Objednat zkušební jízdu

Toyota GT86: Modernizovaný stroj na emoce již nyní u Emil Frey!

2.12.2016

Motor ve vysokých otáčkách, delikátní rovnováha podvozku, pohon zadních kol – typické ingredience sportovního vozu, které nadchnou řidiče, prahnoucího po emocích. Na trhu najdete jen málo puristických „zadokolek“ s tak vysokým faktorem zábavy, Toyota GT86 je legendou, která se nyní vrací ve své nové verzi s faceliftem pro rok 2017.

Výjimečné jízdní vlastnosti

Pod její kapotou najdeme motor D-4S Boxer s protiběžnými písty o objemu dvou litrů a s výkonem dvou set koní, který skrze manuální či automatickou převodovku pohání zadní kola. Ještě lepší jízdní vlastnosti u nového provedení GT86 jistí karoserie s vyšší tuhostí a také možnost vybrat si v rámci volitelných paketů tlumiče zvučných značek. Pokud zvolíte provedení Sport, vaše Toyota bude osazena podvozkem Showa, u paketu Exclusive Leather pak získáte tlumiče Sachs.

Vylepšený interiér vozu

Výrazného vylepšení se dočkal interiér – po stránce funkce i zpracování. Jsou zde použity kvalitnější materiály v panelech dveří, středové konzoli i potazích sedadel. Řada prvků má vzhled karbonových vláken. Pro vaši radost a možnost zjistit, jak efektivní je jízda, zde máme barevný TFT displej se stopkami zajetých časů na závodním okruhu a ukazatelem přetížení i točivého momentu. Cestování vám pak zpříjemní displej infozábavního systému Toyota Touch s úhlopříčkou 6,1 palce a navigací Go.

Luxusní interiér Toyoty GT86

Nová karoserie Toyoty GT86

Karoserie Toyoty GT86 byla při tomto faceliftu vylepšena novým předním nárazníkem s upravenou spodní částí, dravěji působícími rámečky mlhových světel a diodovými prvky světlometů. Svým soupeřům na závodním okruhu také ukážete nová zadní sdružená LED světla, spoiler a snížený difuzor zadního nárazníku.

Modernizovanou Toyotu GT86 modelového roku 2017 si můžete již nyní objednat u nás na prodejně Emil Frey, Praha Černý Most. Její základní cena je stanovena na 819 000 Kč.

Zpět do výpisu článků