Emil Frey ČR Emil Frey  >  Novinky  >  Tým Czech Samurais - FOR BIKES 2024 úspěšně za námi

Tým Czech Samurais - FOR BIKES 2024 úspěšně za námi
25. 3. 2024

Luxusní kola, program pro profesionály i rodiny s dětmi a kompletní cyklo sortiment. Od 22. března do 24. března 2024 v Praze Letňany probíhal unikátní Veletrh cyklistiky FOR BIKES, který je již tradičně přehlídkou luxusních modelů kol i kompletního cyklo sortimentu tuzemských a zahraničních značek.

Ve třech halách letenského výstaviště bylo v rámci cyklistického veletrhu FOR BIKES se svými produkty prezentováno cca 122 vystavovatelů. Tým Czech Samurais disponoval expozici v hale číslo 2., kde jsme představili naše partnery, ale hlavně závodní speciál - Toyota Land Cruiser 90 a fotografický vůz, který se účastnil rally Dakar Classic 2024 - Toyota.

24. března výstava přinesla také bohatý doprovodný program pro celou rodinu - tým Czech Samurais se tak společně s SŠTŘ Nový Bydžov ( žák Jan Pavlík, učitel odborného výcviku Daniel Filipov ) zapojili do doprovodného programu.

Zpět na výpis novinek

Pište řediteli

Podělte se, prosím, se mnou o své zkušenosti a připomínky k našim službám i pracovníkům Emil Frey ČR, s nimiž jste přišli do kontaktu. Vaše názory jsou pro mne velmi důležité a podnětné.

Dopis k mým rukám můžete proto napsat na tomto odkazu: pište řediteli.

Facebook Emil Frey ČR: Emil Frey, Subaru, Toyota, Kia, Suzuki Instagram Emil Frey ČR:Emil Frey, Subaru, Toyota, Kia, Suzuki