Objednat zkušební jízdu

Kia cee´d: 30 000 vozů pro české zákazníky

23.7.2015

Evropa miluje model cee´d korejské automobilky Kia. Byl zde zkonstruován a je vyráběn v moderním závodu ve slovenské Žilině, ze kterého v posledních devíti letech vyjelo více než jeden milion kusů. Významný okamžik slaví i v České Republice, kde bylo zákazníkům dodáno přes třicet tisíc vozů, přičemž „jubilejní“ vyrobený exemplář je verze kombi s označením SW a vznětovým motorem 1,6 CRDi ve výbavě Exclusive. Společnost Emil Frey ČR prodává vozy značky KIA již od roku 2004. Právě díky modelu cee’d za tu dobu získala více než tisíc spokojených zákazníků.

Zákazníci mají možnost volby mezi několika atraktivními variantami modelu cee´d. Je zde klasický hatchback, kombi a také sportovní verze GT se silným motorem o výkonu 204 koní. V letošním roce projde tento bestseller modernizací, která přinese mimo jiné změny na karoserii a v interiéru, motory upravené pro nižší spotřebu i emise, plnící přísnou normou Euro 6, a také sedmistupňovou dvojspojkovou převodovku Kia DCT. Zároveň přijde na trh sportovně laděná verze s označením GT Line.

Značka Kia působí na českém trhu od roku 1994 a tuzemským zákazníkům dodala přes 80 000 vozů. Mezi jejich hlavní přednosti patří bezkonkurenční sedmiletá záruka, špičková bezpečnost, ověřená nárazovými testy Euro NCAP, široká paleta motorů i výbav a také celková hospodárnost provozu, která vyplývá z nízké spotřeby paliva a atraktivních cen. S prodejem modernizovaného cee’du začne Emil Frey ČR již 1. 9. 2015.

Zpět do výpisu článků