Emil Frey ČREmil Frey  >  Subaru  >  Prodávané modely  >  Subaru XV

Subaru XV – Vše, co potřebujete, je zábava. Městský styl, venkovské schopnosti.

Díky kombinaci stylového městského designu, drsného vzhledu a nových vzrušujících schopností je SUBARU XV inspirací pro život, který chcete žít. Ať už jde o noční jízdu městem nebo neplánovaný víkend na venkově, SUBARU XV vám pomuže dělat vše, co milujete. Stylově a v pohodlí. Každý den muže a měl by být radostným dobrodružstvím.

Stylová a praktická výbava SUBARU XV
Emil Frey Subaru XV Emil Frey Subaru XV
 • Aktivní natáčecí světlomety - Steering Responsive Headlights (SRH)
 • 17" kola z lehké slitiny
 • Střešní lyžiny
 • Dvouzónová samočinná klimatizace
 • Elektricky výklopné a posuvné střešní okno
 • Multifunkční displej
 • Elektronická parkovací brzda EPB
 • Zadní parkovací kamera
 • USB konektor a konektor pro externí zdroj hudby
 • Apple CarPlay a Android Auto™
 • SUBARU STARLINK
Motor SUBARU e-BOXER
Emil Frey Subaru XV

Hybridní pohon e-BOXER kombinuje elektromotor se dvemi klíčovými technologiemi Subaru: motorem BOXER a symetrickým pohonem všech kol. Nové spojení přináší parádní zážitky ze sportovního řízení, tak i ticho a pohodlí v kabině bez nežádoucích hluků a vibrací na všech typech cest, kterými se ubíráte.
Pro efektivní jízdu systém SUBARU e-BOXER přizpůsobuje poměr rozdělení výkonu mezi dvoulitrovým motorem s přímým vstřikováním a elektromotorem inteligentně zabudovaným do převodovky Lineartronic tak, aby odpovídal okolním podmínkám jízdy a řízení. Výsledkem je tichý, plynulý přísun výkonu pro komfortní a příjemnou jízdu v mnoha situacích. A co víc, podélné umístění motoru a baterie podél osy vozidla doplňuje stabilitu a symetrické rozložení váhy auta, kterou má Subaru v genech od plochého motoru BOXER s nízkým težištěm a vlastního designu Symetrical AWD.

Pohon všech kol Symmetrical AWD

Systém symetrického pohonu všech kol strong Subaru Symmetrical AWD rozděluje hnací sílu na všechna kola a zajišťuje lepší trakci za mokra a na kluzkém povrchu. Systém je koncipován horizontálně a symetricky. Má velmi nízko položené těžiště a přispívá tak ke stabilnější a bezpečnější jízdě.

Lineartronic + Aktivní rozdělení točivého momentu AWD

Převodovka Lineartronic se vhodným převodem přizpůsobuje jakékoliv jízdní situaci. Převodový poměr mění zcela plynule a motor tak udržuje v nejefektivnějším pásmu otáček pro hospodárnou a plynulou akceleraci, jízdní výkony a nižší spotřebu paliva. Je nabízena ve spojení s aktivním systémem rozdělování točivého momentu AWD. Základní rozdělení točivého momentu mezi přední a zadní nápravu je optimální a v reálném čase se přizpůsobuje trakčním podmínkám na silnici.

Emil Frey Subaru XV
Globální Platforma SUBARU

Globální platforma Subaru Global Platform - SGP je základem, na němž vyjede celá škála vozů Subaru další generace. Významně přispívá k vyšší úrovni bezpečnosti a lepším jízdním vlastnostem. Kromě toho nabízí také unikátní pocit z řízení, který lze zažít pouze ve vozech Subaru. Tato platforma je budoucností Subaru, nabízející ještě více bezstarostné zábavy jak pro řidiče, tak pro všechny ostatní cestující.

Režim X-MODE

Režim X-MODE pomáhá zajistit spolehlivou kontrolu jediným stiskem tlačítka. Technologie X-Mode se ujme řízení motoru, převodovky, pohonu Symmetrical AWD, brzd a dalších komponent, aby vás bezpečně provedla na problematických cestách i v nejrůznějším terénu.

EyeSight - Špičková technologie SUBARU na podporu řízení.

Jako druhý pár očí, které sledují silnici před vámi, využívá EyeSight stereo kamery se schopnostmi podobnými lidským očím, které zachycují trojrozměrný barevný obraz situace před vozem. Použití obrazu z obou kamer umožňuje precizně odhadnout tvar, rychlost a vzdálenost nejen automobilů, ale i motocyklů a chodců před vozidlem. Když identifikují potenciální nebezpečí, systém varuje řidiče a v případě potřeby dokonce aktivuje brzdy, aby pomohl zabránit nehodě. Tímto příspěvkem k bezpečnosti provozu EyeSight snižuje zátěž řidiče a zvyšuje pocit bezpečí na palubě SUBARU XV.

Subaru XV - videa o modelu a technologiích

Subaru XV - recenze o modelu a technologiích

TEST Subaru XV 2.0i-E Executive+ MY21: Do města, na pole, do lesa i do bahna 21. 1. 2022, www.autorevue.cz TEST Subaru XV 2.0i-E Executive+ MY21: Do města, na pole, do lesa i do bahna Japonský crossover Subaru XV je vůz mnoha kvalit, ale zároveň i kompromisů. Automobilka se jej snaží neustále vylepšovat a nyní nám tak předkládá tu nejčerstvější várku inovací... přečíst celý článek
Test Subaru XV se základním motorem: Dobrý chalupář 1. 5. 2022, www.novinky.cz Test Subaru XV se základním motorem: Dobrý chalupář Slabší ze dvou plochých čtyřválců pod kapotou Subaru XV stačí, pokud k němu přistoupíte jako k autu do města, na venkov a do lehkého terénu. Jezdí perfektně, krásně svítí a má až překvapivě bohatou výbavu, ... přečíst celý článek

Subaru – prodávané modely

Pište řediteli

Podělte se, prosím, se mnou o své zkušenosti a připomínky k našim službám i pracovníkům Emil Frey ČR, s nimiž jste přišli do kontaktu. Vaše názory jsou pro mne velmi důležité a podnětné.

Dopis k mým rukám můžete proto napsat na tomto odkazu: pište řediteli.

Facebook Emil Frey ČR: Subaru, Subaru XV, Subaru Boxer, symmetrical AWD Instagram Emil Frey ČR:Subaru, Subaru XV, Subaru Boxer, symmetrical AWD
Emil Frey ČR:Subaru, Subaru XV, Subaru Boxer, symmetrical AWD Copyright © 2019-2021 Emil Frey
Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront
zpět nahoru ∧