Emil Frey ČR Emil Frey  >  Subaru  >  Novinky  > Dramatická soutěž týmů TOMKET Pražského MTB poháru!

Dramatická soutěž týmů TOMKET Pražského MTB poháru!
27. 8. 2019

Seriál závodů horských kol v olympijském cross country TOMKET Pražský MTB pohár 2019 čekají 7. a 8. září dvojnásobně bodované závody v Libuši a na Zličíně.

Před těmito finálovými podniky, na které se připravuje řada jezdců tuzemské bikové komunity, je zajímavý pohled na průběžné pořadí soutěže týmů.

Soutěž týmů TOMKET Pražského MTB poháru se za sedm let pohárové historie vypracovala ve sledovanou a prestižní záležitost a kluby z celé České republiky usilují o zisk prestižní trofeje s tradiční pražskou dlažební kostkou.

Vše je umocněno také atraktivní cenou, kterou věnuje patron pohárové soutěže, cestovní agentura OK TOURS. Ta nejúspěšnějšímu týmu i v letošním roce poskytne příspěvek na tuzemské nebo zahraniční soustředění.

Doposud se každý pohárový ročník soutěže týmů rozhodoval až v samém závěru celoroční soutěže. A je jisté, že nejinak tomu bude i v roce 2019.

Po jarní části závodů vede poprvé v historii soutěž týmů Expres cz Tufo Team Kolín celkovým součtem 591 bodů. Pouhé dva body za středočeským klubem je dětský Bikeclinic Junior Team.

V těsném závěsu má vedoucí dvojice hned tři týmy, které mají potenciál zvrátit pohárovou soutěž roku 2019 ve svůj prospěch.

Na místě třetím je loňský vítěz, ambiciózní ADASTRA Cycling Team s 582 body, o bod méně má NUTREND Specialized Racing a 580 bodů získal průběžně pátý Jaroslav Kulhavý Cycling Team.

Zpět na výpis novinek

Pište řediteli

Podělte se, prosím, se mnou o své zkušenosti a připomínky k našim službám i pracovníkům Emil Frey ČR, s nimiž jste přišli do kontaktu. Vaše názory jsou pro mne velmi důležité a podnětné.

Dopis k mým rukám můžete proto napsat na tomto odkazu: pište řediteli.

Facebook Emil Frey ČR: Emil Frey, Subaru, Toyota, Kia, Suzuki Instagram Emil Frey ČR:Emil Frey, Subaru, Toyota, Kia, Suzuki
Emil Frey ČR:Emil Frey, Subaru, Toyota, Kia, Suzuki Copyright © 2019-2021 Emil Frey
Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront
zpět nahoru ∧