Emil Frey ČR Emil Frey  >  Novinky  >  Vozy od Emila Freye se v pohádkovém světě osvědčily skvěle

Vozy od Emila Freye se v pohádkovém světě osvědčily skvěle
4. 6. 2019

Emil Frey v rámci spolupráce s filmařským týmem vedeným Zdeňkem Troškou zapůjčil vozy Toyota a Kia pro potřeby herců a celého štábu. Vozy Toyota i Kia od partnera Emil Frey se ovědčili a všichni kdo je využívají při cestách do jednotlivých natáčecích lokací jsou nadmíru spokojeni. Jak je patrné z fotografie, tak Toyotu Proace Verso si nadmíru oblíbila Anastazie Chocholatá, představitelka Aninky, i Petr Urban, hrající zakletého prince Vítka. Lukáš Pavlásek alias vodník nám pro změnu zapózoval u Kii CEED SW s níž on i další herci a štáb vyjíždějí k natáčení do skanzenu v Přerově nad Labem, do Veltrus, Manětína nebo na Helfenburk u Bavorova a dalších místech v Čechách.

Přijdte si i Vy vyzkoušet svezení v těchto vozech Toyota a Kia, nebo vyzkoušejte i další námi prodávané značky. A to Subaru a Suzuki.

Váš spolehlivý partner Emil Frey.

Zpět na výpis novinek

Pište řediteli

Podělte se, prosím, se mnou o své zkušenosti a připomínky k našim službám i pracovníkům Emil Frey ČR, s nimiž jste přišli do kontaktu. Vaše názory jsou pro mne velmi důležité a podnětné.

Dopis k mým rukám můžete proto napsat na tomto odkazu: pište řediteli.

Facebook Emil Frey ČR: Emil Frey, Subaru, Toyota, Kia, Suzuki Instagram Emil Frey ČR:Emil Frey, Subaru, Toyota, Kia, Suzuki