Emil Frey ČR Emil Frey  >  Subaru  >  Novinky  > Vltava Run 2021: Další akční zážitek s Emil Frey

Vltava Run 2021: Další akční zážitek s Emil Frey
3. 11. 2021

Vltava Run je bezpochyby jedna z nejkrásnějších a nejzajímavějších běžeckých akcí u nás. Štafetový závod ze Šumavy do Prahy měří 360 km, trasy vedou z velké části po turistických stezkách a několikrát byl oceněn jako závod roku. Běží se národním parkem Šumava, přes kopce a lesy, kolem vltavských přehrad, nádhernými údolími i historickými městy a vesnicemi v jižních a středních Čechách. Prostě, nejkrásnější cestou k cíli.

Ne všechno se ale dá oběhat, a tak byla organizátorům k dispozici flotila praktických pomocníků od Emil Frey. Od prostorných dodávek až po robustní SUV a pick-upy s pohonem všech kol pro cesty do terénu. Vltava Run svým konceptem skvěle zapadá do aktivit Emil Frey zaměřených na sport a přírodu, a tak jsme rádi, že jsme si ho mohli užít s našimi zákazníky a partnery.

Zpět na výpis novinek

Pište řediteli

Podělte se, prosím, se mnou o své zkušenosti a připomínky k našim službám i pracovníkům Emil Frey ČR, s nimiž jste přišli do kontaktu. Vaše názory jsou pro mne velmi důležité a podnětné.

Dopis k mým rukám můžete proto napsat na tomto odkazu: pište řediteli.

Facebook Emil Frey ČR: Emil Frey, Subaru, Toyota, Kia, Suzuki Instagram Emil Frey ČR:Emil Frey, Subaru, Toyota, Kia, Suzuki
Emil Frey ČR:Emil Frey, Subaru, Toyota, Kia, Suzuki Copyright © 2019-2021 Emil Frey
Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront
zpět nahoru ∧