Emil Frey ČR Emil Frey  >  Novinky  >  Kia XCeed s vybroušeným designem, novými technologiemi a variantou GT-line

Kia XCeed s vybroušeným designem, novými technologiemi a variantou GT-line
25. 7. 2022

Kia XCeed, která byla uvedena na trh v září 2019, si v Evropě našla již více než 120 000 zákazníků. Pro modelový rok 2023 nyní Kia úspěšný crossover komplexně přepracovala. Vyostřený a dále propracovaný design podtrhuje sportovní, městský charakter modelu XCeed a zároveň mu dodává ještě větší vizuální nezávislost v rámci rodiny kompaktních vozů Ceed. Poprvé je crossover k dispozici také ve výrazně dynamické verzi GT-line. Přináší emocionalitu modelu Ceed GT ve variantě crossover a je určen zákazníkům, kteří chtějí využívat výhod většího vozu, aniž by se museli vzdát stylu a sportovního charakteru. Všestranný dynamický zážitek z jízdy nabízí nová verze GT-line v kombinaci se špičkovým motorem o výkonu 150 kW (204 k). Mezi další inovace patří řada nejmodernějších asistenčních systémů, které spolu s rozsáhlou nabídkou infotainmentu a konektivity činí z modelu XCeed technologickou špičku v segmentu kompaktních crossoverů.

Soubor ke stažení: kia-xceed-facelift-2022.pdf

Zpět na výpis novinek

Pište řediteli

Podělte se, prosím, se mnou o své zkušenosti a připomínky k našim službám i pracovníkům Emil Frey ČR, s nimiž jste přišli do kontaktu. Vaše názory jsou pro mne velmi důležité a podnětné.

Dopis k mým rukám můžete proto napsat na tomto odkazu: pište řediteli.

Facebook Emil Frey ČR: Emil Frey, Subaru, Toyota, Kia, Suzuki Instagram Emil Frey ČR:Emil Frey, Subaru, Toyota, Kia, Suzuki