Objednat zkušební jízdu
Operativní leasing KIA

Subaru – nezapomenutelný zážitek

Proč kupovat nový vůz Subaru od Emil Frey ČR?

  • Největší nabídka skladových vozů, široký výběr modelů.
  • Můžete vyzkoušet všechny modely při předváděcí jízdě.
  • Vlastní testovací dráha.
  • Dva zkušení prodejci poradí s výběrem i výhodným financováním.

Proč zvolit Subaru?

Klíčem k úspěchu značky je pravděpodobně cílená snaha hledat lepší řešení běžných problémů. Subaru tak vyšlapává nové cesty, čímž vítězí nad konkurencí. Tato tendence se pochopitelně otiskla i do všech automobilů, které vynikají mimořádnými jízdními vlastnostmi. Dalo by se dokonce říci, že platí přímá úměra mezi náročností podmínek a výkonem vozů Subaru. Čím horší je počasí a stav silnice, tím více vyniká nezdolný charakter těchto automobilů.

Spoléhejte na Subaru

I pro vás se koupí nového auta Subaru změní svět. Jízda v něm přináší řidičům fascinující zážitky, a to znovu a znovu. Vztah, který si k Subaru lidé vytvářejí, je vztahem partnerským. Můžete se spolehnout, že tyto vozy vás nezklamou.

Odborníci volí Subaru

Pozitivní zkušenosti řidičů se značkou Subaru dokládají i objektivní fakta. Nezávislý zkušební ústav TÜV (Německo) v roce 1996 vyhodnotil model Legacy jako nejspolehlivější vozidlo v kategorii po 3 letech provozu. Prvenství mezi výrobci automobilů společnost Subaru obhájila znovu v roce 2001 s modelem Justy a později, roku 2006, svou kvalitou odbornou veřejnost nadchl Forester.

Automobily s tradicí

Počátky této známé japonské automobilky sahají až do roku 1917. Společnost vznikla původně jako letecká laboratoř a dodnes v tomto oboru působí. Avšak Subaru se nejvíce proslavila díky zahájení výroby automobilů – osobních i nákladních. Kromě toho společnost produkuje také železniční kolejová vozidla a mnoho jiných druhů průmyslového zboží.

Automobilka je součástí mamutího koncernu Fuji Heavy Industries, jehož hlavní stan bychom našli v japonské metropoli Tokyo. Hlavní centrum výroby je situováno poblíž města Gunma, které leží v 60km vzdálenosti. Subaru má i mnoho dalších závodů – např. v USA. Ročně tak z montážních linek sjede více než 700 000 těchto výjimečných aut.

Objednat si jízdu

Pobočka
Model
captcha
Please leave this field empty.

Naše služby

INFORMACE PRO SPOTŘEBITELE O MIMOSOUDNÍM ŘEŠENÍ SPOTŘEBITELSKÝCH SPORŮ

Zhotovitel tímto ve smyslu ust. § 14 zák. č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele (dále jen Zákon) informuje objednatele - spotřebitele, že subjektem věcně příslušným pro mimosoudní řešení tohoto spotřebitelského sporu ve smyslu ust. § 20d a násl. Zákona, který se týká zboží či služeb zhotovitele a který vznikne z této smlouvy uzavřené mezi zhotovitelem a spotřebitelem, je Česká obchodní inspekce, internetová adresa www.coi.cz.

Informační cedulky k EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.