Emil Frey ČR Emil Frey  >  Novinky  >  Luxusní vůz Toyota RAV4 Hybrid k volnému užívání po dobu tří měsíců od EMIL FREY

Luxusní vůz Toyota RAV4 Hybrid k volnému užívání po dobu tří měsíců od EMIL FREY
30. 10. 2019

Blíží se Slavnostní večer TOMKET Pražského MTB poháru 2019!

Seriál závodů v olympijském cross country pro všechny věkové a výkonnostní kategorie cyklistů, včetně cyklistů s handicapem TOMKET Pražský MTB pohár 2019 čeká v tomto roce už jenom jeden podnik a tím je Slavnostní večer, který se uskuteční v pátek 15. listopadu 2019 v přívětivém prostředí Music klubu Lidového domu Kbely.
 
Slavnostní večer bude mít rychlý spád, na minuty rozpracovaný scénář a program toho musí zvládnout opravdu hodně.
Vyhlášeny budou všechny vypsané soutěžní kategorie TOMKET Pražského MTB poháru 2019. Ocenění získá „Objev roku“, „Trenér roku“ i „Tým roku 2019“.
K cyklistickým legendám, trenérovi Pavlovi Vršeckému, mnohonásobné mistryni světa Bohunce Lomové a cyklokrosaři Miloslavovi Kvasničkovi přistoupí další velká osobnost české cyklistiky do „Síně slávy TOMKET Pražského MTB poháru“.
Pražský cyklistický svaz udělí každoroční ocenění „Osobnostem pražské cyklistiky“ v disciplínách: silnice, dráha, MTB, BMX, cyklokros, sálová cyklistika a handicapovaní cyklisté.
 
Celkem bude na slavnostním večeru TOMKET Pražského MTB poháru uděleno 81 pohárů s pražskou dlažební kostkou.
Poháry provází zajímavá historie, jde o ručně vyráběná díla, pro každý ročník v jiném designu. Ten letošní je inspirovaný blížícím se olympijským svátkem v Tokiu 2020 a pohár připomíná olympijskou pochodeň.
Vítězové jednotlivých kategorií získají do své sbírky také neodmyslitelný dres, který společnost Sýkora Sportswear vyrobila ve zdařilém, novém designu, který už bude neodmyslitelně patřit k dlouhodobé pražské soutěži.
 
Součástí večera bude také trialová exhibice vedená úspěšným českým reprezentantem Romanem Chvojkou.
 
Účastníci večera si ale neodvezou domů jenom poháry a dresy. Bohaté tomboly naplněné množstvím hodnotných cen od partnerů seriálu se zúčastní všichni vyhlašovaní jezdci.
Nejúspěšnější tým soutěže obdrží od společnosti OK TOURS poukaz na soustředění v tuzemské či zahraniční destinaci.
Vylosovaný celkový vítěz některé z dětských kategorií si z Kbel odveze sportovní kolo Specialized od společnosti Velocentrum Voleský a vítěz losování mezi celkovými vítězi dospělých kategorií získá od společnosti EMIL FREY luxusní vůz Toyota RAV4 Hybrid k volnému užívání po dobu tří měsíců.   
 
Večerem bude provázet moderátorská dvojice TOMKET Pražského MTB poháru, Miroslav Lenc a Michal Berka.
Mezi osobnostmi a předávajícími bude také dlouholetý patron seriálu, šestinásobný paralympijský vítěz a mistr světa, Jiří Ježek nebo president Českého svazu cyklistiky, Petr Marek.
   
Kapacita sálu je omezená, kbelský sál bude beznadějně obsazený a vstup bude možný pouze na základě osobního pozvání od pořadatelů soutěže, které jezdci, týmy a pozvaní hosté obdrží v nejbližších dnech emailem.

Zpět na výpis novinek

Pište řediteli

Podělte se, prosím, se mnou o své zkušenosti a připomínky k našim službám i pracovníkům Emil Frey ČR, s nimiž jste přišli do kontaktu. Vaše názory jsou pro mne velmi důležité a podnětné.

Dopis k mým rukám můžete proto napsat na tomto odkazu: pište řediteli.

Facebook Emil Frey ČR: Emil Frey, Subaru, Toyota, Kia, Suzuki Instagram Emil Frey ČR:Emil Frey, Subaru, Toyota, Kia, Suzuki