Emil Frey ČR Emil Frey  >  Novinky  >  Extrémní Vltava Run zpříjemnil Ollie Roučkové náš Proace Verso VIP

Extrémní Vltava Run zpříjemnil Ollie Roučkové náš Proace Verso VIP
14. 5. 2024

Neskutečný, emotivní a vypjatý etapový závod. Během třídenního Vltava Runu absolvovaly 12členné týmy běžců celkem 360 kilometrů v psychickém vypětí, s omezeným množstvím jídla a navíc téměř beze spánku, protože když zrovna nebyli na trati, přesouvali se autem mezi jednotlivými úseky. Emil Frey ČR byl partnerem Ollie Roučkové z dakarského týmu Czech Samurais.

I když si běžci od začátku až do konce závodu příliš odpočinku neužili, Toyota Proace Verso VIP jim poskytla příjemné zázemí. „Moc děkuji našim partnerům z Emil Frey ČR za půjčení auta. Komfort, který nám poskytlo, byl neskutečný! Nejraději bych si jej nechala, protože jízdní vlastnosti, komfort a vnitřní prostor jsou jednoduše TOP,“ vzkázala z cíle Ollie Roučková.

Přestože je z dakarské rallye zvyklá na vyčerpání a neobyčejné zážitky, i Vltava Run byl podle ní plný emocí a neopakovatelných příběhů. „Nohy mám na hadry, spát budu minimálně tři dny, ale stálo to za to. Jsem na celý náš tým pyšná. Všichni makali a během závodu jsem potkala tolik super běžců – všem díky za pokec a gratuluji k dokončení. Pro mě jste všichni hrdinové, protože tento etapový závod je opravdu monstrózní,“ dodala.

Emil Frey ČR je se svou mimořádně širokou nabídkou vozů s pohonem všech kol, pick-upů či dodávek partnerem mnoha dobrodruhů a dalších řidičů, kteří potřebují auto s neobyčejnými schopnostmi. V rámci partnerství s týmem Czech Samurais zajišťuje technickou přípravu závodní Toyoty Land Cruiser a mobilitu závodních jezdců.

Zpět na výpis novinek

Pište řediteli

Podělte se, prosím, se mnou o své zkušenosti a připomínky k našim službám i pracovníkům Emil Frey ČR, s nimiž jste přišli do kontaktu. Vaše názory jsou pro mne velmi důležité a podnětné.

Dopis k mým rukám můžete proto napsat na tomto odkazu: pište řediteli.

Facebook Emil Frey ČR: Emil Frey, Subaru, Toyota, Kia, Suzuki Instagram Emil Frey ČR:Emil Frey, Subaru, Toyota, Kia, Suzuki