Emil Frey ČR Emil Frey  >  Suzuki  >  Prodávané modely  >  Suzuki Vitara

Nová Suzuki Vitara – Čas prolomit hranice.

Projekty, ambice, významné události – život dospělých je plný zodpovědnosti. Ale za všemi těmi plány a důležitými schůzkami se skrývá něco hlubšího uvnitř nás: to malé dítě, které chce vyrazit za hranice všedních dnů! Svádí nás to každý den. Jezdit po silnici i v terénu, užívat si strhující design a špičkové technologie. Objevte novou Suzuki Vitaru.


Výbava Suzuki Vitara
Emil Frey Suzuki Vitara Emil Frey Suzuki Vitara
 • 17“ kola z lehké slitiny s leštěným povrchem
 • LED světlomety
 • Pohon všech kol AllGrip
 • Nový geometrický vzor čalounění
 • Navigace s mapovými podklady na SD kartě
 • Nový 4,2palcový barevný informační displej
 • Sedmipalcový dotykový displej
 • Přednárazové brzdění
 • Systém sledování únavy řidiče
 • Systém udržování v jízdním pruhu
 • Adaptivní tempomat
Výkon v každém terénu

Společník do všech podmínek: seznamte se s všestranným vozem, který si poradí za každého počasí s libovolným povrchem pod koly. Pohání jej silné a úsporné motory BoosterJet. Přenos výkonu na všechna kola zajišťuje unikátní systém pohonu 4×4 AllGrip. Opravdové SUV od Suzuki těží z desítek let zkušeností: poskytuje radost z jízdy bez námahy a s maximální trakcí za všech okolností.

Emil Frey Suzuki Vitara
Drsnější. Výraznější. Stylová pro všechna Vaše dobrodružství

Připravte se: vnější design vyjadřuje sílu a energii. Díky výraznému stylu na sebe Vitara strhuje pozornost, ať se objeví kdekoliv. Nezaměnitelný design Vitary dává jasně najevo, že je připravena vyrazit za jakýmkoliv dobrodružstvím na silnici nebo v terénu. Změňte dojem, jakým působíte na své okolí, a potěšte své smysly vylepšeným interiérem dospělého SUV.

Více funkcí. Více bezpečnosti. Více... WOW!

Vitara nemá jen skvělý vzhled, ale také spoustu chytrých funkcí. Díky nejmodernějším technologiím se mohou řidič i celá posádka cítit chránění, v bezpečí a pohodě.

Interiér prémiové kvality

Nastoupit do Vitary je jako vkročit do promyšleného světa tvořeného materiály vysoké kvality. Vitara ukrývá prostor, v němž jsou každé tlačítko, přepínač a ukazatel na svém přirozeném místě. Užívejte si prostoru, který se Vám nikdy nebude chtít opustit.
Stylově navržená sedadla se semišovým čalouněním ve střední části poskytují řidiči i celé posádce maximální oporu a komfort. Hodiny zasazené doprostřed palubní desky mezi výdechy ventilace s moderním designem ciferníku obohacují prostor před řidičem.

Suzuki Vitara - videa o modelu a technologiích

Suzuki – prodávané modely

Pište řediteli

Podělte se, prosím, se mnou o své zkušenosti a připomínky k našim službám i pracovníkům Emil Frey ČR, s nimiž jste přišli do kontaktu. Vaše názory jsou pro mne velmi důležité a podnětné.

Dopis k mým rukám můžete proto napsat na tomto odkazu: pište řediteli.

Facebook Emil Frey ČR: Suzuki, Vitara, SUV, 4x4 Instagram Emil Frey ČR:Suzuki, Vitara, SUV, 4x4
Emil Frey ČR:Suzuki, Vitara, SUV, 4x4 Copyright © 2019 Emil Frey
Všechna práva vyhrazena
zpět nahoru ∧