Emil Frey ČR Emil Frey  >  Novinky  >  Máme dotočeno, vozy Emil Frey nezklamaly

Máme dotočeno, vozy Emil Frey nezklamaly
3. 7. 2019

Režisér Zdeněk Troška dotočil novou pohádku Zakleté pírko, podle scénáře, který napsal společně s Markem Kališem. Poslední klapka padla na Helfenburku u Bavorova, kde se točila scéna s hlavní dvojicí hrdinů – Aninkou, kterou hraje Anastasia Chocholatá a vodníkem, jehož hraje herec a komik Lukáš Pavlásek – a loupežnickou bandou, která je přepadne na jejich výpravě do světa. Emil Frey v rámci spolupráce s filmaři zapůjčil vozy Toyota a Kia pro potřeby herců a celého štábu. Vozy Toyota i Kia od partnera Emil Frey nezklamaly, bezpečně a pohodlně dopravily všechny aktéry na natáčení poslení scény i všech předchozích.

Ačkoliv Zdeněk Troška míval většinou při natáčení štěstí na počasí, při realizaci Zakletého pírka počasí filmaře několikrát pozlobilo, a proto se musel operativně měnit natáčecí plán. „Podařilo se nám ale všechno zvládnout, některé scény jsme přepsali z venkovního prostředí do interiérů, dokonce se podařilo i přehodit některé natáčecí dny, což je při dnešním vytížení herců skoro zázrak, takže všechno je natočeno,“ říká Zdeněk Troška.

V předpremiérách se pohádka objeví v kinech již v předvánočním čase letočního roku, do široké distribuce pak Zakleté pírko vstoupí 2. ledna 2020. Nezapomeňte přijít do kina. Také jste vítáni kdykoliv vyzkoušet svezení ve vozech Emil Frey – Toyota a Kia. Nebo vyzkoušejte i další námi prodávané značky – Subaru a Suzuki.

Váš spolehlivý partner Emil Frey.

Zpět na výpis novinek

Pište řediteli

Podělte se, prosím, se mnou o své zkušenosti a připomínky k našim službám i pracovníkům Emil Frey ČR, s nimiž jste přišli do kontaktu. Vaše názory jsou pro mne velmi důležité a podnětné.

Dopis k mým rukám můžete proto napsat na tomto odkazu: pište řediteli.

Facebook Emil Frey ČR: Emil Frey, Subaru, Toyota, Kia, Suzuki Instagram Emil Frey ČR:Emil Frey, Subaru, Toyota, Kia, Suzuki