Objednat zkušební jízdu

Fascinující Suzuki Vitara u Emil Frey

15.6.2015

Osobitý design, moderní technika, úsporné motory a absolutní bezpečí. To je nové Suzuki Vitara, které právě vstupuje na český trh v dealerské síti Emil Frey. Bere si to nejlepší z crossoverů a zároveň se nebojí města, sebevědomý design pojí s možností individualizace dle přání zákazníka. Ten má na výběr řadu atraktivních doplňků karoserie, sám může zvolit design palubních analogových hodin či barvu palubní desky. Tyto prvky je možné objednat v rámci paketů Urban nebo Outdoor.

Pod kapotou nové Vitary najdete výhradně čtyřválcové motory o objemu 1,6 litru. Benzínová jednotka nabídne výkon 88 kW a průměrnou spotřebu od 5,3 l/100 km, naftová motorizace se stejným výkonem je pak schopna jezdit za čtyři litry paliva na sto kilometrů. Motory je možné kombinovat se sofistikovaným pohonem všech kol AllGrip s výběrem jízdních režimů pro každou situaci. Na přání je Vitara také dodávána s automatickou převodovkou.

Bezpečnost nové Vitary je na špičkové úrovni – důkazem budiž pět hvězdiček v nárazových testech Euro NCAP. Svou vybavenost pro maximální ochranu posádky podtrhuje také systémem Radar Brake Support, který díky senzoru v přední části vozu dokáže detekovat jiná vozidla. Pokud se řidič blíží příliš rychle, nejprve ho upozorní akustickým signálem a poté je schopen sám zabrzdit. Nejen do terénu je pak Vitara vybavena asistentem pro sjíždění svahu a rozjezdu do kopce.

Ceny nového Suzuki Vitara začínají na 386 700 Kč, přijďte si ho vyzkoušet k Emil Frey a nechte se okouzlit jeho schopnostmi.

Zpět do výpisu článků