Emil Frey ČR Emil Frey  >  Suzuki  >  Prodávané modely  >  Suzuki Swift Sport

Nový Suzuki Swift Sport – Sedne ti.

Vzrušující pocit, který se Vám rozlévá po celém těle. Špičková manévrovatelnost a bezprostřední ovládání. Zcela znovuzrozený, od sportovní jízdy přes bezpečnost až po výkon v praktickém balení. Představujeme nový Swift Sport — „hot hatch“, který vzrušuje na maximum.

Výbava Suzuki Swift Sport
Emil Frey Suzuki Swift Sport Emil Frey Suzuki Swift Sport
 • 17“ kola z lehké slitiny
 • Špičková šestistupňová manuální převodovka
 • Automatické přepínání dálkových světel
 • Smartphone Linkage Display Audio
 • Navigace s mapovými podklady na SD kartě
 • Automatická klimatizace
 • Výkonné brzdy
 • Přednárazové brzdění
 • Přednárazový systém s dvěma senzory
 • Systém udržování v jízdním pruhu
 • Adaptivní tempomat
Dokonale sportovní

Sportovní interiér zosobňuje neuvěřitelnou vášeň pro jízdu a inspiruje řidiče emocionálními červenými prvky. Nový Swift Sport je vybaven exkluzivními anatomickými sedadly a optimálně umístěnými pedály pro bezchybné ovládání. Už jen usednutí do vozu naplní Vaši mysl očekávaným vzrušením, které se dostaví při jízdě.

Emil Frey Suzuki Swift Sport
Načerpejte emoce.

Interiér vyvolává silný estetický dojem pomocí kontrastních dekorativních prvků v červené a černé barvě. Exkluzivní přístrojový štít vyniká dvěma barevnými schématy: červená stupnice otáčkoměru na černobílém pozadí nebo tmavě stříbrný rychloměr. Ukazatele plnicího tlaku turbodmychadla a teploty oleje na středovém barevném displeji s úhlopříčkou 4,2 palce umocňují sportovní atmosféru. Anatomická sedadla s červeným prošíváním a embosovaným logem „Sport“ jsou mimořádně pohodlná a současně poskytují vynikající boční oporu, což je důležité pro dokonalé souznění s vozem v rychlých zatáčkách. Sportovního ducha kokpitu podtrhují pedály z nerezové oceli a volant zploštělý ve spodní části.

Vzrušující výkon

Potenciál ryzího „hot hatche“ je reprezentován okamžitým zrychlením při každém přidání plynu, za což vůz vděčí novému přeplňovanému motoru s vysokým točivým momentem 230 Nm. Tato síla je na přední kola přenášena pomocí precizní šestistupňové manuální převodovky. Mnohem výkonnější hnací ústrojí nového Swiftu Sport otevírá bránu do další dimenze sportovního svezení.

Emil Frey Suzuki Swift Sport
Bezpečnost a praktičnost

Nebezpečí přichází ve chvíli, kdy řidič ztratí kontrolu nad vozidlem. To je důvod, proč bezpečnostní technologie Suzuki drží krok se zvýšeným výkonem nového Swiftu Sport. Posádku chrání pomocí vylepšených a nových bezpečnostních funkcí.

Velkorysý zavazadlový prostor

Nový Swift Sport maximalizuje nejen potěšení z jízdy, ale také cestovní komfort. Je v něm dostatek prostoru pro posádku, zavazadla, případně sportovní vybavení. Zadní sklopná sedadla dělená v poměru 60 : 40 rozšiřují všestrannost interiéru, který se hravě přizpůsobí i vysokým přepravním nárokům. Na nejrůznějších místech interiéru najdete praktické odkládací schránky, které budete mít při cestách vždy po ruce. Mezi praktické detaily patří například zásuvka USB poblíž přihrádky pro odložení telefonu.

Suzuki Swift Sport - videa o modelu a technologiích

Suzuki Swift Sport - recenze o modelu a technologiích

Testy: Nový Suzuki Swift Sport vs. starý – atmosféra nebo turbo? 15. 4. 2019, www.garaz.cz Testy: Nový Suzuki Swift Sport vs. starý – atmosféra nebo turbo? Minulý Swift Sport byl náš oblíbený juniorský hot hatch – měl dost výkonu a nadšení, abyste se bavili, přitom nebyl tak rychlý, abyste se zabili, a navíc stál rozumné peníze, aby si ho mohl pořídit i začínající... přečíst celý článek
TEST Suzuki Swift Sport Hybrid: Kluci se už moc nebaví, ale holky pořád čumí 9. 5. 2021, www.autorevue.cz TEST Suzuki Swift Sport Hybrid: Kluci se už moc nebaví, ale holky pořád čumí Suzuki Swift Sport, dlouhodobě nejvýhodnější sportovní hatchback na trhu, se stal hybridem. Zjišťovali jsme, jak se to projevilo na jeho roztomile dravém jízdním podpisu.... přečíst celý článek

Suzuki – prodávané modely

Pište řediteli

Podělte se, prosím, se mnou o své zkušenosti a připomínky k našim službám i pracovníkům Emil Frey ČR, s nimiž jste přišli do kontaktu. Vaše názory jsou pro mne velmi důležité a podnětné.

Dopis k mým rukám můžete proto napsat na tomto odkazu: pište řediteli.

Facebook Emil Frey ČR: Suzuki, Swift Sport, 4x4 Instagram Emil Frey ČR:Suzuki, Swift Sport, 4x4
Emil Frey ČR:Suzuki, Swift Sport, 4x4 Copyright © 2019-2021 Emil Frey
Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront
zpět nahoru ∧