Emil Frey ČR Emil Frey  >  Suzuki  >  Prodávané modely  >  Suzuki S-Cross

Suzuki S-Cross – Stanovte si svůj cíl.

Nechte své myšlenky volně plynout a následujte je. Kdykoli, kamkoli – se skutečným dobrodruhem, S-Crossem. Získejte s ním dosud nepoznaný rozhled, zažijte radost z pohybu v jakémkoli terénu, ochutnejte novou dimenzi výkonu a poznejte originální design, který je tak troufalý, jak jen crossover může být. Kamkoli Vás představivost zavede, s S-Crossem bude každá volba perfektní. Stanovte si svůj cíl.

Výbava Suzuki S-Cross
Emil Frey Suzuki S-Cross Emil Frey Suzuki S-Cross
 • 17“ kola z lehké slitiny s leštěným povrchem
 • LED světlomety
 • Tempomat a omezovač rychlosti
 • Pádla řazení (s AT převodovkou)
 • Multifunkční informační displej
 • Automatické stěrače a světlomety
 • Dvouzónová automatická klimatizace
 • Bezklíčové startování
 • Panoramatické střešní okno
 • Adaptivní tempomat
 • Sedm airbagů
Design jako vyznání

Vzhled, který prahne po dobrodružství: S‑Cross je tak odvážný a sebevědomý, jak vypadá. Objevte design, který definuje dospělý crossover. S robustní maskou, svalnatým SUV stylem a velkým vnitřním prostorem. Rozený průzkumník plný dynamiky a síly.

Emil Frey Suzuki S-Cross
Výkon v každém terénu

V S-Crossu je každá jízda napínavá. Je pro něj výzvou každý terén, každé počasí, jakákoli příležitost a kupředu jej ženou legendární geny SUV Suzuki. Zažijte na vlastní kůži ten bezstarostný pocit důvěry a požitku z jízdy s dokonalým společníkem na dlouhé vzdálenosti, který posouvá hranice jízdní zábavy i hospodárnosti.

Pohon všech kol AllGrip

Suzuki posunulo svou proslulou technologii pohonu všech kol na novou úroveň, která optimalizuje stabilitu za nejrůznějších silničních i povětrnostních podmínek. Systém pohonu 4×4 AllGrip pracuje v součinnosti s dalšími technologiemi podvozku, abyste měli nad vozidlem za každé situace plnou kontrolu a současně si jízdu maximálně užili.

Emil Frey Suzuki S-Cross
Bezpečí po celou cestu

Rozšiřujte své obzory s klidem na duši po vzoru svého důvěryhodného společníka. Můžete se spolehnout, že jste dobře chráněni. Neustále. S-Cross je připraven Vám pomáhat a chránit Vás ve zlomku vteřiny preventivními systémy pro předvídání kolize, případně zmírnění jejích následků, za použití ochranných prvků, aby minimalizoval nebezpečí zranění.

Velkorysá úschovna zavazadel

S-Cross nabízí veškerý prostor, který potřebujete pro realizaci Vašich velkých plánů. I s pěticí lidí na palubě zůstává pro zavazadla celých 430 litrů zavazadlového prostoru. Ať už vyrážíte za sportem, na rodinné setkání nebo vstříc outdoorové dovolené, chytře navržený S-Cross má dostatek prostoru pro uložení všech Vašich dobrodružství.

Mild-hybridní systém (ISG)

Nový mild-hybridní systém přidává tři elektrické součástky: 48V startér-generátor ISG, který zároveň zastává funkci elektromotoru, 48V lithium-iontovou baterii a měnič napětí mezi 48V a 12V okruhem pracující se stejnosměrným proudem. Díky navýšení napětí na čtyřnásobek oproti konvenčním 12 V dokáže hybridní systém při brzdění rekuperovat více energie a při zrychlování zase o to výrazněji pomáhat spalovacímu motoru. To přináší hned dvě důležité výhody: snížení spotřeby paliva a zlepšení jízdních výkonů. V běžných jízdních situacích systém funguje tak, aby co nejvíce snížil spotřebu benzinu. ISG je ale také připraven kdykoliv se zapojit jako elektromotor ve funkcích navýšení točivého momentu nebo podpory při akceleraci – řídicí jednotka volí vhodný režim zapojení elektromotoru podle požadované intenzity akcelerace. Navíc se elektromotor stará o udržování volnoběžných otáček při brzdění. Úplné odpojení přívodu paliva vede k dalším úsporám.

Suzuki S-Cross - videa o modelu a technologiích

Suzuki S-Cross - recenze o modelu a technologiích

TEST Suzuki SX4 S-Cross 1.4 BoosterJet Hybrid: Univerzál telom i dušou 1. 5. 2020, www.autozurnal.cz TEST Suzuki SX4 S-Cross 1.4 BoosterJet Hybrid: Univerzál telom i dušou Suzuki SX4 S-Cross je stálicou trhu už od roku 2013. Po facelifte z roku 2017 pôsobí stále moderne. V rámci doby sa pod kapotu nasťahoval mild-hybridný motor 1.4 BoosterJet s elektrickou pomocou... přečíst celý článek
Suzuki S-Cross 1.4 BoosterJet – Z neviditelného drsňákem 26. 10. 2016, www.auto.cz Suzuki S-Cross 1.4 BoosterJet – Z neviditelného drsňákem Kompaktní SUV Suzuki S-Cross v rámci faceliftu výrazně proměnilo svoji tvář. To však není ta hlavní změna – tu najdeme pod kapotou, kde se objevují nové turbomotory. Možná se to ani nezdá, Suzuki S-Cross je ale s námi už... přečíst celý článek

Suzuki – prodávané modely

Pište řediteli

Podělte se, prosím, se mnou o své zkušenosti a připomínky k našim službám i pracovníkům Emil Frey ČR, s nimiž jste přišli do kontaktu. Vaše názory jsou pro mne velmi důležité a podnětné.

Dopis k mým rukám můžete proto napsat na tomto odkazu: pište řediteli.

Facebook Emil Frey ČR: Suzuki, S-Cross, SUV, crossover, 4x4 Instagram Emil Frey ČR:Suzuki, S-Cross, SUV, crossover, 4x4
Emil Frey ČR:Suzuki, S-Cross, SUV, crossover, 4x4 Copyright © 2019-2021 Emil Frey
Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront
zpět nahoru ∧