Objednat zkušební jízdu

Gladiátoři dobyli Prahu, Emil Frey byl u toho

30.10.2018

Během předposledního říjnového víkendu proběhl poslední závod série Gladiator Race, a to na trati v přírodním parku Čihadla v Praze. Emil Frey jako hlavní partner nesměl chybět. 100 závodníků od nás získalo dárky a všichni účastníci museli zdolat překážku v podobě vozu Subaru XV.

Na startovní čáru se zde postavilo 2 500 závodníků, z nichž bylo 650 dětí. Došlo tak k pokoření účastnického rekordu v kategorii dětí napříč všemu závody Gladiator Race. První část závodu se odehrála už v pátek 19. 10. 2018 po setmění částí INOV-8 Night Gladiator Race.

Gladiátor race Praha 2018 - noční fotografie

Sobotního klání se zúčastnilo téměř 1 000 gladiátorů, neděle pak patřila dětem při závodu Kids Gladiator Race powered by HARIBO a hlavní běžecké soutěži INOV-8 Gladiator Race, jíž se mimo jiné zúčastnila také čerstvá dvojnásobná zlatá medailistka z nedávného mistrovství světa v OCR v Londýně Stanislava Babušková. Ta dorazila přímo z letiště. Běžci museli zdolat 7 kilometrů dlouhou trať zpestřenou 25 překážkami jak přírodními, tak uměle vytvořenými.

Překážka v podobě auta Subaru XV 2018 na Gladiátor race Praha 2018 - Emil Frey

Gladiátor race Praha 2018 - řeka

O zábavu měli postaráno také fanoušci z řad rodičů i dětí. Organizátoři připravili bohatý sportovní doprovodný program. Návštěvníci se tak mohli zúčastnit soutěží s Českou olympijskou nadací, Prahou sportovní, VT Gym, rehabilitační klinikou Redpoint Clinic CZ, Target Sprintem, VŠTVS Pelestra a samozřejmě s námi u stánku Emil Frey.
Gladiátor race Praha 2018 - stánek Emil Frey a Subaru Outback

Gladiátor race Praha 2018 - závod dětí

Ačkoliv se jednalo o poslední závod série Gladiator Race Triumphalis, gladiátoři nemusí smutnit. 23. a 24. listopadu se na pardubickém dostihovém závodišti uskuteční ještě jeden závod Taxis Gladiator Race. Do Prahy se Gladiator Race vrátí zase v říjnu 2019.

Kompletní výsledky naleznete na https://www.gladiatorrace.cz/gladiator-race-praha/vysledky.html.

Fotogalerie z celého sportovního víkendu jsou k dispozici na https://www.facebook.com/pg/czechgladiatorrace/photos/?ref=page_internal.

Gladiátor race Praha 2018 - předávání cen

Zpět do výpisu článků