Emil Frey ČR Emil Frey  >  Kia  >  Prodávané modely  >  Kia e-Soul

Nová Kia e-Soul – Oslavujte výjmečnost

Zaujme Vás výstředním designem s dobíjecím portem na přídi. Přesvědčí Vás nejmodernější technikou a dojezdem až 452 km na jedno nabití.

Hlavní prvky Nová Kia e-Soul
Emil Frey KIA e-Soul Emil Frey KIA e-Soul
  • Exkluzivní 7letá záruka Kia
  • Dojezd až 452 km
  • Chytré brzdění s rekuperací
  • Nabíjení během 42 minut
  • Vyjímečný design
  • Hlavní Full LED světlomety
  • 8“ head-up displej
  • 10,25” navigace
  • Prémiový audiosystém Harman Kardon
  • Systém sledování mrtvého úhlu s asistentem pro zamezení zadním kolizím (BCA-R)
Elegantní elektromobil

Nová Kia e-Soul vyčnívá z davu moderními tvary, svěžími barvami a technicky vyspělými detaily. Vyberte si ze sedmi barev kompletního lakování karoserie a sedmi dvoubarevných kombinací pro karoserii/střechu a zrcátka. „Elektrický“ vzhled završují speciální 17“ kola z lehké slitiny.

Emil Frey KIA e-Soul
Individualizovaný komfort

Zde naleznete obrovský prostor pro Vaši vlastní definici komfortu, stylu a barev. Speciální dekorační osvětlení se mění s hudbou a odráží se v ozdobných prvcích barevného paketu s metalickým lakem v odstínu červené, zelené nebo zlaté. Kožené čalounění umocňuje sofistikovanost vyhřívaných a odvětrávaných sedadel vpředu a vyhřívaných sedadel vzadu.

Posviťte si!

Co se týče osvětlení, nabízí nová Kia e-Soul všechny důvody k radosti. Může se pochlubit světlomety LED s diodami LED pro denní svícení, mlhovými světlomety LED a zadními sdruženými svítilnami LED. Chcete ještě víc? Diodami LED jsou vybaveny také ukazatele směru na elektricky sklopných, leskle černých vnějších zpětných zrcátkách. Vidět a být viděn!

Emil Frey KIA e-Soul
Čistá zábava

Už nemusíte hledat čerpací stanice, měnit motorový olej, ani poslouchat hlučný, vibrující motor. Navíc nebudete vypouštět vůbec žádné emise. Nová Kia e-Soul Vám místo toho poskytne cestování s dlouhým dojezdem, snadným nabíjením a okamžitým zrychlením – v moderní atmosféře, v níž může být hlučná jedině Vaše hudba.

Vyberte si dojezd

Větší sada akumulátorů s kapacitou 64 kWh má dojezd až 452 km na jedno nabití. Menší sada akumulátorů s kapacitou 39,2 kWh nabízí dojezd až 277 km. Ať si vyberete jakékoli akumulátory, pro obě sady platí exkluzivní 7letá záruka Kia.

Snadné nabíjení

Doma můžete používat normální i rychlé nabíjení. Na veřejných nabíjecích stanicích CCS (Combined Charging System) lze nabíjet výkonem až 100 kW (nabití na 80 % za 30 minut). Dopřejte si více komfortu a naprogramujte si spuštění nabíjecího procesu na dálku. K dispozici je dokonce i zimní mód, který vyhřívá akumulátory pro maximální účinnost.

KIA e-Soul - videa o modelu a technologiích

KIA e-Soul - recenze o modelu a technologiích

Test Kia e-Soul (2020): Kde domov můj? 19. 3. 2020, www.elektrickevozy.cz Test Kia e-Soul (2020): Kde domov můj? Druhá generace stylového elektromobilu z Jižní Koreje má výrazně delší dojezd, povedený design a spoustu užitečných vychytávek, co potěší každého elektromobilistu. Spolu s tím se ale nad ní rázem... přečíst celý článek
Test elektromobilu Kia e-Soul (2021) 14. 1. 2021, www.auto-mania.cz Test elektromobilu Kia e-Soul (2021) Jihokorejská automobilka Kia vstoupila loni na trh s dvojicí zdánlivě identických crossoverů na elektřinu. Soul a Niro stojí stejně a ujedou shodně kolem 450 kilometrů. Jsou tu ale zásadní rozdíly... přečíst celý článek

Pište řediteli

Podělte se, prosím, se mnou o své zkušenosti a připomínky k našim službám i pracovníkům Emil Frey ČR, s nimiž jste přišli do kontaktu. Vaše názory jsou pro mne velmi důležité a podnětné.

Dopis k mým rukám můžete proto napsat na tomto odkazu: pište řediteli.

Facebook Emil Frey ČR: Kia, e-Soul, hybrid, Praha, Emil Frey Instagram Emil Frey ČR:Kia, e-Soul, hybrid, Praha, Emil Frey
Emil Frey ČR:Kia, e-Soul, hybrid, Praha, Emil Frey Copyright © 2019-2021 Emil Frey
Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront
zpět nahoru ∧