Objednat zkušební jízdu
Operativní leasing KIA

Subaru Outback

Z divočiny do města

Outback svým názvem odkazuje na drsné vnitrozemí Austrálie a zároveň signalizuje, že se jedná o auto do nepohody. Důkazem toho jsou terénní režim X-Mode, dvacet centimetrů vysoký podvozek nebo výrazné plasty na spodní části karoserie. Vůz ochrání nejen na příjezdové cestě plné kamenů, ale i ve městě.

Nic není, jak se zdá

Subaru Outback má sice klasický vzhled vozů kombi, ale zajímavě se od nich odlišuje. Díky protáhlým světlometům a kruhovým mlhovkám tento crossover působí neohroženým dojmem. Avšak největší rozdíl se skrývá pod kapotou…

Vyberte si motor

Outback vás veze k cíli pomocí propracovaného systému stálého pohonu všech kol. A je jen na vás, kterou motorizaci zvolíte. K dispozici máte unikátní motor Boxer – benzínový (173 koní) i dieselový (150 koní). U dieselových motorizací můžete zvolit šestistupňovou manuální převodovku, atraktivnější volbou je však moderní automatická převodovka Lineartronic.

Převodovka jako žádná jiná

Slyšeli jste už o revoluční technologii Lineartronic? Jedná se o první bezstupňovou převodovku pro vozy s pohonem AWD. Toto řešení zajištuje účinný přenos hnací síly na kola i nízkou spotřebu, protože vždy zvolí ideální otáčky motoru. Ovládat ji můžete i ručně pomocí páček řazení pod volantem. Svůj vůz tak budete řídit stejně jako sportovní speciál!

Interiér, který naslouchá vašim potřebám

Interiér Outbacku umožňuje snadné změny konfigurace. Zadní sedadla, dělená v poměru 60 : 40, pomocí jednoho stisknutí páčky sklopíte a získáte tak až 1848 litrů prostoru pro vaše zavazadla. Nechybí vysunovací kryt, kterým náklad bezpečně skryjete před nežádoucí pozorností nebo sluncem.

Dalších 6 výhod Subaru Outback:

  1. dokonale odhlučněný interiér
  2. moderní multimediální systém StarLink s plnou konektivitou a dotykovou obrazovkou
  3. perfektní jízdní vlastnosti za každého počasí díky systému AWD
  4. více prostoru pro zavazadla díky kompaktnímu zavěšení kol
  5. dvouzónová automatická klimatizace s prachovým filtrem
  6. jedinečný Eye Sight systém, jehož základem je dvojice kamer, které pracují jako lidské oči. Pokud tento systém zjistí riziko nehody, Outback začne sám brzdit.
Více informací o modelu

Objednat si jízdu

Pobočka
Model
captcha
Please leave this field empty.

Naše služby

INFORMACE PRO SPOTŘEBITELE O MIMOSOUDNÍM ŘEŠENÍ SPOTŘEBITELSKÝCH SPORŮ

Zhotovitel tímto ve smyslu ust. § 14 zák. č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele (dále jen Zákon) informuje objednatele - spotřebitele, že subjektem věcně příslušným pro mimosoudní řešení tohoto spotřebitelského sporu ve smyslu ust. § 20d a násl. Zákona, který se týká zboží či služeb zhotovitele a který vznikne z této smlouvy uzavřené mezi zhotovitelem a spotřebitelem, je Česká obchodní inspekce, internetová adresa www.coi.cz.

Informační cedulky k EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.