Objednat zkušební jízdu

Subaru Outback 2018: novinka s vylepšeným faceliftem

objednat jízdu ceník

Nastartujte motor zážitkům z cest

Nové Subaru Outback 2018 vás bude vybízet šlápnout na pedál a vyjet vstříc zážitkům. Podnítí vaši radost z přítomného okamžiku i nadšení pro cestování v elegantním stylu. Bezpečně a pohodlně. Seznamte se s novinkou ze stáje vozů Subaru.

Nechte se pohánět Boxerem

Uvnitř Outbacku 2018 se skrývá pořádný silák. Motor Subaru Boxer vyniká svou unikátní plochou konstrukcí, kdy má každý válec umístěný v úhlu 180° po stranách klikového hřídele. Motor má tudíž níže umístěné těžiště a vozidlo je stabilnější. Protichůdné písty navíc tlumí většinu vibrací, čímž prodlužují životnost, zvyšují spolehlivost v dlouhodobém provozu a činí jízdu zase o stupeň pohodlnější

Nové Subaru Outback 2018 pohled zepředu

2.5-L DOHC SUBARU BOXER

 • Max výkon – 129 kW (175 PS) / 5 800 ot/min
 • Max toč. moment – 235 Nm (24,0 kgfm) / 4 000 ot/min
 • Spotřeba paliva – 7,3 lit. / 100 km
 • Emise CO2 – 166 g/km

 

Subaru Outback 2018 - motor

Vyvážený pohon všech 4 kol

Mějte svou jízdu pod kontrolou díky konstrukci pohonu Symmetrical AWD. Jeho soustava umožňuje výkon na všechna 4 kola, což zaručuje ovladatelnost vozu Subaru Outback 2018 na každém typu vozovky. Bez ohledu na nepřízeň počasí nebo náročné podmínky. Ovládání nového Outbacku se tak stává vysoce přesné.

Neuvěřitelně účinná převodovka Lineatronic

Nízká spotřeba paliva, účinnost a plynule měnitelný převod? Pro převodovku Lineatronic ukryté uvnitř Subaru Outback žádný problém! Řídící jednotka dopřeje řidiči Outbacku 2018 plynulý provoz a rychlou odezvu motoru. Lineatronic disponuje optimálním převodem pro každou rychlost i otáčky. Na milovníky sportovní jízdy čeká ještě jedno překvapení. Na volantu totiž najdou sekvenční řazení.

S X-MODE máte vše pod palcem

Stačí stisknout jediné tlačítko a dostanete pod kontrolu řízení motoru, převodovky, pohonu i brzd. V čem spočívá kouzlo? Ve spouštěči režimu X-MODE. Ten je ideální, pokud se se svým novým Subaru vydáte na obzvlášť problematický terén.

Subaru Outback 2018 - interiér

Chytrá jízda v chytrém autě

Se systémem SI-Drive se nemusíte bát žádného stylu jízdy. Chytrá technologie totiž dokáže přizpůsobit výkon motoru a odezvu převodovky přesně na míru terénu. Můžete si vybrat mezi dvěma režimy. Mód Sport vám zajistí bleskovou odezvu v podobě okamžitého zrychlení, zatímco s režimem Intelligent docílíte jemného dávkování a lepší kontroly nad svým Outbackem 2018 při jízdě po mokré vozovce nebo na sněhu. Intelligent oceníte také při pojíždění po městě nebo na dlouhých trasách.

Bezpečí na prvním místě

Vedle dokonalého požitku a pohodlí z jízdy myslí nové Subaru Outback 2018 také na naprostou bezpečnost posádky vozu. Proto je vybaveno celou dlouhou řadou bezpečnostních prvků. Na prvním místě stojí Systém Subaru pro detekci vozidel vzadu (SRVD). Pokud se ve vašem mrtvém úhlu objeví vozidlo v blízkosti, která by mohla předznamenávat kolizi, SRVD vás na něj upozorní.

Automatické přepínání mezi potkávacími a dálkovými světly vám zjistí Systém dálkových světel (HBA). Svícení přizpůsobí na základě aktuálních jízdních podmínek. Oporu vám poskytne také Stabilizační systém (VDC). Svými senzory totiž nepřetržitě monitoruje a vyhodnocuje, jestli nový Outback následuje správný směr podle signálů vydaných řidičem. Pokud se vůz vychýlí, VDC upraví rozdělení točivého momentu, výkon motoru spolu s brzdnou silou. Udrží tím automobil v kýženém směru.

Nové Subaru Outback 2018 - pohled z boku

Neopomenutelným doplňkem výbavy Subaru Outback 2018 je nepochybně systém EyeSight, který slouží jako váš druhý pár očí. Pomocí stereo kamer sleduje dění na silnici, sestavuje 3D obraz, z něj dokáže odhadnout rychlost i vzdálenost blízkých objektů. Následně varuje řidiče před potenciálním nebezpečím a případně aktivuje brzdy.

