Objednat zkušební jízdu

Kupte auto v pohodlí a s jistotou

Vozidla od společnosti Emil Frey můžete vybírat celkem na 3 místech v Praze. Autosalon Stodůlky prezentuje progresivní asijské značky SUBARU, KIA a SUZUKI. Navštívíte-li autosalon na Černém Mostě, porovnáte automobily TOYOTA a SUBARU. A do třetice vám brzy bude  k dispozici aktuálně rekonstruovaný autosalon ve Vysočanech. Na všech těchto prodejních místech najdete komfortní prostory a školený personál připravený ochotně vám zodpovědět veškeré vaše dotazy. Zakoupit můžete vozy nové, ojeté a dokonce i předváděcí, které získáte se zajímavou slevou.

10 důvodů, proč koupit auto u nás:

  1. Pomáháme s výběrem tak, abyste našli auto přesně pro vaše potřeby.
  2. Na skladě máme širokou nabídku značek a modelů, v pestré paletě barev.
  3. Máte možnost porovnat několik značek na jednom místě.
  4. Vozidla předvádíme na prodejně, ale i v akci – ve městě, na dálnici i na speciální zkušební dráze.
  5. Každý nákup odměníme milým dárkem.
  6. V Evropě najdete 7 našich sesterských společností – máte je v případě potřeby k dispozici na cestách.
  7. Všichni zákazníci mají u nás jistotu rozšířené péče – financujeme ji ze speciálního fondu.
  8. Využijte našeho přehledu a zkušeností – zákazníci nám věří již od roku 1992.
  9. Asistenční službu po celé ČR máte jen za symbolický poplatek.
  10. Vykupujeme auta i na protiúčet.

Nabídka vozů

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

I. Uděluji tímto souhlas se zpracováním osobních údajů. Společnosti Emil Frey ČR, s.r.o. (Správce) tedy bude oprávněn využívat osobní údaje k rozesílání nabídek, akcí, soutěží a jiných obchodních sdělení firmy Emil Frey pro značky Subaru, Kia, Suzuki, Toyota, Lexus po dobu 10let.

II. Uděluji tímto souhlas se zpracováním osobních údajů (jména, adresy, e-mailu a tel. čísla) ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších právních předpisů, a současně ve smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen „obecné nařízení o ochraně osobních údajů“), které nabývá účinnosti dnem 25. 5. 2018 společnosti Emil Frey ČR, s.r.o., se sídlem Pekařská 638/5, IČO: 45805270, zapsané v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v [Praze], oddíl C, vložka 11870 jakožto správci (dále jen „Správce“) a dalším třetím osobám určeným správcem jakožto zpracovatelům (zejména členům distribuční sítě správce) pro účel stanovený dále.

Potvrzuji, že jsem byl informován o tom, že dochází k automatizovanému rozhodování, včetně profilování. Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně, s výše uvedeným zpracováním uděluji svůj výslovný souhlas.
Účelem zpracování osobních údajů je jejich využití pro další obchodní a marketingovou činnost (obchodní nabídky, nabídky akce, soutěže), zejména pak pro průzkum trhu, statistické účely, sledování údajů o prodeji, poskytování poprodejních služeb a šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů.
Osobní údaje budou zpracovány po dobu 10 let ode dne udělení souhlasu.
Potvrzuji, že jsem byl informován o tom, že dochází k automatizovanému rozhodování, včetně profilování.
Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně, s výše uvedeným zpracováním uděluji svůj výslovný souhlas zaškrtnutím políčka.

Odvolání souhlasu se zpracováním osobních údajů

Naše služby

INFORMACE PRO SPOTŘEBITELE O MIMOSOUDNÍM ŘEŠENÍ SPOTŘEBITELSKÝCH SPORŮ

Zhotovitel tímto ve smyslu ust. § 14 zák. č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele (dále jen Zákon) informuje objednatele - spotřebitele, že subjektem věcně příslušným pro mimosoudní řešení tohoto spotřebitelského sporu ve smyslu ust. § 20d a násl. Zákona, který se týká zboží či služeb zhotovitele a který vznikne z této smlouvy uzavřené mezi zhotovitelem a spotřebitelem, je Česká obchodní inspekce, internetová adresa www.coi.cz.

Informační cedulky k EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.