Objednat zkušební jízdu

KIA MOTORS CZECH ocenila společnost Emil Frey ČR nejlepším prodejcem roku 2016

7.2.2017

Ocenění převzal generální ředitel společnosti Emil Frey ČR na Výročním setkání dealerů Kia 2017.

Společnost KIA MOTORS CZECH ocenila nejlepší prodejce svých vozů. Na setkání dealerů ve slovenské Žilině – rodišti modelů cee’d, Sportage a Venga – pořádaném 18. a 19. ledna proběhlo slavnostní vyhlášení, na kterém generální ředitel společností Emil Frey ČR, pan Jiří Picek, přijal ocenění Nejlepší prodejce nových vozů za rok 2016. O vítězi v této kategorii nerozhodoval pouze absolutní počet prodaných vozů Kia, ale také podíl dealera na celkových prodejích v rámci regionu, tzv. market share.

„Značka Kia je v České republice mimořádně úspěšná. V loňském roce jsme se umístili v počtu registrací na sedmém místě, což je mnohem výše než činí umístění značky Kia v rámci celé Evropy. Počet prodaných vozů se jen za poslední dva roky zvedl o třetinu. Naši dealeři se na tomto úspěchu podílejí velkou měrou, proto jim chceme touto cestou poděkovat a motivovat je k další spolupráci,“ vysvětluje Arnošt Barna, pověřený generální ředitel společnosti KIA MOTORS CZECH, který je zároveň zodpovědný za rozvoj dealerské sítě v České republice.

Emil Frey ČR nabízí nové i skladové vozy Kia za výhodné ceny a svým zákazníkům poskytuje nadstandardní služby – například možnost vyzkoušet všechny vozy na předváděcí jízdě, modely s pohonem 4×4 je dokonce možné testovat na vlastní testovací dráze.

Zpět do výpisu článků