Objednat zkušební jízdu

Spolehlivost Kia potvrzena

29.6.2018

Již po čtvrté byla Kia ohodnocena jako nejlepší značka neprémiových vozidel. Být neprémiovým vozidlem ale není žádná hanba. Nejnovější technologie, skvělé jízdní vlastnosti a vysoká spokojenost nových majitelů potvrzují, že vozy Kia patří mezi špičku.

Studii, která hodnotila spokojenost s novým vozem, po 90 dnech od koupě, pořádala organizace J. D. Power. Ta se ptala nových majitelů vozů modelového provedení 2018 na otázky týkající se nejen celkové spokojenosti, ale i jízdních vlastností a jednotlivých částí vozu. IQS studie (Initial Quality Study) zahrnovala 233 otázek a 75 712 odpovědí, ve kterých spolehlivost vozů Kia zazněla hned několikrát. Studie hodnotí i počet problémů, které mají noví majitelé u 100 vozů. Automobilce Kia se podařilo oproti minulému roku počet problémů ještě o 14 snížit.

Kia Rio - spolehlivost Kia potvrzena

Na úspěchu automobilky Kia se podílelo hodnocení několika vozů. Nejlepší hodnocení mají vozy Kia Rio a Kia Sorento . Kia Sorento je moderní SUV, které snadno zvládne jízdu v terénu i městskou džungli. Nejnovější Kia Rio čtvrté generace je esence elegance, ale s možností pěkně dynamické jízdy. V příslušných kategoriích studie J. D. Power 2018 se také na stupních vítězů objevily vozy Optima a Kia Sportage.

Chcete vůz, který bude spolehlivý, bude mít skvělé jízdní vlastnosti a zároveň na něj bude i krásný pohled? Pak jsou tu pro vás vozy Kia.

Zpět do výpisu článků