Mezi další prvky ochrany patří:

 • Aktivní směřování točivého momentu
 • Úprava rámu za účelem minimalizace mrtvých úhlů
 • Speciální úprava kabiny
 • Prstencové výztuže karoserie se schopností odvodu nárazové energie mimo prostor pro pasažéry
 • Zvláštně navržené opěrky na předních sedadlech
 • Bezpečnostní pásy s přepínači tahu a omezovači zátěže
 • Adaptivní tempomat se schopností přizpůsobit rychlost pro udržení vzdáleností od auta vpředu
 • Funkce upozorňování na kličkování v jízdním pruhu
 • Funkce hlídání jízdních pruhů
 • Upozornění na rozjezd automobilu vpředu
 • Systém přednárazového brždění
 • Přednárazová regulace výkonu motoru

 

Subaru Outback 2018 na míru vašim snům

Nový Outback 2018 neopomíjí ani individuální potřeby řidičů. Nabízí proto širokou nabídku příslušenství, které promění vůz ve vaši osobní vizitku na čtyřech kolech. Najdete zde:

 • Ochranné lemování předního a zadního nárazníku
 • Ochranné lemování bočních prahů
 • Hliníkový spodní kryt motoru
 • Střešní příčníky

Subaru Outback 2018 - pohled na střechu

 • Rozšířený lem blatníku
 • Lapače nečistot
 • Ochrannou lištu zadního nárazníku
 • Automatiku sklápění vnějších zrcátek
 • Zadní sluneční clonu

 

Pětihvězdičková bezpečnost

Subaru Outback 2018 bylo podrobeno náročným bezpečnostních testů organizace Euro NCAP. Zátěžovými zkouškami prošlo na výbornou a získalo od Euro NCAP plný počet hvězd čili všech 5. Tím model Outback potvrdil svůj vysoký bezpečnostní standard, na který zákazníci spoléhají a očekávají.

 

Pustit video
Náhled videa
Více informací o modelu

Objednat si jízdu

 ANO, souhlasím se zpracováním osobních údajů. NE, nesouhlasím se zpracováním osobních údajů.
Pobočka
Model
captcha

Please leave this field empty.
SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

I. Uděluji tímto souhlas se zpracováním osobních údajů. Společnosti Emil Frey ČR, s.r.o. (Správce) tedy bude oprávněn využívat osobní údaje k rozesílání nabídek, akcí, soutěží a jiných obchodních sdělení firmy Emil Frey pro značky Subaru, Kia, Suzuki, Toyota, Lexus po dobu 10let.

II. Uděluji tímto souhlas se zpracováním osobních údajů (jména, adresy, e-mailu a tel. čísla) ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších právních předpisů, a současně ve smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen „obecné nařízení o ochraně osobních údajů“), které nabývá účinnosti dnem 25. 5. 2018 společnosti Emil Frey ČR, s.r.o., se sídlem Pekařská 638/5, IČO: 45805270, zapsané v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v [Praze], oddíl C, vložka 11870 jakožto správci (dále jen „Správce“) a dalším třetím osobám určeným správcem jakožto zpracovatelům (zejména členům distribuční sítě správce) pro účel stanovený dále.

Potvrzuji, že jsem byl informován o tom, že dochází k automatizovanému rozhodování, včetně profilování. Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně, s výše uvedeným zpracováním uděluji svůj výslovný souhlas.
Účelem zpracování osobních údajů je jejich využití pro další obchodní a marketingovou činnost (obchodní nabídky, nabídky akce, soutěže), zejména pak pro průzkum trhu, statistické účely, sledování údajů o prodeji, poskytování poprodejních služeb a šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů.
Osobní údaje budou zpracovány po dobu 10 let ode dne udělení souhlasu.
Potvrzuji, že jsem byl informován o tom, že dochází k automatizovanému rozhodování, včetně profilování.
Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně, s výše uvedeným zpracováním uděluji svůj výslovný souhlas zaškrtnutím políčka.

Odvolání souhlasu se zpracováním osobních údajů

Naše služby

INFORMACE PRO SPOTŘEBITELE O MIMOSOUDNÍM ŘEŠENÍ SPOTŘEBITELSKÝCH SPORŮ

Zhotovitel tímto ve smyslu ust. § 14 zák. č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele (dále jen Zákon) informuje objednatele - spotřebitele, že subjektem věcně příslušným pro mimosoudní řešení tohoto spotřebitelského sporu ve smyslu ust. § 20d a násl. Zákona, který se týká zboží či služeb zhotovitele a který vznikne z této smlouvy uzavřené mezi zhotovitelem a spotřebitelem, je Česká obchodní inspekce, internetová adresa www.coi.cz.

Informační cedulky k EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.