Emil Frey ČREmil Frey  >  Subaru  >  Prodávané modely  >  Subaru Levorg

Subaru Levorg – Všestrannost moderního světa.

Existuje místo, kde se design protíná s technologiemi, kde je forma rovnoprávná s funkcí. Právě v tomto ideálním místě stojí Subaru Levorg. Levorg je vůz navržený pro lidi, kteří žijí naplno. Proto je dostatečně všestranný pro všechny aktivity, záliby, sporty a zájmy, jež vás baví. S novým opěradlem zadních sedadel, děleným v poměru 40/20/40, Levorg nabízí objemný a flexibilní zavazadlový prostor pro všechna vaše dobrodružství.

Výbava Levorgu pro váš pocit spokojenosti
Emil Frey Subaru Levorg Emil Frey Subaru Levorg
 • LED mlhovky
 • 18" kola z lehkých slitin
 • Vstup do vozu bez použití klíče, spouštění motoru tlačítkem
 • Elektrické střešní okno s nastavitelným sklonem a elektrickým ovládáním
 • Zdvojený tlumič výfuku s dvěmi samostatnými koncovkami
 • Volant nastavitelný ve dvou osách
 • Adaptivní tempomat
 • Dvouzónová samočinná klimatizace
 • Apple CarPlay a Android Auto™
 • Zadní a přední parkovací kamery
 • Dotykové ovládání
Motor SUBARU BOXER

Díky unikátní konstrukci motoru SUBARU BOXER jsou válce umístěny po obou stranách klikového hřídele v úhlu 180 stupňů proti sobě. Profil je tak nižší a plošší než u motorů odlišné konstrukce. Motor (a tedy i celý Levorg) má tak nižší těžiště, což přispívá k lepšímu rozložení hmotnosti a ochotě k zatáčení.

Emil Frey Subaru Levorg
Pohon všech kol Symmetrical AWD

Když si to obtížné jízdní podmínky žádají, dokáže stálý pohon všech kol Symmetrical AWD rovnoměrně rozdělovat hnací sílu na všechna čtyři kola, a nabídnout tak příkladnou kontrolu a vyváženost i tam, kde jiná vozidla sotva klopýtají. Výhody jsou zřejmé již na první pohled – vyšší jistota při průjezdu zatáčkami, lepší záběrové schopnosti na kluzkých površích a působivější akcelerace. Řízení Levorgu je v konečném výsledku snazší, bezpečnější a současně i zábavnější.

Lineartronic + Active Torque Split AWD

SUBARU Levorg využívá nejnovější verzi bezestupňové převodovky Lineartronic. Lehká převodovka s příkladnou odezvou mění zaběhnuté zvyklosti svojí až nečekanou přesností a živou odezvou. Bezestupňová převodovka Lineartronic v modelu Levorg, nezatížená pevnými převodovými stupni jako tradiční automatická ústrojí, využívá neomezené množství převodových poměrů tak, aby motor za všech situací pracoval ve správném rozsahu otáček s ohledem na hladkou akceleraci i nízkou spotřebu paliva.

Emil Frey Subaru Levorg
EyeSight - Špičková technologie SUBARU na podporu řízení.

EyeSight, špičkový systém podpory řidiče vyvinutému přímo v Subaru,funguje jako druhý pár očí, které sledují silnici před vámi. Využívá stereo kamery se schopnostmi podobnými lidským očím, které zachycují trojrozměrný barevný obraz situace před vozem. Použití obrazu z obou kamer umožňuje precizně odhadnout tvar, rychlost a vzdálenost nejen automobilů, ale i motocyklů a chodců před vozidlem. Když identifikují potenciální nebezpečí, systém varuje řidiče a v případě potřeby dokonce aktivuje brzdy, aby pomohl zabránit nehodě. Tímto příspěvkem k bezpečnosti provozu EyeSight snižuje zátěž řidiče a zvyšuje pocit bezpečí ať už pojedete s Levorgem kamkoliv.

Subaru Levorg - videa o modelu a technologiích

Subaru Levorg - recenze o modelu a technologiích

Test Subaru Levorg 2.0 AWD Lineartronic (2020) 12. 11. 2020, www.auto-mania.cz Test Subaru Levorg 2.0 AWD Lineartronic (2020) Subaru Levorg je autem, na které jsme v Evropě dlouho čekali. Automobilka ho představila, začala prodávat ve světě, ale protože v EU máme přísné emisní limity, sem ho nedodávala. A nechtěla na tom nic měnit.... přečíst celý článek
Test: Subaru Levorg 2.0 Lineartronic - kupujte, nebudou 15. 4. 2020, www.autanet.cz Test: Subaru Levorg 2.0 Lineartronic - kupujte, nebudou Subaru Levorg se v Evropě prodává pátým a možná také posledním rokem. Přeplňované srdce nahradil atmosférický dvoulitr, který plní nejnovější emisní normu. A jak funguje ve spojení s fantastickým podvozkem jsme zjišťovali... přečíst celý článek

Subaru – prodávané modely

Pište řediteli

Podělte se, prosím, se mnou o své zkušenosti a připomínky k našim službám i pracovníkům Emil Frey ČR, s nimiž jste přišli do kontaktu. Vaše názory jsou pro mne velmi důležité a podnětné.

Dopis k mým rukám můžete proto napsat na tomto odkazu: pište řediteli.

Facebook Emil Frey ČR: Subaru, Levorg, Subaru Boxer, symmetrical AWD Instagram Emil Frey ČR:Subaru, Levorg, Subaru Boxer, symmetrical AWD
Emil Frey ČR:Subaru, Levorg, Subaru Boxer, symmetrical AWD Copyright © 2019 Emil Frey
Všechna práva vyhrazena
zpět nahoru ∧