Emil Frey ČR Emil Frey  >  Suzuki  >  Prodávané modely  >  Suzuki Across

Nový Suzuki Across - Je nad věcí.

Across se nenechá ničím omezovat. Jeho plug-in hybridní systém je inovací, která posouvá potenciál SUV ještě dál. Pohon všech kol dává volnost pohybu a elektromotory významně snižují spotřebu paliva. Teď už Vás nic nezastaví.

Výbava Suzuki Across
Emil Frey Suzuki Across Emil Frey Suzuki Across
 • 19" kola z lehké slitiny
 • LED světlomety
 • Multimediální systém s 9palcovým displejem
 • Vyhřívání sedadel vpředu a vzadu
 • Vyhřívání volantu
 • AWD Integrated Management (AIM) E-FOUR 4x4
 • Bezdotykové otevírání pátých dveří
 • Adaptivní tempomat s funkcí Stop&Go
 • Inteligentní asistenční systémy podporují bezpečnost jízdy
 • VSW - Vehicle Sway Warning, BSM – Blind Spot Monitor, RCTA – Rear Crossing Traffic Alert, RSA – Road Sign Assist
 • Bezpečnostní systém E-Call
Across boří konvence

Prolomte bariéry a přestaňte splývat s davem. Robustní karoserie Acrossu je osobitá, má propracované detaily se sportovním nádechem a jasně rozeznatelnou tvář. Ostře řezané rysy zdůrazňují osobitost a dynamiku Acrossu.

Emil Frey Suzuki Across
Across nezná limity

Žádné hranice pro elektromobily a SUV. Díky systému Plug-in Hybrid Vám Across poskytne vždy maximum toho, co potřebujete: výkon, dojezd i ohleduplnost k životnímu prostředí. Už není důvod nechat se v moderním světě něčím omezovat.

Across neuznává kompromisy

Vyrazte na cestu, kamkoliv chcete. Dělejte to, co Vám zrovna přijde vhod. Díky technologii Plug-in Hybrid a pohonu všech kol si můžete užívat dosud nepoznané svobody. Across podporuje Váš aktivní životní styl a je ohleduplný k životnímu prostředí.

Emil Frey Suzuki Across
Robustní a sportovní design je vizitkou SUV nové generace

Sportovní styl a robustní vzhled definují Across. Hranatá karoserie, výrazné prolisy a mnohoúhelníkové tvary mezi ostatními SUV snadno zaujmou. Vysoký nárazník a doširoka otevřená mřížka chladiče dodávají Acrossu drsný sportovní vzhled.

Využijte prostor pro zavazadla, sportovní vybavení a drobné předměty naplno

Široce otevřený a snadno přístupný zavazadlový prostor o objemu 490 litrů pojme zavazadla a předměty nejrůznějších tvarů a velikostí.

V harmonii s přírodou díky čistším emisím a nižší spotřebě

S pokročilým, ekologicky zaměřeným plug-in hybridním systémem si můžete užívat okamžité odezvy a tiché jízdy. Velkokapacitní baterie a velkorysý čtyřválcový motor o objemu 2,5 l poskytují mimořádný zážitek z jízdy.

Plug-in hybridní systém

Silný elektromotor je tichý, jízda s ním je plynulá a výkonu je vždycky dost. Pokud při rychlé jízdě potřebujete ještě více výkonu, připojí se spalovací motor. S jeho pomocí také hravě zvládnete delší trasy. Baterii můžete snadno dobít doma nebo u dobíjecí stanice.

Suzuki Across - videa o modelu a technologiích

Suzuki Across - recenze o modelu a technologiích

Suzuki Across vstupuje do českého prodeje. Zatím jen pro pár vyvolených 1. 12. 2020, www.auto.cz Suzuki Across vstupuje do českého prodeje. Zatím jen pro pár vyvolených Suzuki uvádí na český trh očekávanou novinku, SUV Across, které je jeho prvním modelem s plug-in hybridním pohonem. Automobil už odhalil svoji první českou cenu, která v tuto chvíli činí 1.399.900 korun. Aktuálně dostupná totiž bude jen nejvyšší specifikace Exclusive.... přečíst celý článek
Suzuki představuje Across 4. 7. 2020, www.denik.cz Suzuki představuje Across Suzuki rozšiřuje svoji komplexní řadu modelů 4x4 o zcela nové SUV střední třídy ACROSS. Díky němu poprvé nabídne plug-in hybridní pohon tvořený atmosférickým čtyřválcem a dvojicí elektromotorů. ... přečíst celý článek

Suzuki – prodávané modely

Pište řediteli

Podělte se, prosím, se mnou o své zkušenosti a připomínky k našim službám i pracovníkům Emil Frey ČR, s nimiž jste přišli do kontaktu. Vaše názory jsou pro mne velmi důležité a podnětné.

Dopis k mým rukám můžete proto napsat na tomto odkazu: pište řediteli.

Facebook Emil Frey ČR: Suzuki, Across, SUV, hybrid Instagram Emil Frey ČR:Suzuki, Across, SUV, hybrid
Emil Frey ČR:Suzuki, Across, SUV, hybrid Copyright © 2019-2021 Emil Frey
Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront
zpět nahoru ∧