Emil Frey ČR Emil Frey  >  Subaru  >  Prodávané modely  >  Subaru Forester

Subaru Forester 2019 – Zrozen k objevování. Předurčen k cestování.

Navštěvovat nová místa. Vidět nové věci. Prožívat nové zkušenosti. Právě to je podstatou dobrodružství a zároveň tím, co inspirovalo modernizovaný Forester. Uvedené schopnosti má Forester zakódovány ve své genetické výbavě, a je tedy plně připraven vypravit se s vámi tak daleko, jak si jen budete přát. Díky bezpečné konstrukci na ochranu celé vaší rodiny a všestrannému charakteru Foresteru můžete své zážitky sdílet se všemi, které máte rádi.


Komfort a účelnost, to je výbava Foresteru
Emil Frey Subaru Forester Emil Frey Subaru Forester
 • Aktivní natáčecí světlomety - Steering Responsive Headlights (SRH)
 • 18" kola z hliníkové slitiny
 • Automatické stírání čelního skla s dešťovým čidlem
 • Ostřikovače světlometů
 • Elektricky ovládané střešní okno
 • Tempomat
 • Vyhřívaný volant
 • Sedadlo řidiče elektricky nastavitelné v osmi směrech
 • Dvouzónová samočinná klimatizace
 • Boční a zadní parkovací kamery
 • Rozpoznávání hlasu a technologie siri eyes free
Motor SUBARU BOXER

Jen velmi málo vozů SUV jezdí s takovou jistotou a příkladnou odezvou jako Forester, přičemž hlavní důvod najdeme pod kapotou – motor SUBARU BOXER. Díky unikátní konstrukci jsou válce umístěny po obou stranách klikového hřídele v úhlu 180 stupňů proti sobě, a tak je profil nižší a plošší než u motorů odlišné konstrukce. Motor (a tedy i celý Forester) má tak nižší těžiště, což přispívá k lepšímu pocitu rovnováhy. Protiběžný chod pístů kromě toho znamená, že pohybové síly přirozeným způsobem působí proti sobě, a tak se eliminuje převážná část vibrací.

Emil Frey Subaru Forester
Pohon všech kol Symmetrical AWD

Kontrola znamená jistotu a stabilita přináší agilitu, která vás v případě Forestera nadchne. Vozy Subaru jsou zárukou inspirující jistoty za volantem, a to díky přirozeně stabilní konstrukci pohonu Symmetrical AWD, jejíž součástí je i skvěle vyvážený motor SUBARU BOXER. Soustava pohonu vždy přenáší výkon na všechna čtyři kola, a zajišťuje tak lepší kontrolu na všech površích i za nepříznivých podmínek. Výsledkem jedinečných vlastností soustavy pohonu Symmetrical AWD je příkladná ovladatelnost Foresteru a schopnost vyhnout se každému nebezpečí.

Lineartronic + Active Torque Split AWD

Převodovka Lineartronic se vhodným převodem přizpůsobuje jakékoliv jízdní situaci. Převodový poměr mění zcela plynule a motor tak udržuje v nejefektivnějším pásmu otáček pro hospodárnou a plynulou akceleraci, jízdní výkony a nižší spotřebu paliva. Je nabízena ve spojení s aktivním systémem rozdělování točivého momentu AWD. Základní rozdělení točivého momentu mezi přední a zadní nápravu je optimální a v reálném čase se přizpůsobuje trakčním podmínkám na silnici.

Emil Frey Subaru Forester
EyeSight - Špičková technologie SUBARU na podporu řízení.

Systém je vybaven dvojicí kamer a podobně jako druhý pár očí sleduje vozovku před Foresterem. Snímá barevný prostorový obraz a zajišťuje špičkové rozpoznávání obrazu, téměř stejně dobře jako lidské oči. Pomocí obrazu z obou kamer pak systém přesně určuje tvar, rychlost a vzdálenost jednotlivých objektů – rozezná nejen jiná vozidla, ale i motocykly, jízdní kola a chodce. Zjistí-li potenciální nebezpečí, varuje řidiče a podle potřeby začne i brzdit, aby napomohl vyhnout se nehodě. Systém EyeSight zvyšuje celkovou bezpečnost, částečně ulehčuje práci řidiči a obecně přispívá k vyššímu pocitu bezpečí na palubě Forestera.

Subaru Forester - videa o modelu a technologiích

Subaru – prodávané modely

Pište řediteli

Podělte se, prosím, se mnou o své zkušenosti a připomínky k našim službám i pracovníkům Emil Frey ČR, s nimiž jste přišli do kontaktu. Vaše názory jsou pro mne velmi důležité a podnětné.

Dopis k mým rukám můžete proto napsat na tomto odkazu: pište řediteli.

Facebook Emil Frey ČR: Subaru, Forester, Subaru Boxer, symmetrical AWD Instagram Emil Frey ČR:Subaru, Forester, Subaru Boxer, symmetrical AWD
Emil Frey ČR:Subaru, Forester, Subaru Boxer, symmetrical AWD Copyright © 2019 Emil Frey
Všechna práva vyhrazena
zpět nahoru ∧