Emil Frey ČR Emil Frey  >  Suzuki  >  Prodávané modely  >  Suzuki S-Cross

Suzuki S-Cross – Překročte hranice.

Život přináší s každým dnem nové výzvy. Buď jste připraveni jim čelit, nebo jen pozorujete, co se okolo Vás děje. Se Suzuki S-CROSS je volba jasná. Výrazným, sebevědomým vzhledem SUV a inteligentními bezpečnostními systémy to teprve začíná. Dovnitř hravě naložíte celou svou rodinu nebo přátele a sportovní vybavení k tomu. A chytrý pohon všech kol AllGrip Select Vám dodá jistotu za všech okolností. Neobávejte se toho, co přijde. Buďte připraveni překročit hranice.
Často se říká, že nemáme dát na první dojem. S-CROSS ale už na první pohled odhalí svůj pravý charakter. Okamžitě poznáte, že to je robustní a schopné SUV. Sebevědomá maska chladiče přitahuje pozornost a láká k dobrodružství. Když se ale zaměříte na detaily, zjistíte, že styl a elegance jsou S-CROSSU také vlastní.

Výbava Suzuki S-Cross
Emil Frey Suzuki S-Cross Emil Frey Suzuki S-Cross
 • LED přední a zadní světla
 • Stylová maska chladiče
 • Ochranné prvky karoserie
 • Střešní ližiny
 • Vyhřívaná přední sedadla
 • Panoramatické střešní okno
 • Dvouzónová automatická klimatizace
 • Nastavitelný sklon zadních opěradel
 • Variabilní zavazadlový prostor
 • Mild-hybridní systém (ISG)
 • Čtyři jízdní režimy
 • Bezpečnostní systémy Suzuki Safety Support
 • Přední a zadní parkovací senzory
Nezaměnitelný styl SUV

Vzbudit silný první dojem je důležité. Ale dokázat zapůsobit napořád, to je to, co rozhoduje. Rozdíl je v detailech. Čím déle se díváte, tím ho máte raději. To je podstata S-CROSSU.

Emil Frey Suzuki S-Cross
Pracujte naplno, bavte se ještě víc

S-CROSS je připraven, abyste si s ním mohli užívat života. Ať jde o každodenní dojíždění, nebo o začátek nové životní etapy, S-CROSS vždy splní to, co od něj očekáváte.

Výkon pro cestu vpřed

Spojení výkonu, živých reakcí a nízké spotřeby je přesně to, co potřebujete, abyste si řízení užili na maximum.
S-CROSS je poháněn silným motorem BoosterJet o objemu 1,4 litru, který kombinuje přímé vstřikování a přeplňování turbodmychadlem. Mezichladič stlačeného vzduchu zlepšuje účinnost přeplňování a zvyšuje točivý moment, především v nízkých otáčkách. Přímé vstřikování v zájmu zvýšení výkonu a snížení spotřeby optimalizuje načasování, množství a tlak vstřikovaného paliva. Dalšími prostředky pro snížení spotřeby jsou elektricky ovládané variabilní časování ventilů (VVT), chlazená recirkulace výfukových plynů (EGR) a vysoký kompresní poměr.

Všestranně hybridní: Mild-hybridní systém (ISG)

Umět se přizpůsobit situaci je hlavním úkolem hybridního pohonu v S-CROSSU. Při klidné jízdě Vám pomáhá šetřit palivo, při dynamické jízdě přidá výkon přesně v okamžiku, kdy to potřebujete.
S-CROSS je vybaven 48V mild-hybridním pohonem. Systém tvoří tři hlavní části: 48V startér-generátor ISG, který zároveň zastává funkci elektromotoru, 48V lithium-iontovou baterii a měnič napětí mezi 48V a 12V okruhem pracující se stejnosměrným proudem. Systém při zpomalování rekuperuje energii, kterou následně využívá ke snížení spotřeby paliva a zlepšení jízdních výkonů. V běžných jízdních situacích funguje tak, aby co nejvíce snížil spotřebu benzinu. ISG je ale také připraven kdykoliv se zapojit jako elektromotor zvyšující točivý moment v nízkých otáčkách nebo pomáhající při zrychlování – řídicí jednotka volí vhodný režim zapojení elektromotoru podle požadované intenzity akcelerace. Navíc se elektromotor stará o udržování volnoběžných otáček při brzdění. Systém přechází mezi jednotlivými funkcemi automaticky podle provozních podmínek.

Emil Frey Suzuki S-Cross
AllGrip pro zdolání každé cesty

S-CROSS je všestranné SUV, které můžete připravit na jakoukoliv situaci výběrem odpovídajícího jízdního režimu. Systém pohonu všech kol AllGrip Select Vám dává možnost s přehledem zdolat každou cestu.

Bezpečně na všech frontách

Můžete vyrazit kamkoliv a balíček asistenčních systémů Suzuki bude bdít nad bezpečím Vás i celé posádky. Pokročilé funkce aktivní bezpečnosti kombinují nejmodernější senzory a digitální technologie, aby Vaše jízda byla co nejpohodlnější.

Suzuki Safety Support

Suzuki usiluje o co nejvyšší úroveň bezpečnosti a pohodlí řidiče v nejrůznějších situacích. Jedním z nejdůležitějších aspektů komfortního zážitku z Vašeho vozu je jistota a odbourání stresu při řízení. Balíček Suzuki Safety Support je právě tím, co Vám umožňuje užít si jízdu ve větším klidu.

Suzuki S-Cross - videa o modelu a technologiích

Suzuki S-Cross - recenze o modelu a technologiích

Suzuki S-Cross (2021-) 25. 11. 2021, https://www.csaka.cz/ Suzuki S-Cross (2021-) Suzuki S-Cross je kompaktní crossover japonské automobilky představený v listopadu 2021 ve své třetí generaci. Ta podle automobilky v sobě spojuje výrazný design SUV a vysokou úroveň komfortu. Vůz nahradil druhou generaci... přečíst celý článek
Nové Suzuki S-Cross oficiálně: SUV má novou tvář, pokračuje na vlně hybridů 25. 11. 2021, www.autorevue.cz Nové Suzuki S-Cross oficiálně: SUV má novou tvář, pokračuje na vlně hybridů Suzuki oficiálně představuje novou generaci SUV S-Cross. Zvenku se model proměnil k nepoznání od předchůdce, kouknutím hlouběji pod karoserií však působí novinka spíše jako modernizace. Možnost pohonu 4x4 si Suzuki dle tradice zachovává a dále pokračuje na vlně elektrifikace... přečíst celý článek

Suzuki – prodávané modely

Pište řediteli

Podělte se, prosím, se mnou o své zkušenosti a připomínky k našim službám i pracovníkům Emil Frey ČR, s nimiž jste přišli do kontaktu. Vaše názory jsou pro mne velmi důležité a podnětné.

Dopis k mým rukám můžete proto napsat na tomto odkazu: pište řediteli.

Facebook Emil Frey ČR: Suzuki, S-Cross, SUV, crossover, 4x4 Instagram Emil Frey ČR:Suzuki, S-Cross, SUV, crossover, 4x4
Emil Frey ČR:Suzuki, S-Cross, SUV, crossover, 4x4 Copyright © 2019-2021 Emil Frey
Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront
zpět nahoru ∧