Emil Frey ČR Emil Frey  >  Kia  >  Prodávané modely  >  Kia e-Niro

Nová Kia e-Niro – Užívejte si čistou jízdu

Zcela elektrický crossover s dojezdem až 455 km. Nová Kia e-Niro začíná psát novou, vzrušující kapitolu elektrické mobility. K ekologické mobilitě přidává spoustu stylu a potěšení z jízdy.

Hlavní prvky Nová Kia e-Niro
Emil Frey KIA e-Niro Emil Frey KIA e-Niro
  • Exkluzivní 7letá záruka Kia
  • Dojezd až 455 km s kapacitou akumulátorů 64 kWh
  • Nabití na 80 % za 42 minut
  • Zavazadlový prostor o objemu 451 l
  • Hlavní Full LED světlomety
  • 8” navigace a prémiový audiosystém JBL
  • Eco-DAS (asistent pro ekologickou jízdu)
  • Nejmodernější vyspělé asistenční systémy ADAS
  • Automatické přepínání dálkových světlometů HBA (High Beam Assist)
Kia e-Niro – 100% elektrický, 100% úžasný

Objevte svět chytrých komfortních funkcí a úžasných zážitků. Nová Kia e-Niro Vám poskytne okamžité zrychlení a umožní snadné nabíjení pro cestování s dlouhým dojezdem. A k tomu si užívejte komfortu prostorného, elegantního a extrémně tichého interiéru. A to vše s nulovými emisemi. Trvale udržitelná jízda ještě nikdy nevyvolávala tak dobrý pocit.

Emil Frey KIA e-Niro
Dva dojezdy pro dva životní styly

Vyberte si ideální akumulátory pro svůj životní styl. Jezdíte-li na velké vzdálenosti, nabízíme Vám sadu akumulátorů s kapacitou 64 kWh s dojezdem až 455 km na jedno nabití. Po připojení k nabíjecí stanici o výkonu 100 kW trvá nabití na 80 % pouhých 42 minut. Je-li Vaším revírem město, postačí Vám sada akumulátorů s kapacitou 39,2 kWh, umožňující dojezd až 289 km.

Praktické a komfortní nabíjení

K nabíjení doma můžete používat normální zásuvku i zařízení pro rychlé nabíjení. Alternativou jsou veřejné nabíjecí stanice CCS (Combined Charging System) s nabíjecím výkonem až 100 kW, které jsou v Evropě k dispozici již ve velkém počtu. Stav nabití akumulátorů se zobrazuje na přístrojové desce, nebo jej můžete zjistit na dálku pomocí aplikace, která Vám umožní také dálkové ovládání nabíjecího procesu.

Emil Frey KIA e-Niro
Snadná údržba a záruka

Nová Kia e-Niro má minimální nároky na údržbu, protože nevyžaduje výměny oleje, ani řadu dalších servisních úkonů. A nezapomeňte, že si můžete dlouhodobě užívat pocitu naprosté jistoty díky naší 7leté záruce, která platí na celé vozidlo, včetně akumulátorů.

Progresivní nápady pro chytřejší cestování

Nová Kia e-Niro je důkazem velkého pokroku, jehož elektromobily dosáhly. Ohromující crossover je vybaven veškerou nejmodernější technikou pro komfortní a praktickou ekologickou mobilitu, kterou si budete opravdu užívat.

KIA e-Niro - videa o modelu a technologiích

Pište řediteli

Podělte se, prosím, se mnou o své zkušenosti a připomínky k našim službám i pracovníkům Emil Frey ČR, s nimiž jste přišli do kontaktu. Vaše názory jsou pro mne velmi důležité a podnětné.

Dopis k mým rukám můžete proto napsat na tomto odkazu: pište řediteli.

Facebook Emil Frey ČR: Kia, Niro e-Niro, Crossover, Praha, Emil Frey Instagram Emil Frey ČR:Kia, Niro e-Niro, Crossover, Praha, Emil Frey
Emil Frey ČR:Kia, Niro e-Niro, Crossover, Praha, Emil Frey Copyright © 2019 Emil Frey
Všechna práva vyhrazena
zpět nahoru ∧