Emil Frey ČR Emil Frey  >  Suzuki  >  Prodávané modely  >  Suzuki Vitara

Nová Suzuki Vitara – Čas prolomit hranice.

Projekty, ambice, významné události – život dospělých je plný zodpovědnosti. Ale za všemi těmi plány a důležitými schůzkami se skrývá něco hlubšího uvnitř nás: to malé dítě, které chce vyrazit za hranice všedních dnů! Svádí nás to každý den. Jezdit po silnici i v terénu, užívat si strhující design a špičkové technologie. Objevte novou Suzuki Vitaru.

Výbava Suzuki Vitara
Emil Frey Suzuki Vitara Emil Frey Suzuki Vitara
 • 17“ kola z lehké slitiny s leštěným povrchem
 • LED světlomety
 • Pohon všech kol AllGrip
 • Nový geometrický vzor čalounění
 • Navigace s mapovými podklady na SD kartě
 • Nový 4,2palcový barevný informační displej
 • Sedmipalcový dotykový displej
 • Přednárazové brzdění
 • Systém sledování únavy řidiče
 • Systém udržování v jízdním pruhu
 • Adaptivní tempomat
Výkon v každém terénu

Společník do všech podmínek: seznamte se s všestranným vozem, který si poradí za každého počasí s libovolným povrchem pod koly. Pohání jej silné a úsporné motory BoosterJet. Přenos výkonu na všechna kola zajišťuje unikátní systém pohonu 4×4 AllGrip. Opravdové SUV od Suzuki těží z desítek let zkušeností: poskytuje radost z jízdy bez námahy a s maximální trakcí za všech okolností.

Emil Frey Suzuki Vitara
Drsnější. Výraznější. Stylová pro všechna Vaše dobrodružství

Připravte se: vnější design vyjadřuje sílu a energii. Díky výraznému stylu na sebe Vitara strhuje pozornost, ať se objeví kdekoliv. Nezaměnitelný design Vitary dává jasně najevo, že je připravena vyrazit za jakýmkoliv dobrodružstvím na silnici nebo v terénu. Změňte dojem, jakým působíte na své okolí, a potěšte své smysly vylepšeným interiérem dospělého SUV.

Více funkcí. Více bezpečnosti. Více... WOW!

Vitara nemá jen skvělý vzhled, ale také spoustu chytrých funkcí. Díky nejmodernějším technologiím se mohou řidič i celá posádka cítit chránění, v bezpečí a pohodě.

Interiér prémiové kvality

Nastoupit do Vitary je jako vkročit do promyšleného světa tvořeného materiály vysoké kvality. Vitara ukrývá prostor, v němž jsou každé tlačítko, přepínač a ukazatel na svém přirozeném místě. Užívejte si prostoru, který se Vám nikdy nebude chtít opustit.
Stylově navržená sedadla se semišovým čalouněním ve střední části poskytují řidiči i celé posádce maximální oporu a komfort. Hodiny zasazené doprostřed palubní desky mezi výdechy ventilace s moderním designem ciferníku obohacují prostor před řidičem.

Mild-hybridní systém (ISG)

Nový mild-hybridní systém přidává tři elektrické součástky: 48V startér-generátor ISG, který zároveň zastává funkci elektromotoru, 48V lithium-iontovou baterii a měnič napětí mezi 48V a 12V okruhem pracující se stejnosměrným proudem. Díky navýšení napětí na čtyřnásobek oproti konvenčním 12 V dokáže hybridní systém při brzdění rekuperovat více energie a při zrychlování zase o to výrazněji pomáhat spalovacímu motoru. To přináší hned dvě důležité výhody: snížení spotřeby paliva a zlepšení jízdních výkonů. V běžných jízdních situacích systém funguje tak, aby co nejvíce snížil spotřebu benzinu. ISG je ale také připraven kdykoliv se zapojit jako elektromotor ve funkcích navýšení točivého momentu nebo podpory při akceleraci – řídicí jednotka volí vhodný režim zapojení elektromotoru podle požadované intenzity akcelerace. Navíc se elektromotor stará o udržování volnoběžných otáček při brzdění. Úplné odpojení přívodu paliva vede k dalším úsporám.

Suzuki Vitara - videa o modelu a technologiích

Suzuki Vitara - recenze o modelu a technologiích

Test Suzuki Vitara 1.4 BoosterJet Hybrid (2020) 30. 6. 2020, www.auto-mania.cz Test Suzuki Vitara 1.4 BoosterJet Hybrid (2020) Dnešní doba velí snižování spotřeby paliva a s tím souvisejících emisí všech množných plynů. Nejčastějším řešením automobilek je zástavba elektrifikovaných motorů. K takovému řešení se počátkem letošního roku uchýlilo... přečíst celý článek
Suzuki Vitara 1.4 BoosterJet Hybrid 4x4 – Dává smysl? 20. 4. 2020, www.auto.cz Suzuki Vitara 1.4 BoosterJet Hybrid 4x4 – Dává smysl? Jestli pokukujete po novém SUV s pohonem všech kol a zajímá vás hlavně poměr cena/výbava, musíte narazit na Vitaru od Suzuki. A pak si všimnete nové verze, kterou automobilka označuje jako hybrid. Čtvrtá generace ... přečíst celý článek

Suzuki – prodávané modely

Pište řediteli

Podělte se, prosím, se mnou o své zkušenosti a připomínky k našim službám i pracovníkům Emil Frey ČR, s nimiž jste přišli do kontaktu. Vaše názory jsou pro mne velmi důležité a podnětné.

Dopis k mým rukám můžete proto napsat na tomto odkazu: pište řediteli.

Facebook Emil Frey ČR: Suzuki, Vitara, SUV, 4x4 Instagram Emil Frey ČR:Suzuki, Vitara, SUV, 4x4
Emil Frey ČR:Suzuki, Vitara, SUV, 4x4 Copyright © 2019-2021 Emil Frey
Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront
zpět nahoru ∧