Objednat zkušební jízdu
Operativní leasing KIA
Emil Frey - SUZUKI

Suzuki Vitara – fascinující novinka

Zbrusu nový vůz Suzuki Vitara odkazuje svým jménem i charakterem na ověřený off-road Grand Vitara. Zároveň ale přináší nové a vzrušující pojetí formátu SUV. Moderní rozměry, elegantní křivky, skvělé jízdní vlastnosti a pokročilá elektronika, to vše a mnohé další dělá z Vitary auto, které vám bude každý závidět.

Osobitá, stejně jako vy

Projevte svůj osobitý pohled na styl a design. Vyberte si jednu z mnoha barevných kombinací interiérových a exteriérových prvků. K dispozici máte 16 odstínů barev, a to včetně dvojtónového laku karoserie. Na vás bude, zda si Vitaru pomocí specifických paketů upravíte na odhodlané SUV, nebo mu dáte charakter městského crossoveru.

Design pro úspory

Vaše peněženka si Vitaru zamiluje. Maximální možná úspornost se odvíjí od vylehčené konstrukce vozu (při zachování pevnosti) a dále je podporovaná moderní technologií pohonu. Např. model s pohonem předních kol a manuální převodovkou se omezuje na pouhých 123 g CO2 na 1 km.

Očekávejte nečekané

Jízdní vlastnosti vozu Vitara jsou dány optimalizovaným tvarem karoserie. Sofistikovaný systém pohonu AllGrip v kombinaci s velkými koly, tolerantní světlou výškou a nájezdovými úhly doslova zvou do terénu. Tyto prvky oceníte i v případě, že se s Vitarou hodláte zdržovat spíše v městské džungli. Všichni víme, že náročné povětrnostní podmínky se nevyhýbají ani zastavěným oblastem.

Pokročilá elektronika pro zábavu i bezpečí

Vitara se stane rájem pro milovníky moderních technologií. Nechte se obklopit integrovaným multimediálním systémem, který propojíte s chytrým telefonem, čímž ještě rozšíříte možnosti jeho využití. Jedním z mnoha pokročilých řešení uvnitř Vitary je systém Radar Brake Support. Využívá vlastního miniradaru a zabraňuje srážkám nebo alespoň mírní jejich dopady. Znovu a lépe tak definuje pojetí aktivního systému bezpečnosti. Celá posádka si tak může užívat jízdu s vědomím, že je o ni dobře postaráno.

Více informací o modelu

Suzuki - Akční vozy

S-Cross 1.0 Boosterjet

Typ nabídky: akční vůz
Akční cena: 439.900,- Kč
Sleva: 10.000,- Kč

DETAIL NABÍDKY
Ignis 1,2

Typ nabídky: skladový vůz
Prodejní cena: 262.300,- Kč

DETAIL NABÍDKY
Vitara 1,6 VVT Elegance

Typ nabídky: skladový vůz
Prodejní cena: 516.250,- Kč

DETAIL NABÍDKY
Vitara 1,6 VVT Elegance

Typ nabídky: skladový vůz
Prodejní cena: 516.250,- Kč

DETAIL NABÍDKY
Všechny skladové vozy

Objednat si jízdu

Pobočka
Model
captcha
Please leave this field empty.

Naše služby

INFORMACE PRO SPOTŘEBITELE O MIMOSOUDNÍM ŘEŠENÍ SPOTŘEBITELSKÝCH SPORŮ

Zhotovitel tímto ve smyslu ust. § 14 zák. č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele (dále jen Zákon) informuje objednatele - spotřebitele, že subjektem věcně příslušným pro mimosoudní řešení tohoto spotřebitelského sporu ve smyslu ust. § 20d a násl. Zákona, který se týká zboží či služeb zhotovitele a který vznikne z této smlouvy uzavřené mezi zhotovitelem a spotřebitelem, je Česká obchodní inspekce, internetová adresa www.coi.cz.

Informační cedulky k EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.