Emil Frey ČR Emil Frey  >  Suzuki  >  Prodávané modely  >  Suzuki S-Cross

Suzuki S-Cross – Čas prolomit hranice.

Nechte své myšlenky volně plynout a následujte je. Kdykoli, kamkoli – se skutečným dobrodruhem, S-Crossem. Získejte s ním dosud nepoznaný rozhled, zažijte radost z pohybu v jakémkoli terénu, ochutnejte novou dimenzi výkonu a poznejte originální design, který je tak troufalý, jak jen crossover může být. Kamkoli Vás představivost zavede, s S-Crossem bude každá volba perfektní. Stanovte si svůj cíl.

Výbava Suzuki S-Cross
Emil Frey Suzuki S-Cross Emil Frey Suzuki S-Cross
 • 17“ kola z lehké slitiny s leštěným povrchem
 • LED světlomety
 • Tempomat a omezovač rychlosti
 • Pádla řazení (s AT převodovkou)
 • Multifunkční informační displej
 • Automatické stěrače a světlomety
 • Dvouzónová automatická klimatizace
 • Bezklíčové startování
 • Panoramatické střešní okno
 • Adaptivní tempomat
 • Sedm airbagů
Design jako vyznání

Vzhled, který prahne po dobrodružství: S‑Cross je tak odvážný a sebevědomý, jak vypadá. Objevte design, který definuje dospělý crossover. S robustní maskou, svalnatým SUV stylem a velkým vnitřním prostorem. Rozený průzkumník plný dynamiky a síly.

Emil Frey Suzuki S-Cross
Výkon v každém terénu

V S-Crossu je každá jízda napínavá. Je pro něj výzvou každý terén, každé počasí, jakákoli příležitost a kupředu jej ženou legendární geny SUV Suzuki. Zažijte na vlastní kůži ten bezstarostný pocit důvěry a požitku z jízdy s dokonalým společníkem na dlouhé vzdálenosti, který posouvá hranice jízdní zábavy i hospodárnosti.

Pohon všech kol AllGrip

Suzuki posunulo svou proslulou technologii pohonu všech kol na novou úroveň, která optimalizuje stabilitu za nejrůznějších silničních i povětrnostních podmínek. Systém pohonu 4×4 AllGrip pracuje v součinnosti s dalšími technologiemi podvozku, abyste měli nad vozidlem za každé situace plnou kontrolu a současně si jízdu maximálně užili.

Emil Frey Suzuki S-Cross
Bezpečí po celou cestu

Rozšiřujte své obzory s klidem na duši po vzoru svého důvěryhodného společníka. Můžete se spolehnout, že jste dobře chráněni. Neustále. S-Cross je připraven Vám pomáhat a chránit Vás ve zlomku vteřiny preventivními systémy pro předvídání kolize, případně zmírnění jejích následků, za použití ochranných prvků, aby minimalizoval nebezpečí zranění.

Velkorysá úschovna zavazadel

S-Cross nabízí veškerý prostor, který potřebujete pro realizaci Vašich velkých plánů. I s pěticí lidí na palubě zůstává pro zavazadla celých 430 litrů zavazadlového prostoru. Ať už vyrážíte za sportem, na rodinné setkání nebo vstříc outdoorové dovolené, chytře navržený S-Cross má dostatek prostoru pro uložení všech Vašich dobrodružství.

Suzuki S-Cross - videa o modelu a technologiích

Suzuki – prodávané modely

Pište řediteli

Podělte se, prosím, se mnou o své zkušenosti a připomínky k našim službám i pracovníkům Emil Frey ČR, s nimiž jste přišli do kontaktu. Vaše názory jsou pro mne velmi důležité a podnětné.

Dopis k mým rukám můžete proto napsat na tomto odkazu: pište řediteli.

Facebook Emil Frey ČR: Suzuki, S-Cross, SUV, crossover, 4x4 Instagram Emil Frey ČR:Suzuki, S-Cross, SUV, crossover, 4x4
Emil Frey ČR:Suzuki, S-Cross, SUV, crossover, 4x4 Copyright © 2019 Emil Frey
Všechna práva vyhrazena
zpět nahoru ∧