Emil Frey ČR Emil Frey  >  Suzuki  >  Prodávané modely  >  Suzuki Ignis

Suzuki Ignis – Ignis probudí Vaše smysly

Suzuki Ignis je kompaktní crossover s výrazným nekonvenčním designem kombinovaným s univerzální praktičností pro život v moderních městech. Neokoukané linie karoserie a snadná ovladatelnost charakterizují jeho osobitost. Ignis je čirá radost na čtyřech kolech pro všechny Vaše smysly.

Výbava Suzuki Ignis
Emil Frey Suzuki Ignis Emil Frey Suzuki Ignis
  • Pohon ALLGRIP Auto 4x4
  • Asistent prokluzu kol Grip Control
  • Asistent rozjezdu do kopce HHC
  • Asistent sjíždění svahu HDC
  • Autonomní brzdění RBS
  • LED světlomety
  • SUZUKI Smartphone audio s navigací
  • Parkovací kamera
  • Zadní parkovací kamera
  • Vyhřívání předních sedadel
Ignis probudí Vaši duši

Je ráno, rádi byste si ještě alespoň o chvilku prodloužili tento krásný čas bezstarostnosti s lahodnou kávou. Naštěstí má Váš nový Ignis řešení – obratně Vás dopraví pulzujícími ulicemi města až k Vaší oblíbené kavárně. Všechno se mění, ale Vy máte jednu jistotu: každý Váš nový den teď bude hezčí, když máte svůj nový Ignis.

Emil Frey Suzuki Ignis
Ignis probudí Váš styl

Svůj osobitý styl novým Ignisem dokonale podtrhnete. Jeho rafinovaný a charizmatický design se stal příjemným doplněním vernisáže, na kterou jste dorazili. To Vám dává ještě více jistoty v tom, že Váš styl je prostě originální.

Ignis probudí Vaše hobby

Ignis je doslova dokonalý vůz umocňující Vaše osobní zážitky. S pohonem 4×4 se pohodlně dostane i tam, kam to dříve nešlo, takže si můžete postavit observatoř na odlehlém, klidném místě a vychutnat si pozorování noční oblohy. Ignis je prostě hvězda.

Emil Frey Suzuki Ignis
Ignis probudí Vaše já

Naložte horské kolo a vydejte se vstříc novým zážitkům a aktivitám. Přizpůsobte si Ignis výběrem doplňků, které otevírají zcela nový svět individualizace. Svým silným charakterem Vám Ignis pomůže žít život naplno podle Vašich představ.

Ignis probudí Váš příběh

Na sklonku nabitého dne si zasloužíte odměnu v podobě komfortu, který Vám Ignis nabízí. Při jeho řízení zapomenete na okolní shon a budete se věnovat jen své budoucnosti – příběhu, který napíšete spolu se svým Ignisem.

Motor 1.2 DUALJET HYBRID

Motor 1.2 DUALJET HYBRID disponuje vysokým kompresním poměrem, proto je vybaven jedinečným systémem vstřikování, který přispívá k efektivnímu využití energie z paliva.

Mild-hybridní systém (ISG)

Nový pohonný systém typu mild-hybrid je špičkovou technologií, která ulehčuje práci motoru a umožňuje tak ještě vyšší úsporu paliva a nižší emise. Zlepšuje dynamiku vozu a Vy si tak můžete vychutnat každou cestu. Navíc tato technologie nemá žádné vyšší nároky na údržbu, takže jezdíte bez omezení a bez starostí.

Suzuki Ignis - videa o modelu a technologiích

Suzuki Ignis - recenze o modelu a technologiích

TEST Suzuki Ignis 1.2 DualJet Hybrid 4x4: Jak roztomilý Japonec vyzrál na EU 9. 8. 2020, www.autorevue.cz TEST Suzuki Ignis 1.2 DualJet Hybrid 4x4: Jak roztomilý Japonec vyzrál na EU Zatímco řada evropských automobilek šíří názor, že malá SUV a crossovery pohon 4x4 nepotřebují, Suzuki se s tím nepáře a v modelu Ignis jej nabízí. Po nedávné modernizaci dokonce s hybridním pohonem, který je pro daný model... přečíst celý článek
Praktická miničtyřkolka Suzuki Ignis dostala mild-hybrid a bezestupňový automat. Váží stále pod tunu 22. 6. 2020, www.autosalon.tv Praktická miničtyřkolka Suzuki Ignis dostala mild-hybrid a bezestupňový automat. Váží stále pod tunu Suzuki u nás sice nepatří k hybatelům trhu, prodává však velmi zapamatovatelná, cenově dostupná a praktická auta. Po Vitaře se omlazovací kúry dočkal také malý Ignis. Jejím středobodem je instalace nového mild-hybridního pohonu.... přečíst celý článek

Suzuki – prodávané modely

Pište řediteli

Podělte se, prosím, se mnou o své zkušenosti a připomínky k našim službám i pracovníkům Emil Frey ČR, s nimiž jste přišli do kontaktu. Vaše názory jsou pro mne velmi důležité a podnětné.

Dopis k mým rukám můžete proto napsat na tomto odkazu: pište řediteli.

Facebook Emil Frey ČR: Suzuki, Ignis, SUV, 4x4 Instagram Emil Frey ČR:Suzuki, Ignis, SUV, 4x4
Emil Frey ČR:Suzuki, Ignis, SUV, 4x4 Copyright © 2019-2021 Emil Frey
Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront
zpět nahoru ∧