Emil Frey ČR Emil Frey  >  Novinky  >  Svezte se s Novým Subaru Crosstrekem

Svezte se s Novým Subaru Crosstrekem
25. 1. 2024

Subaru Crosstrek je nástupcem modelu Subaru XV. Subaru zachovalo typickou hravost opírající se o výrazně tvarované plastové lemy blatníků i spodních částí vozu. Crosstrek však má dravější podobu, vhodně doplněnou výraznou maskou. Dynamičtější charakter Crosstreku umocňuje jak výrazný a hluboký prolis ve spodní části předních dveří, tak na zádi výraznější skupinová světla.

Pokud vás zaujme design Crosstreku, tak interiér a zejména pobyt v něm vás určitě nadchne a posune minimálně o segment výše. Používá totiž mnoho řešení z luxusního Outbacku. Zejména jde o velký volant, klasické analogové přístroje a 11,6palcový centrální displej sdružující všechny hlavní funkce. Ty jsou chytře rozděleny na tři samostatné sekce – ve spodní jsou pevně umístěné základní prvky pro obsluhu klimatizace, zatímco nahoře je tradiční informační displej, který měl typ XV umístěn těsně pod čelním sklem – zde můžete mít třeba palubní počítač nebo šipkové pokyny navigace. Střední část je tvořena samotným infotainmentem s jednoduchou logikou ovládání a pevně daným tlačítkem „Home“ pro navrácení do hlavní obrazovky. To přirozeně a prakticky propojuje digitální svět s tím analogovým a zastánci obou těchto směrů budou spokojeni.

Crosstrek pamatuje i na drobnosti zpříjemňující jízdu. Jsou to například pohodlně tvarovaná sedadla, velmi dobrý výhled z vozu všemi směry, možnost aretace předních dveří ve třech polohách, možnost otevřít zadní dveře do téměř pravém úhlu, nebo práh zadních dveří jako stupátko pro usnadnění přístupu k věcem na střešním nosiči.

Nový Subaru Crosstrek má vynikající jízdnní vlastnosti, skvěle se ovládá a je maximálně bezpečný pro všechny účastníky silničního provozu. To díky tradičním Subaru technologiím jako jsou Motor Subaru BOXER, převodovka Lineartronic, SI-DRIVE, X-MODE, SGP, EyeSight a další, které Subaru cizeluje ve svých vozech již několik desítek let.

V novém Crosstreku si užijete jízdu na silnici i v překvapivě náročném terénu. Přijďte si ho k nám vyzkoušet, to musíte zažít ... !

Chci se svézt.

Zpět na výpis novinek

Pište řediteli

Podělte se, prosím, se mnou o své zkušenosti a připomínky k našim službám i pracovníkům Emil Frey ČR, s nimiž jste přišli do kontaktu. Vaše názory jsou pro mne velmi důležité a podnětné.

Dopis k mým rukám můžete proto napsat na tomto odkazu: pište řediteli.

Facebook Emil Frey ČR: Emil Frey, Subaru, Toyota, Kia, Suzuki Instagram Emil Frey ČR:Emil Frey, Subaru, Toyota, Kia, Suzuki