Objednat zkušební jízdu

Kbelský závod ukončil jarní část TOMKET Pražského MTB poháru!

10.5.2019

Z pohledu cyklistiky ideální slunečný den si užívali účastníci čtvrtého závodu TOMKET Pražského MTB poháru v pražských Kbelích.

Startovní listina opět čítala více než 400 závodníků všech věkových a výkonnostních skupin a start některých kategorií svou početností spíše připomínal obrázek známý z maratónů pro širokou veřejnost.

Pro většinu závodníků byl závod vhodnou přípravou pro víkendový Český pohár v Peci pod Sněžkou a tomuto také odpovídalo maximální nasazení a dramatické souboje.

Kbelský závod ukončil jarní část TOMKET Pražského MTB poháru 2019 a před závěrečnými závody v září jsou na vedoucích pozicích průběžného pořadí seriálu následující jezdci:

Odrážedla:                       Matouš Rybář (CK LOKO Rakovník)
Děti 3 – 4 roky:               Šimon Zlesák (Praha)
Kluci 5 – 6 let:                 Daniel Kovář (Expres CZ Tufo Team Kolín)
Holky 5 – 6 let:               Tereza Vajsejtlová (Bikeclinic Junior Team)
Kluci 7 – 8 let:                 Sebastian Pňovský (Silvini Team)
Holky 7 – 8 let:               Nela Drábková (Čistý sport Kids Racing)
Kluci 9 – 10 let:               Jan Vajsejtl (Bikeclinic Junior Team)
Holky 9 – 10 let:             Babeta Kolářová (TJ Auto Škoda Ml. Boleslav)
Žáci I.:                               Šimon Brabec (Bike Club Město Touškov)
Žákyně I.:                         Hanka Viková (Dukla Praha)
Žáci II.:                              Patrik Lienert (Bikeclinic Junior Team)
Žákyně II.:                        Marika Pulkrabová (BSK Cyklo Market)
Kadeti:                              Jan Šindelář (Jaroslav Kulhavý Cycling team)
Kadetky:                           Hana Šindelářová (Kulhavý Cycling team)
Junioři:                             Tomáš Tlamka (NUTREND Specialized Racing)
Ženy, juniorky:                Martina Urbanová (Ramala Rakovník)
Muži Open/Elite:            Ondřej Polanský (Bike Time Bulls Písek)
Masters I.:                        Ondřej Balajka (Gapp Systém Cabtech)
Masters II.:                       Jiří Chyba (NUTREND Specialized Racing)
Masters III.:                      Ladislav Bodó (Ramala Rakovník)
SuperMasters:                 Leopold Spáčil (Novatop Lapierre/Letovice)
Tělesně handicapovaní: Tomáš Mastík (Černí koně)

Je potřeba zmínit, že bodové rozestupy téměř ve všech kategoriích jsou minimální a o celkových vítězích poháru pro kok 2019 a držitelích unikátního poháru s pražskou dlažební kostkou rozhodnou až závěrečné závody v září, které budou dvojnásobně bodované.

Zpět do výpisu článků