Objednat zkušební jízdu
Emil Frey - SUZUKI

Suzuki Vitara – fascinující novinka

Zbrusu nový vůz Suzuki Vitara odkazuje svým jménem i charakterem na ověřený off-road Grand Vitara. Zároveň ale přináší nové a vzrušující pojetí formátu SUV. Moderní rozměry, elegantní křivky, skvělé jízdní vlastnosti a pokročilá elektronika, to vše a mnohé další dělá z Vitary auto, které vám bude každý závidět.

Osobitá, stejně jako vy

Projevte svůj osobitý pohled na styl a design. Vyberte si jednu z mnoha barevných kombinací interiérových a exteriérových prvků. K dispozici máte 16 odstínů barev, a to včetně dvojtónového laku karoserie. Na vás bude, zda si Vitaru pomocí specifických paketů upravíte na odhodlané SUV, nebo mu dáte charakter městského crossoveru.

Design pro úspory

Vaše peněženka si Vitaru zamiluje. Maximální možná úspornost se odvíjí od vylehčené konstrukce vozu (při zachování pevnosti) a dále je podporovaná moderní technologií pohonu. Např. model s pohonem předních kol a manuální převodovkou se omezuje na pouhých 123 g CO2 na 1 km.

Očekávejte nečekané

Jízdní vlastnosti vozu Vitara jsou dány optimalizovaným tvarem karoserie. Sofistikovaný systém pohonu AllGrip v kombinaci s velkými koly, tolerantní světlou výškou a nájezdovými úhly doslova zvou do terénu. Tyto prvky oceníte i v případě, že se s Vitarou hodláte zdržovat spíše v městské džungli. Všichni víme, že náročné povětrnostní podmínky se nevyhýbají ani zastavěným oblastem.

Pokročilá elektronika pro zábavu i bezpečí

Vitara se stane rájem pro milovníky moderních technologií. Nechte se obklopit integrovaným multimediálním systémem, který propojíte s chytrým telefonem, čímž ještě rozšíříte možnosti jeho využití. Jedním z mnoha pokročilých řešení uvnitř Vitary je systém Radar Brake Support. Využívá vlastního miniradaru a zabraňuje srážkám nebo alespoň mírní jejich dopady. Znovu a lépe tak definuje pojetí aktivního systému bezpečnosti. Celá posádka si tak může užívat jízdu s vědomím, že je o ni dobře postaráno.

Více informací o modelu

Suzuki - Akční vozy

Vitara 1.0 Boosterjet

Typ nabídky: skladový vůz
Akční cena: 380.900,- Kč
Sleva: 13.000,- Kč

DETAIL NABÍDKY
Swift 1.0 Boosterjet Elegance

Typ nabídky: akční vůz
Akční cena: 384.900,- Kč
Sleva: 18.400,- Kč

DETAIL NABÍDKY
S-Cross 1,0 Boosterjet Premium

Typ nabídky: skladový vůz
Akční cena: 480.900,- Kč
Sleva: 18.000,- Kč

DETAIL NABÍDKY
S-Cross 1,4 Boosterjet Premium 4x4 AT

Typ nabídky: skladový vůz
Akční cena: 565.900,- Kč
Sleva: 10.000,- Kč

DETAIL NABÍDKY
Všechny skladové vozy

Objednat si jízdu

 ANO, souhlasím se zpracováním osobních údajů. NE, nesouhlasím se zpracováním osobních údajů.
Pobočka
Model
captcha
Please leave this field empty.
SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

I. Uděluji tímto souhlas se zpracováním osobních údajů. Společnosti Emil Frey ČR, s.r.o. (Správce) tedy bude oprávněn využívat osobní údaje k rozesílání nabídek, akcí, soutěží a jiných obchodních sdělení firmy Emil Frey pro značky Subaru, Kia, Suzuki, Toyota, Lexus po dobu 10let.

II. Uděluji tímto souhlas se zpracováním osobních údajů (jména, adresy, e-mailu a tel. čísla) ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších právních předpisů, a současně ve smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen „obecné nařízení o ochraně osobních údajů“), které nabývá účinnosti dnem 25. 5. 2018 společnosti Emil Frey ČR, s.r.o., se sídlem Pekařská 638/5, IČO: 45805270, zapsané v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v [Praze], oddíl C, vložka 11870 jakožto správci (dále jen „Správce“) a dalším třetím osobám určeným správcem jakožto zpracovatelům (zejména členům distribuční sítě správce) pro účel stanovený dále.

Potvrzuji, že jsem byl informován o tom, že dochází k automatizovanému rozhodování, včetně profilování. Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně, s výše uvedeným zpracováním uděluji svůj výslovný souhlas.
Účelem zpracování osobních údajů je jejich využití pro další obchodní a marketingovou činnost (obchodní nabídky, nabídky akce, soutěže), zejména pak pro průzkum trhu, statistické účely, sledování údajů o prodeji, poskytování poprodejních služeb a šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů.
Osobní údaje budou zpracovány po dobu 10 let ode dne udělení souhlasu.
Potvrzuji, že jsem byl informován o tom, že dochází k automatizovanému rozhodování, včetně profilování.
Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně, s výše uvedeným zpracováním uděluji svůj výslovný souhlas zaškrtnutím políčka.

Odvolání souhlasu se zpracováním osobních údajů

Naše služby

INFORMACE PRO SPOTŘEBITELE O MIMOSOUDNÍM ŘEŠENÍ SPOTŘEBITELSKÝCH SPORŮ

Zhotovitel tímto ve smyslu ust. § 14 zák. č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele (dále jen Zákon) informuje objednatele - spotřebitele, že subjektem věcně příslušným pro mimosoudní řešení tohoto spotřebitelského sporu ve smyslu ust. § 20d a násl. Zákona, který se týká zboží či služeb zhotovitele a který vznikne z této smlouvy uzavřené mezi zhotovitelem a spotřebitelem, je Česká obchodní inspekce, internetová adresa www.coi.cz.

Informační cedulky k EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.