Emil Frey ČR Emil Frey  >  Subaru  >  Prodávané modely  >  Subaru XV

Subaru XV 2019 – Jděte za tím, co vás baví.

Všimnete si toho na první pohled. SUBARU XV představuje vzrušující kombinaci tvarů a praktičnosti, vždy je připraveno na zábavu – stejně jako vy. Ať se rozhodnete pro cokoliv, vytvoříte si vzpomínky a zažijete zážitky, na které nikdy nezapomenete.


Stylová a praktická výbava SUBARU XV
Emil Frey Subaru XV Emil Frey Subaru XV
 • Aktivní natáčecí světlomety - Steering Responsive Headlights (SRH)
 • 17" kola z lehké slitiny
 • Střešní lyžiny
 • Dvouzónová samočinná klimatizace
 • Elektricky výklopné a posuvné střešní okno
 • Multifunkční displej
 • Elektronická parkovací brzda EPB
 • Zadní parkovací kamera
 • USB konektor a konektor pro externí zdroj hudby
 • Apple CarPlay a Android Auto™
 • SUBARU STARLINK
Motor SUBARU BOXER

V motoru typu boxer, neboli plochém motoru, se písty pohybují proti sobě v horizontálním směru. Subaru je věrné motoru typu boxer už více než 50 let, především vzhledem k výhodám, které nabízí ve srovnání s ostatními typy motorů. Motor boxer je zárukou odolnosti a spolehlivého výkonu ve všech typech vozů.

Emil Frey Subaru XV
Pohon všech kol Symmetrical AWD

Systém symetrického pohonu všech kol strong Subaru Symmetrical AWD rozděluje hnací sílu na všechna kola a zajišťuje lepší trakci za mokra a na kluzkém povrchu. Systém je koncipován horizontálně a symetricky. Má velmi nízko položené těžiště a přispívá tak ke stabilnější a bezpečnější jízdě.

Lineartronic + Aktivní rozdělení točivého momentu AWD

Převodovka Lineartronic se vhodným převodem přizpůsobuje jakékoliv jízdní situaci. Převodový poměr mění zcela plynule a motor tak udržuje v nejefektivnějším pásmu otáček pro hospodárnou a plynulou akceleraci, jízdní výkony a nižší spotřebu paliva. Je nabízena ve spojení s aktivním systémem rozdělování točivého momentu AWD. Základní rozdělení točivého momentu mezi přední a zadní nápravu je optimální a v reálném čase se přizpůsobuje trakčním podmínkám na silnici.

Globální Platforma SUBARU

Globální platforma Subaru Global Platform - SGP je základem, na němž vyjede celá škála vozů Subaru další generace. Významně přispívá k vyšší úrovni bezpečnosti a lepším jízdním vlastnostem. Kromě toho nabízí také unikátní pocit z řízení, který lze zažít pouze ve vozech Subaru. Tato platforma je budoucností Subaru, nabízející ještě více bezstarostné zábavy jak pro řidiče, tak pro všechny ostatní cestující.

Emil Frey Subaru XV
Režim X-MODE

Režim X-MODE pomáhá zajistit spolehlivou kontrolu jediným stiskem tlačítka. Technologie X-Mode se ujme řízení motoru, převodovky, pohonu Symmetrical AWD, brzd a dalších komponent, aby vás bezpečně provedla na problematických cestách i v nejrůznějším terénu.

EyeSight - Špičková technologie SUBARU na podporu řízení.

Jako druhý pár očí, které sledují silnici před vámi, využívá EyeSight stereo kamery se schopnostmi podobnými lidským očím, které zachycují trojrozměrný barevný obraz situace před vozem. Použití obrazu z obou kamer umožňuje precizně odhadnout tvar, rychlost a vzdálenost nejen automobilů, ale i motocyklů a chodců před vozidlem. Když identifikují potenciální nebezpečí, systém varuje řidiče a v případě potřeby dokonce aktivuje brzdy, aby pomohl zabránit nehodě. Tímto příspěvkem k bezpečnosti provozu EyeSight snižuje zátěž řidiče a zvyšuje pocit bezpečí na palubě SUBARU XV.

Subaru XV - videa o modelu a technologiích

Subaru – prodávané modely

Pište řediteli

Podělte se, prosím, se mnou o své zkušenosti a připomínky k našim službám i pracovníkům Emil Frey ČR, s nimiž jste přišli do kontaktu. Vaše názory jsou pro mne velmi důležité a podnětné.

Dopis k mým rukám můžete proto napsat na tomto odkazu: pište řediteli.

Facebook Emil Frey ČR: Subaru, Subaru XV, Subaru Boxer, symmetrical AWD Instagram Emil Frey ČR:Subaru, Subaru XV, Subaru Boxer, symmetrical AWD
Emil Frey ČR:Subaru, Subaru XV, Subaru Boxer, symmetrical AWD Copyright © 2019 Emil Frey
Všechna práva vyhrazena
zpět nahoru ∧