Objednat zkušební jízdu

Emil Frey představil novou Toyotu Camry Hybrid

27.11.2018

Ve středu 21. listopadu se u Emila Freye na Černém Mostě uskutečnila velkolepá událost – slavnostní představení nového modelu Toyota Camry Hybrid. Jedná se o svěží vlajkovou loď automobilky, o níž se v kuloárech traduje, že by svými kvalitami měla předčít dokonce oblíbený Superb. Nemohli jste se zúčastnit? Nevadí! To nejdůležitější vám povíme!

Večer plný zábavy

Hlavním průvodcem akce se stal moderátor Vlastimil Hron, jenž také účinkoval v roli umělce. Mimo něj zúčastněné uchvátil houslista Kollert nebo taneční číslo roztleskávaček Wild Cheerleaders. Hlavní hvězdou byl však vůz Toyota Camry Hybrid, který představili zástupci Toyota ČR.

Toyota Camry Hybrid - představení (Vlastimil Hron)

Toyota Camry Hybrid - Emil Frey a roztleskávačky

Našlápnutá vlajková loď Toyota

Od novinkové 8. generace si Toyota slibuje hodně. Camry patří mezi nejprodávanější vozy světa a automobilka by jím ráda ovládla také evropský trh, odkud se Camry stáhlo v roce 2004. Proto současný model lehce upravila oproti verzi určené trhu USA čili vyladila podvozek, vychytala design tak, aby odpovídal požadavkům evropských zákazníků. Na silnicích bude Toyotu Camry Hybrid pohánět 160kW hybridní motor, díky němuž splňuje podmínky pro parkování ekologických vozů a nabízí nesmírně tichý provoz. Podvozek efektivně pohlcuje výmoly na cestách, zůstává stabilní v zatáčkách a nabízí vysoce komfortní jízdu. Pohodlí podtrhují polohovatelná sedadla v kabině, dostatek prostoru a kufr o objemu 524 litrů. Vůz měří 4 885 mm.

Toyota Camry Hybrid - kufr

Toyota Camry Hybrid - interiér

Nová Toyota Camry Hybrid - představení Emil Frey Černý Most

Toyota Camry Hybrid - pohled zepředu

Zpět do výpisu článků