Objednat zkušební jízdu
Operativní leasing KIA

Spolehlivost Kia potvrzena

29.6.2018

Již po čtvrté byla Kia ohodnocena jako nejlepší značka neprémiových vozidel. Být neprémiovým vozidlem ale není žádná hanba. Nejnovější technologie, skvělé jízdní vlastnosti a vysoká spokojenost nových majitelů potvrzují, že vozy Kia patří mezi špičku.

Studii, která hodnotila spokojenost s novým vozem, po 90 dnech od koupě, pořádala organizace J. D. Power. Ta se ptala nových majitelů vozů modelového provedení 2018 na otázky týkající se nejen celkové spokojenosti, ale i jízdních vlastností a jednotlivých částí vozu. IQS studie (Initial Quality Study) zahrnovala 233 otázek a 75 712 odpovědí, ve kterých spolehlivost vozů Kia zazněla hned několikrát. Studie hodnotí i počet problémů, které mají noví majitelé u 100 vozů. Automobilce Kia se podařilo oproti minulému roku počet problémů ještě o 14 snížit.

Kia Rio - spolehlivost Kia potvrzena

Na úspěchu automobilky Kia se podílelo hodnocení několika vozů. Nejlepší hodnocení mají vozy Kia Rio a Kia Sorento . Kia Sorento je moderní SUV, které snadno zvládne jízdu v terénu i městskou džungli. Nejnovější Kia Rio čtvrté generace je esence elegance, ale s možností pěkně dynamické jízdy. V příslušných kategoriích studie J. D. Power 2018 se také na stupních vítězů objevily vozy Optima a Kia Sportage.

Chcete vůz, který bude spolehlivý, bude mít skvělé jízdní vlastnosti a zároveň na něj bude i krásný pohled? Pak jsou tu pro vás vozy Kia.

Zpět do výpisu článků