Objednat zkušební jízdu

Dopřejte svým vozidlům profesionální péči

Všechny autosalony Emil Frey nabízejí i profesionální servis prodávaných značek. Potřebujete údržbu nebo opravu? Svěřte svůj vůz do rukou zručných odborníků, zaměstnanců společnosti Emil Frey. Veškeré servisní úkony provádíme podle standardů, které nám předepisují samotní výrobci. Chceme, abyste měli automobil zpět u sebe co nejdříve, proto používáme špičkovou dílenskou výbavu a speciální nářadí.

Proč dát přednost autorizovaným servisům Emil Frey?

 • Váš vůz bude v rukách specialistů, kteří danou značku dokonale znají.
 • Opravy provádíme v moderním prostředí, využíváme nejnovějších technologií.
 • Férové jednání, předem jasně stanovená cena.
 • Běžné údržbové díly (filtry, svíčky, destičky, kotouče atd.) máme neustále skladem.
 • Jde nám o vaši bezpečnost – používáme pouze originální náhradní díly.
 • Výrobci nám věří, vozidla servisovaná u nás nemají problém s uznáním záruky.

Autorizované servisy Emil Frey – záruka poctivé ceny

Mnoho řidičů se návštěvy autorizovaného servisu obává z finančních důvodů. Avšak ve společnosti Emil Frey si zakládáme na poctivosti, proto se vždy předem dozvíte, kolik bude práce stát. Při opravách se důsledně řídíme normovanými postupy. Znamená to, že mechanici mají přesně stanovenou lhůtu, ve které musí práci dokončit. Zákazníci tak zaplatí vždy stejnou, předem stanovou částku, i kdyby měla vlastní procedura trvat déle.

V našich servisech Emil Frey vám nabídneme:

 • pravidelný servis a údržbu
 • záruční a pozáruční servis
 • mechanické, klempířské a lakýrnické práce
 • pneuservis
 • servis a opravy klimatizací
 • zajištění STK a emisí
 • mytí vozidel včetně čištění interiérů a motorů
 • montáž originálních doplňků a příslušenství
 • …a mnohé další opravy a služby

Nabídka vozů

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

I. Uděluji tímto souhlas se zpracováním osobních údajů. Společnosti Emil Frey ČR, s.r.o. (Správce) tedy bude oprávněn využívat osobní údaje k rozesílání nabídek, akcí, soutěží a jiných obchodních sdělení firmy Emil Frey pro značky Subaru, Kia, Suzuki, Toyota, Lexus po dobu 10let.

II. Uděluji tímto souhlas se zpracováním osobních údajů (jména, adresy, e-mailu a tel. čísla) ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších právních předpisů, a současně ve smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen „obecné nařízení o ochraně osobních údajů“), které nabývá účinnosti dnem 25. 5. 2018 společnosti Emil Frey ČR, s.r.o., se sídlem Pekařská 638/5, IČO: 45805270, zapsané v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v [Praze], oddíl C, vložka 11870 jakožto správci (dále jen „Správce“) a dalším třetím osobám určeným správcem jakožto zpracovatelům (zejména členům distribuční sítě správce) pro účel stanovený dále.

Potvrzuji, že jsem byl informován o tom, že dochází k automatizovanému rozhodování, včetně profilování. Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně, s výše uvedeným zpracováním uděluji svůj výslovný souhlas.
Účelem zpracování osobních údajů je jejich využití pro další obchodní a marketingovou činnost (obchodní nabídky, nabídky akce, soutěže), zejména pak pro průzkum trhu, statistické účely, sledování údajů o prodeji, poskytování poprodejních služeb a šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů.
Osobní údaje budou zpracovány po dobu 10 let ode dne udělení souhlasu.
Potvrzuji, že jsem byl informován o tom, že dochází k automatizovanému rozhodování, včetně profilování.
Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně, s výše uvedeným zpracováním uděluji svůj výslovný souhlas zaškrtnutím políčka.

Odvolání souhlasu se zpracováním osobních údajů

Naše služby

INFORMACE PRO SPOTŘEBITELE O MIMOSOUDNÍM ŘEŠENÍ SPOTŘEBITELSKÝCH SPORŮ

Zhotovitel tímto ve smyslu ust. § 14 zák. č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele (dále jen Zákon) informuje objednatele - spotřebitele, že subjektem věcně příslušným pro mimosoudní řešení tohoto spotřebitelského sporu ve smyslu ust. § 20d a násl. Zákona, který se týká zboží či služeb zhotovitele a který vznikne z této smlouvy uzavřené mezi zhotovitelem a spotřebitelem, je Česká obchodní inspekce, internetová adresa www.coi.cz.

Informační cedulky k EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.