Objednat zkušební jízdu

TOMKET Pražský MTB pohár zná vítěze

22.11.2018

Aktualizace 10.12.2018:

Dne 3.12.2018 převzal Jiří Chyba hlavní cenu TOMKET Pražského MTB poháru, vůz Toyota!

Hlavní cenu TOMKET Pražského MTB poháru 2018, luxusní vůz TOYOTA RAV 4 Hybrid od společnosti EMIL FREY převzal z rukou marketingového ředitele společnosti Emil Frey, pana Vlastimila Houšky, biker týmu NUTREND Specialized Racing, Jiří Chyba. O vítězi hodnotné ceny rozhodlo losování mezi celkovými vítězi dospělých kategorií v průběhu Slavnostního večera TOMKET Pražského MTB poháru 2018.

Populární Jirka Chyba, kterému se přezdívá „Chybič – kanibal z Břevnova“ tak bude moci užívat vůz bez omezení čtvrt roku a je potřeba dodat, že hlavní cena je v těch nejlepších rukou. Jiří Chyba totiž ve své kategorii dokázal zvítězit ve všech závodech TOMKET Pražského MTB poháru v sezóně 2018.

TOMKET 2018 - předání ceny (Jiří Chyba)

Pořadatelé seriálu už potvrdili, že o atraktivní ceny, zapůjčení luxusního vozu od společnosti Emila Frey a jízdní kolo od Velocentrum Voleský budou účastníci TOMKET Pražského MTB poháru bojovat i v roce 2019!

 

Sezóna skončila a tým TOMKET Pražského MTB poháru vyhlásil vítěze jednotlivých kategorií v sále Music klubu Lidového domu Kbely. Ti obdrželi pohár s typickou pražskou žulovou kostkou a ceny od partnerů cyklistického seriálu. Kdo se na stupních vítězů nakonec radoval?

Miloslav Kvasnička členem Síně slávy TOMKET Pražského MTB poháru

Slavnostním večerem provázeli Miroslav Lenc a paralympionik Jiří Ježek. Ti postupně odhalili vítěze jak celého poháru, tak nejúspěšnější závodníky pražských klubů v dílčích kategoriích:

  • dráha,
  • silniční cyklistika,
  • BMX,
  • MTB,
  • sálová cyklistika,
  • cyklocross,
  • handicapovaní cyklisté.

Rovněž udělili ocenění Osobnost pražské cyklistiky 2018, které si odnesl pozoruhodný talent z pražské Dukly Petr Kelemen. Trenérem roku se stal Pavel Mišoň z ADASTRA Sokol Veltěž, jehož tým si zároveň odnesl cenu Tým roku. Jako Objev roku 2018 byl zvolen Adam Bradáč z Dukly Praha, jemuž náleží také prvenství v celkovém pořadí, ale také v Českém poháru horských kol a v Mistrovství České republiky. Síň slávy TOMKET Pražského MTB poháru se rozrostla o Miloslava Kvasničku.

Pražský TOMKET pohár 2018

Dále se z vítězů mládežnické kategorie losoval čerstvý majitel horského kola, jímž se stal Filip Jech z ADASTRA Sokol Veltěž. Mezi dospělými se zase rozhodovalo o šťastlivci, který dostane od společnosti Emil Frey na 3 měsíce vůz Toyota RAV 4 Hybrid. Za volant nakonec usedne Jiří Chyba z NUTREND Specialized Racing. Všem vítězům gratulujeme a držíme palce do dalších sezón.

Pražský TOMKET pohár 2018 - vítěz RAV 4 Hybrid

Zpět do výpisu článků