoupení Suzuki a odemykám malou modrou věc. Oproti minulé generaci, která byla hranatější a jakoby přisátá k zemi, je tahle trošku vykulenější a uhlazenější. Jako by tu starší... přečíst celý článek

Suzuki – prodávané modely

Pište řediteli

Podělte se, prosím, se mnou o své zkušenosti a připomínky k našim službám i pracovníkům Emil Frey ČR, s nimiž jste přišli do kontaktu. Vaše názory jsou pro mne velmi důležité a podnětné.

Dopis k mým rukám můžete proto napsat na tomto odkazu: pište řediteli.

Facebook Emil Frey ČR: Suzuki, Swift, 4x4, hybrid Instagram Emil Frey ČR:Suzuki, Swift, 4x4, hybrid
Emil Frey ČR:Suzuki, Swift, 4x4, hybrid Copyright © 2019-2021 Emil Frey
Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront
zpět nahoru ∧