Emil Frey ČR Emil Frey  >  Subaru  >  Novinky  > Gladiator Race zpestřily čtyřkolky od Emil Frey

Gladiator Race zpestřily čtyřkolky od Emil Frey
27. 10. 2021

Bahno, kopce a hlavně spousta zajímavých překážek k překonání. Letošní pražský Gladiator Race proběhl v sobotu 16. října a stejně jako loni u toho nechyběly ani vozy od Emil Frey. Legendární pick-up Toyota Hilux zaparkovaný v prudkém kopci dokonce posloužil jako jedna z originálních překážek, kterou musely stovky přihlášených závodníků zdolat. Čekání na start si zase mohli zpestřit soutěží se Subaru XV nebo bojovat o ceny v dresu Emil Frey.

Gladiator Race je příležitost, jak si dát pořádně do těla, otestovat svoje schopnosti v řadě náročných situací a dokázat si, že odhodlaného člověka jen tak něco nezastaví. A právě proto je to perfektní akce pro zákazníky a fanoušky Emil Frey. V České republice jsme specialistou na auta pro dobrodruhy všeho druhu – nabízíme robustní vozy s prověřeným pohonem všech kol značek Subaru, Toyota, Suzuki a Kia. Kromě Toyoty Hilux a Subaru XV si letos mohli návštěvníci na místě prohlédnout také aktuální modely Toyota RAV4 a Subaru Impreza.

Gratulujeme všem frajerkám, frajerům a frajerčatům, kteří s námi pražský Gladiator Race 2021 doběhli do konce, nebo se o to alespoň pokusili.

Zpět na výpis novinek

Pište řediteli

Podělte se, prosím, se mnou o své zkušenosti a připomínky k našim službám i pracovníkům Emil Frey ČR, s nimiž jste přišli do kontaktu. Vaše názory jsou pro mne velmi důležité a podnětné.

Dopis k mým rukám můžete proto napsat na tomto odkazu: pište řediteli.

Facebook Emil Frey ČR: Emil Frey, Subaru, Toyota, Kia, Suzuki Instagram Emil Frey ČR:Emil Frey, Subaru, Toyota, Kia, Suzuki
Emil Frey ČR:Emil Frey, Subaru, Toyota, Kia, Suzuki Copyright © 2019-2021 Emil Frey
Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront
zpět nahoru ∧