Objednat zkušební jízdu

Kbely čeká sváteční MTB středa!

6.5.2019

Ve středu 8. května se kbelský Bike Park zaplní bikery, kteří budou bojovat o další body do celkového pořadí TOMKET Pražského MTB poháru 2019.
Jak napovídá pohled do startovních listin, závodní středu začleňuje do svého programu mnoho závodníků i týmů a podobně jako minulý týden v Beckově se očekává kompletní startovní pole ve všech vypsaných kategoriích.
Závodu se bude účastnit i několik českých reprezentantů v čele s Karlou Štěpánovou, pro které bude závod kvalitní přípravou nejenom pro víkendový Český pohár v Peci pod Sněžkou, ale především pro blížící se závody Světového poháru v Albstadtu a Novém Městě na Moravě.

„Trénink na trati bude možný v úterý 7.5. od 16:30 hodin s ohledem na běžný pracovní den a přípravné práce k závodu“ říká ředitel závod Miroslav Svoboda z pořadatelského Kbely Cycling Team. „Parkoviště týmů i obytných vozů bude na louce v přímé blízkosti startu a cíle, prosíme aby řidiči týmových vozidel dbali zvýšené opatrnosti při jízdě parkem na týmové stanoviště. Značení dětských okruhů bude tradiční pro TOMKET Pražský MTB pohár, tedy myšák Miky, pejsek Pluto a Pan Smajlík. Odrážedla absolvují svůj závod na asfaltové příjezdové cestě.“ dodává Mirek Svoboda.

Meteorologové předvídají ve středu zamračenou oblohu bez deště s teplotou až 19 stupňů.

Srdečně Vás zveme, Emil Frey ČR, s.r.o.

Toyota Černý Most
Skorkovská 1585, 198 00 Praha 9
tel.: +420 280 000 558

Zpět do výpisu článků