Emil Frey ČR Emil Frey  >  Suzuki  >  Prodávané modely  >  Suzuki Swace

Suzuki Swace – Jízda s grácií

Hybridní kombi Swace Vás zve do stejného pohodlí, jaké jste zvyklí mít doma. Užívejte si všemi smysly precizně vybalancovanou kvalitu a komfort. Swace je prostorný, efektivní a připravený pro každodenní nasazení. Nyní si můžete jízdu užívat s větším nadhledem a ohleduplností k životnímu prostředí.
Cestování se svými blízkými si ve Swace užijete naplno. Vytříbené a jisté jízdní vlastnosti umocňují radost z každé jízdy. Štědrý vnitřní prostor přináší nové příležitosti pro Váš volný čas. Ať už se vydáte kamkoliv, zážitky z cest Vám utkví v paměti.
Ať už je Vaše cesta přímá, nebo se klikatí, bude vždy v harmonii s přírodou. Hybridní systém umožňuje šetrnější způsob cestování a úsporu paliva bez omezení akcelerace. Vychutnejte si nenapodobitelnou radost z mimořádně výkonné a efektivní jízdy.

Výbava Suzuki Swace
Emil Frey Suzuki Swace Emil Frey Suzuki Swace
 • 19" kola z lehké slitiny
 • LED světlomety
 • Multimediální systém s 9palcovým displejem
 • Vyhřívání sedadel vpředu a vzadu
 • Vyhřívání volantu
 • AWD Integrated Management (AIM) E-FOUR 4x4
 • Bezdotykové otevírání pátých dveří
 • Adaptivní tempomat s funkcí Stop&Go
 • Inteligentní asistenční systémy podporují bezpečnost jízdy
 • VSW - Vehicle Sway Warning, BSM – Blind Spot Monitor, RCTA – Rear Crossing Traffic Alert, RSA – Road Sign Assist
 • Bezpečnostní systém E-Call
Sportovně střižený design

Dynamicky tvarovaný se sportovními proporcemi – Swace vypadá elegantně z každého úhlu. Jeho sportovní tváři dominují ostře řezané LED světlomety a široce otevřená mřížka chladiče. Každý kousek nízké karoserie je propracován do nejmenších detailů, a tak když kolem Vás Swace ladně projíždí, okamžitě upoutá Vaši pozornost.

Emil Frey Suzuki Swace
Dotek jednoduché elegance

Elegantní interiér je prostorný a působí vzdušně pro cestující vpředu i vzadu. Široká palubní deska plynule navazuje na obložení dveří, kabina vozu tudíž příjemně obklopuje posádku a umocňuje potěšení z jízdy. Měkčené materiály, chromované ozdobné prvky a propracované detaily podtrhují prémiovou kvalitu značky.

Prostor pro Vaše představy

Swace přináší prostor pro nové příležitosti. Obří zavazadlový prostor doplněný o zadní sklopná sedadla vyhoví nejen každodenním povinnostem, ale i mimořádným rodinným potřebám. Po sklopení zadních opěradel vznikne rovná plocha pro snadný převoz rozměrných předmětů. Velkorysý rozměr kabiny umožní každému pohodlně se usadit a relaxovat, zatímco Vaše osobní věci jsou uloženy v praktických přihrádkách na dosah ruky.

Emil Frey Suzuki Swace
Obří zavazadlový prostor

Prostor za zadními sedadly má objem 596 litrů. Po sklopení zadních opěradel ho lze dále zvětšit. Mezipodlaha zavazadlového prostoru má jednu stranu potaženou kobercem a druhou voděodolným lehce omyvatelným povrchem, který je vhodný pro převoz mokrých či špinavých předmětů. Roleta kryjící zavazadlový prostor se poklepáním sama zavine. Široký vstupní otvor usnadňuje nakládání a manipulaci s rozměrnými předměty.

Síla hybridního systému

Nechte se nadchnout ohleduplností k životnímu prostředí. Propracovaný hybridní systém pohání Swace dle konkrétních okolností, a to benzinovým motorem, elektromotorem nebo oběma najednou. Výsledkem je nejen mimořádně nízká spotřeba paliva a emise, ale také plynulé a silné zrychlení a neopakovatelný zážitek z jízdy.

Hybridní systém

Elektromotor se stará o hbité rozjezdy z místa. Ve vyšších rychlostech a při ostřejší akceleraci se připojuje spalovací motor, úsporný benzinový čtyřválec o objemu 1,8 litru, který se ve Swace stará také o dobíjení hybridní baterie, pokud je to potřeba. Elektřina se vytváří roztáčením generátoru spalovacím motorem a také rekuperačním brzděním pomocí elektromotoru při zpomalování, když je stav nabití baterie nízký. Kdykoliv se Swace zastaví, všechny pohonné jednotky se odpojí, aby se předešlo zbytečnému plýtvání energií.

Vždy plně pod kontrolou

Když řídíte Swace, cítíte komfort a jistotu. Každá jízda je potěšením díky vynikajícímu odpružení, lehkému řízení a možnosti přepínání mezi jízdními režimy. Zásluhou nízkého těžiště a precizně nastaveného podvozku je i v nejostřejších zatáčkách chování vozu jisté a přesně ovladatelné.

Suzuki Swace - videa o modelu a technologiích

Suzuki Swace - recenze o modelu a technologiích

Suzuki se po 20 letech vrací ke kombi. Swace je další převlečená Toyota 15. 9. 2020, www.auto.cz Suzuki se po 20 letech vrací ke kombi. Swace je další převlečená Toyota Japonská značka díky spolupráci s Toyotou připravuje zásadní rozšíření své evropské nabídky. Po kompaktním SUV dorazí také kompaktní kombi... přečíst celý článek
Suzuki už má zase kombi! Swace vychází z Corolly TS a je zbraní pro boj s emisemi 15. 9. 2020, www.autorevue.cz Suzuki už má zase kombi! Swace vychází z Corolly TS a je zbraní pro boj s emisemi Co Suzuki započalo s SUV Across, teď pokračuje dalším modelem, který kompletně vychází z již existujícího modelu Toyoty... přečíst celý článek

Suzuki – prodávané modely

Pište řediteli

Podělte se, prosím, se mnou o své zkušenosti a připomínky k našim službám i pracovníkům Emil Frey ČR, s nimiž jste přišli do kontaktu. Vaše názory jsou pro mne velmi důležité a podnětné.

Dopis k mým rukám můžete proto napsat na tomto odkazu: pište řediteli.

Facebook Emil Frey ČR: Suzuki, Swace, kombi, hybrid, 4x4 Instagram Emil Frey ČR:Suzuki, Swace, kombi, hybrid, 4x4
Emil Frey ČR:Suzuki, Swace, kombi, hybrid, 4x4 Copyright © 2019-2021 Emil Frey
Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront
zpět nahoru ∧