Objednat zkušební jízdu

Subaru Outback 2018: S novým faceliftem se na silnici bát nebudete

21.3.2018

Subaru vypouští na silnice nového černého koně, a to inovovaný model Subaru Outback 2018. Co se změnilo? Jakými vychytávkami nový Outback 2018 ohromí motoristy? Jak obstál v náročných bezpečnostních testech Euro NCAP? Známe odpovědi!

Elegantní cestování v prvotřídním komfortu

Pátá generace populární produktové řady vznikla se zaostřením na detail. Proto neočekávejte zásadní změny, ale můžete počítat s ohromujícími kvalitativními inovacemi. O tichou jízdu a stabilitu se postará motor Subaru Boxer s nižším těžištěm. Díky tomu automobil snadno odolává bočním silám. Vlivem protiběžného chodu pístů dochází zase k eliminaci většiny vibrací.

Konstrukce pohonu Symmetrical AWD zajistí pohon na všechna 4 kola i s tím spojenou vysokou přesnost při ovládání vozidla. Řidiči se tak nemusí být nepříznivých podmínek. Účinná převodovka Lineatronic slibuje plynule měnitelný převod, snižuje spotřebu paliva a nastavuje optimální převod pro každou rychlost i otáčky.

Bezpečnost na prvním místě

Ústředním tématem Subaru Outback 2018 je bezpečná komfortní jízda. Proto ve výbavě novinkového vozu nechybí režim X-MODE. Ten umožňuje řidiči pomocí jediného tlačítka dostat pod kontrolu motor, převodovku, pohon, brzdy a další součásti. Společně snadno zdoláte jakýkoliv problematický terén.

Nové Subaru Outback 2018 - pohled z boku

Přizpůsobit vůz podmínkám jízdy a dopřát si maximální pocit bezpečí vám dále pomohou systémy SI-Drive pro úpravu výkonu a odezvy motoru, systém pro detekci vozidel vzadu, stabilizační systém VDC, speciálně navržená kabina i výztuž karoserie nebo například kamerový systém EyeSight, který funguje jako druhý pár očí. Tím však výčet bezpečnostních prvků nekončí. Přesvědčit se můžete na stránce modelu Subaru Outback 2018.

Vysokou úroveň bezpečnosti potvrzuje rovněž vysoké hodnocení organizace Euro NCAP, jež udělila novému Subaru Outback 2018 plný počet bodů (5 hvězd) ve svých přísných bezpečnostních testech. O kvalitách vozu se můžete sami přesvědčit na stánku Emil Frey ve dnech 12. – 15. dubna 2018 v rámci výstavy Autoshow. Těšíme se na vás.

Zpět do výpisu článků