Emil Frey ČR Emil Frey  >  Novinky  >  Oblíbený model Subaru Forester ve speciální edici Black

Oblíbený model Subaru Forester ve speciální edici Black
8. 4. 2023

Nabídku Subaru Forester pro rok 2023 rozšiřuje stylové provedení Black Edition. Jeho výbava vychází z vrcholného provedení Executive, přičemž za pouhých 10 000 korun navíc lze získat rozsáhlou sadu černých exteriérových doplňků. Vybírat lze z pěti barev kroserie.

Současná generace Foresteru více než kdy dřív láká do showroomů Subaru nové mladé zákazníky. Ti si kromě jízdních vlastností potrpí i na osobitost, jak už v roce 2021 ukázal mimořádný zájem o atraktivní edici Sport s oranžovými doplňky. Na tu nyní automobilka volně navazuje s neméně působivou Black Edition.

Limitovanou edici odlišují 18″ leskle černá kola s pneumatikami o rozměru 225/55, černé provedení předního i zadního nárazníku nebo specifická tmavá maska. Paket zahrnuje také černé střešní ližiny, kryty vnějších zpětných zrcátek, okenní lišty, střešní spoiler a anténu. Nechybí ani tmavé nápisy Subaru, Forester a Symmetrical AWD.

Forester Black Edition je dostupný s pěti barvami karoserie: černou Crystal Black Silica, bílou Crystal White Pearl, stříbrnou Ice Silver Metallic, šedou Magnetite Grey Metallic i zelenou Cascade Green Silica.

Zpět na výpis novinek

Pište řediteli

Podělte se, prosím, se mnou o své zkušenosti a připomínky k našim službám i pracovníkům Emil Frey ČR, s nimiž jste přišli do kontaktu. Vaše názory jsou pro mne velmi důležité a podnětné.

Dopis k mým rukám můžete proto napsat na tomto odkazu: pište řediteli.

Facebook Emil Frey ČR: Emil Frey, Subaru, Toyota, Kia, Suzuki Instagram Emil Frey ČR:Emil Frey, Subaru, Toyota, Kia, Suzuki