Objednat zkušební jízdu

Sledujte živě jízdu týmu Emil Frey Lexus Racing

27.7.2018

Prestižního vytrvalostního závodu Total 24 hodin v belgickém Spa Francorchamps, který je součástí seriálu Blancpain GT Series, se zúčastní i tým Emil Frey Lexus Racing. Ve dnech 28. – 29. 7. se budou snažit zopakovat obrovský úspěch ze začátku června letošního roku.

Na výročním 70. ročníku kultovního vytrvalostního závodu Total 24 hodin ve Spa, budou startovat i dvě vozidla Lexus.

Účast týmu Emil Frey Lexus Racing je podpořena skvělými výsledky z minulých kol. Tým v rámci první kompletní sezóny premiérového seriálu Blancpain GT Series vyhrál v pátém kole šampionátu na jihoafrickém okruhu Paul Ricard. Výhru závodníci oslavili na začátku června.

Nadcházející závod posádka nijak nepodceňuje a v rámci příprav testovala nastavení pro mokré i suché podmínky na trati.

Šéf týmu Lorenz Frey vybral do sestavy dvou posádek velmi zkušené jezdce. Díky posádkám, i skvělým výsledkům vozů Lexus RC F GT3 při testovacích jízdách náročného 7 kilometrového okruhu ve Spa, si všichni z týmu Emil Frey Lexus Racing věří a těší se na 24 hodinový závod.

V souvislosti se startem na tak významném závodě, a s výročím 10. let od prvního označení výkonných modelů vozů Lexus písmenem „F“, se rozhodla společnost Lexus Europe požádat portugalského výtvarníka Pedra Henriquese o speciální návrh laku pro závodní vozy Lexus RC F GT3.

Fanděte v přímém přenosu týmu Emil Frey Lexus Racing a podívejte se na výsledný design laku. Všechny jízdy se budou živě přenášet. Sledovat je můžete zde.

Zpět do výpisu článků