Emil Frey ČR Emil Frey  >  Subaru  >  Novinky  > Tisková konference týmu Czech Samurais

Tisková konference týmu Czech Samurais
13. 11. 2023

po více než roční pauze odstartuje nový ročník slavné soutěž Rally Dakar. Czech Samurais tým tak zahájí 3. Dakar Classic v řadě, a to s posádkami – Ondřej Martinec / Ollie Roučková – Toyota Land Cruiser 90, Barbora Holická / Lucie Engová v ikonickém Citroenu 2CW.

Již popáté se pojede opět v Saudské Arábii, pro tým i v letošním roce byl právě Dakar Classic prioritou.

Rádi bychom vás proto pozvali na představení našeho týmu Czech Samurais, který už nyní může říct, že je 100% připravený. Představíme vám nové složení týmu, vize týmu, závodní techniku, ale i kompletní doprovodné zázemí.

Nebudou chybět: ředitel Mgr. Vladimír Blažej, kompletní osazení obou závodních speciálů. Chybět dále samozřejmě nesmí projekt Mechanic Academy, který odstartoval v roce 2022 ve spolupráci se SŠTŘ v Nový Bydžov, jehož prostřednictvím tým vychovává mladé nadějné mechaniky. Do nadcházejícího ročníku Dakar 2024 s týmem pojede student z technického oboru Jan Pavlík.

Kdy: 22. listopadu 2023 od 17.00 hodin
Kde: Školní dílny SŠTŘ, Na Švarcavě 1288, Nový Bydžov 504 01

Na vše, co vás bude zajímat vám také odpoví oba mechanici týmu, kteří znají DAKARSKÉ SPECIÁLY do posledního šroubku.

Zpět na výpis novinek

Pište řediteli

Podělte se, prosím, se mnou o své zkušenosti a připomínky k našim službám i pracovníkům Emil Frey ČR, s nimiž jste přišli do kontaktu. Vaše názory jsou pro mne velmi důležité a podnětné.

Dopis k mým rukám můžete proto napsat na tomto odkazu: pište řediteli.

Facebook Emil Frey ČR: Emil Frey, Subaru, Toyota, Kia, Suzuki Instagram Emil Frey ČR:Emil Frey, Subaru, Toyota, Kia, Suzuki
Emil Frey ČR:Emil Frey, Subaru, Toyota, Kia, Suzuki Copyright © 2019-2021 Emil Frey
Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront
zpět nahoru ∧