Objednat zkušební jízdu

Zpěvačka Bára Poláková řídí nový crossover Suzuki S-Cross

23.11.2016

Kdo by neznal hit „Nafrněná“ zpěvačky a herečky Báry Polákové – laureátky dvou cen Anděl. Kromě úspěšné umělecké kariéry je také matkou krásné roční dcerky Ronji, proto zvolila praktický a bezpečný vůz ze stáje Suzuki. Společnost na cestách jí dělá nový model S-Cross v bílé barvě a vrcholné specifikaci Elegance Lux. Vstříc dalším úspěchům Báru pohání silný a zároveň úsporný benzinový motor 1,4 BoosterJet o výkonu 140 koní, spojený s automatickou převodovkou a inteligentním systémem pohonu všech kol AllGrip.

Komfort na cestách zajišťuje například adaptivní tempomat s omezovačem rychlosti, dále využívá světlomety s automatickým rozsvěcováním, praktické schránky v celém interiéru či zavazadlový prostor o maximálním objemu 1269 litrů. Bezpečí pro Báru i malou Ronju jistí systém automatického brzdění před překážkami, možnost uchycení dětské sedačky IsoFix a TopTether a také nejvyšší hodnocení pěti hvězd v crashtestech Euro NCAP.

„Svou roli hrála i nízká spotřeba, protože toho teď najezdím opravdu hodně. A už se nemůžu dočkat, až s novou čtyřkolkou vyrazím na hory, kde teď budu nezastavitelná,“ dodává s typickým úsměvem Bára Poláková. Nový S-Cross jí dodal autorizovaný prodejce Emil Frey prostřednictvím agentury Moto.

Bára Poláková řídí nový crossover Suzuki S-Cross

Zpět do výpisu článků