Objednat zkušební jízdu

Toyota Auris – udělá z vás šťastného řidiče

Jak poznáte řidiče Toyoty Auris? Neustále se usmívá! A kdo by také neměl dobrou náladu, když mu společnost dělá svěží, dynamický, dobře vybavený a ekonomicky šetrný vůz? Neváhejte a přidejte se do rodiny spokojených řidičů vozu Toyota Auris. Přesvědčí vás uhlazeným stylem, komfortní jízdou a zdokonaleným interiérem. Chcete ještě něco navíc? Auris v hybridním provedení se stane vaším průvodcem ve světě úspor a chytrých technologií.

Auris snižuje – výšku i náklady!

Jen se podívejte na Auris zepředu. Spatříte vůz v sebejistém postoji s pravděpodobně nejnižší světlou výšku v této kategorii. Přední maska se opticky spojila se světlomety, které se zařezávají až do boků. Přední sklo designéři Toyoty sklonili, čímž se propnul oblouk střechy a výsledkem je skutečně efektní aerodynamika. Auris tedy nejen skvěle vypadá, ale díky sníženému odporu vzduchu nebude ani příliš utrácet!

Bezpečný prostor

Nyní uslyšíte jemné cvaknutí. Co to bylo? Auris vám otevřel přední dveře a vy můžete vstoupit do prostorné kabiny. Až půjdete na testovací jízdu, klidně s sebou vezměte své přátele! Auris má plnohodnotné místo pro 4 dospělé osoby. Nikdo se nebude cítit stísněně. Řidičům se ihned zalíbí mohutný val přístrojové desky. Poskytne vám totiž nejen pohodlný přístup ke všem ovladačům, ale také za ním budete mít uklidňující pocit bezpečí.

Co mohu očekávat od standardní výbavy?

  • 7 airbagů
  • audio systém s USB
  • stabilizační systém ESP
  • výškově a podélně nastavitelný volant s ovládacími prvky
  • elektrické ovládání předních oken
  • elektricky nastavitelná, vyhřívaná zrcátka
  • klimatizace

Tichá jízda za štěstím

Nyní nastartujte a vydejte se na cestu. Také to cítíte? Precizně vyladěný podvozek a solidní odhlučnění způsobí, že Auris po silnici pluje neskutečně tiše. Přes výmoly, retardéry, výtluky a jiné nerovnosti přejedete bez zbytečného hluku, vůz se přes ně plavně přehoupne. Teď přichází zatáčka, ale cestující se nemusí ničeho chytat. Auris ji hravě vykrouží a vy budete nejšťastnější řidič na silnici!

Více informací o modelu

Objednat si jízdu

Pobočka
Model
captcha
Please leave this field empty.

Naše služby

INFORMACE PRO SPOTŘEBITELE O MIMOSOUDNÍM ŘEŠENÍ SPOTŘEBITELSKÝCH SPORŮ

Zhotovitel tímto ve smyslu ust. § 14 zák. č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele (dále jen Zákon) informuje objednatele - spotřebitele, že subjektem věcně příslušným pro mimosoudní řešení tohoto spotřebitelského sporu ve smyslu ust. § 20d a násl. Zákona, který se týká zboží či služeb zhotovitele a který vznikne z této smlouvy uzavřené mezi zhotovitelem a spotřebitelem, je Česká obchodní inspekce, internetová adresa www.coi.cz.

Informační cedulky k EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.