Emil Frey ČR Emil Frey  >  Novinky  >  Soutěž týmů TOMKET Pražského MTB poháru 2019 vyhrál NUTREND Specialized Racing!

Soutěž týmů TOMKET Pražského MTB poháru 2019 vyhrál NUTREND Specialized Racing!
23. 9. 2019

Týmové soutěže TOMKET Pražského MTB poháru se v letošním roce účastnilo rekordních 37 celků a až do posledního závodu nebylo známé, která sestava pro rok 2019 ovládne celkové pořadí týmů. Do dvou posledních, dvojnásobně bodovaných podniků v Libuši a na Zličíně vstupovalo pět klubů s minimálními bodovými rozdíly a tedy s určitými ambicemi na celkové vítězství.

Díky výborně zvládnutým finálovým závodům a 100% bodovému zisku tří jezdců v rozdílných závodních kategoriích, si nevšední pohár s pražskou dlažební kostkou ze Slavnostního večera v pražských Kbelích odveze pořadatelský NUTREND Specialized Racing.

Druhou příčku obsadil středočeský Expres CZ Tufo Team Kolín, který přišel o celkové vedení až v posledním závodě a pohár za třetí místo si odvezou vítězové z minulého roku, ADASTRA Cycling Team.

Soutěž týmů TOMKET Pražského MTB poháru je již tradičně spojena s atraktivní cenou, kterou do soutěže věnuje firma OK TOURS. Vítěz obdrží poukaz na soustředění dle vlastního výběru v tuzemské či zahraniční destinaci. Vítězný tým NUTREND Specialized Racing se rozhodnul naložit s hlavní cenou poměrně netradičním způsobem.

„Máme samozřejmě radost, že jsme dobře zvládli finálové, dvojnásobně bodované závody, měli jsme měli štěstí na dramatický závěr celé soutěže a pomohlo nám zaváhání předních jezdců ostatních týmů. Náš tým je ale hlavním pořadatelem celé soutěže a necítili bychom se dobře, kdyby cena spojená s vítězstvím v soutěži týmů připadla nám. Rozhodli jsme se tedy, že vítězný poukaz od společnosti OK TOURS věnujeme dětskému týmu a vybrali jsme si stále se zvětšující skupinu šikovných dětí – bikovou přípravku Dukly Praha, kteří naši výhru obdrží a věřím, že jim tím alespoň trochu pomůžeme zkvalitnit přípravu na další sezónu.“ vysvětluje rozhodnutí týmu NUTREND Specialized Racing šéf týmu a trenér, Viktor Zapletal.

Zpět na výpis novinek

Pište řediteli

Podělte se, prosím, se mnou o své zkušenosti a připomínky k našim službám i pracovníkům Emil Frey ČR, s nimiž jste přišli do kontaktu. Vaše názory jsou pro mne velmi důležité a podnětné.

Dopis k mým rukám můžete proto napsat na tomto odkazu: pište řediteli.

Facebook Emil Frey ČR: Emil Frey, Subaru, Toyota, Kia, Suzuki Instagram Emil Frey ČR:Emil Frey, Subaru, Toyota, Kia, Suzuki