Objednat zkušební jízdu
Operativní leasing KIA
Emil Frey - SUZUKI

Suzuki Reference

Sx4 za Vitaru
24.10.2017
Před lety nám Suzuki SX 4 vlastně zachránilo život při autonehodě. Když jsme se nyní rozhodovali, jaké auto si pořídit, SUZUKI patřilo mezi jasné favority. Vybrali jsme VITARU. Poměr cena k užitné hodnotě tohoto vozu je vynikající. Nic nechybí, nic nepřebývá, vše je tak akorát. VITAŘE zkrátka nemáme co vytknout. Jízdu s ní si prostě užíváme a to je mezi námi 30 cm výškový rozdíl. VITARA je jednoduše pro všechny. Teď už je to člen rodiny a dokonce má své jméno. K pořízení vozidla nám pomohl ochotný, vstřícný a profesionální tým firmy Emil Frey. Jsou fakt dobří v tom, co dělají.
Manželé Vlasákovi.

Sx4 za Vitaru

S-Cross 1,4 facelift
9.3.2017
Firmu Emil Frey doporučuji pro její vstřícný přístup k zákazníkům, znalostem prodejců a přímému jednání. S novým vozem S-Cross 1,4 Boosterjet jsem spokojen. Podvozek je hezky nalaďen na nerovnosti, výkon po najetí 2500km absolutně bezkonkurenční, spotřebově se pohybuji kolem 6,5 litru. Jediné co, že cena vozu by mohla být o kousek nižší, ale to už není v kompetenci prodejců. Všem doporučuji. Martin Šedina

Suzuki - Akční vozy

Vitara 1,4 Boosterjet Premium 4x4 AT

Typ nabídky: skladový vůz
Prodejní cena: 577.900,- Kč

DETAIL NABÍDKY
Vitara 1,4 Boosterjet Elegance 4x4

Typ nabídky: skladový vůz
Prodejní cena: 582.900,- Kč

DETAIL NABÍDKY
Vitara 1,4 Boosterjet Elegance 4x4

Typ nabídky: skladový vůz
Prodejní cena: 590.900,- Kč

DETAIL NABÍDKY
S-Cross 1.0 Boosterjet Premium

Typ nabídky: skladový vůz
Prodejní cena: 485.900,- Kč

DETAIL NABÍDKY
Všechny skladové vozy

Kontaktujte nás

 ANO, souhlasím se zpracováním osobních údajů. NE, nesouhlasím se zpracováním osobních údajů.
captcha
Please leave this field empty.
SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

I. Uděluji tímto souhlas se zpracováním osobních údajů. Společnosti Emil Frey ČR, s.r.o. (Správce) tedy bude oprávněn využívat osobní údaje k rozesílání nabídek, akcí, soutěží a jiných obchodních sdělení firmy Emil Frey pro značky Subaru, Kia, Suzuki, Toyota, Lexus po dobu 10let.

II. Uděluji tímto souhlas se zpracováním osobních údajů (jména, adresy, e-mailu a tel. čísla) ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších právních předpisů, a současně ve smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen „obecné nařízení o ochraně osobních údajů“), které nabývá účinnosti dnem 25. 5. 2018 společnosti Emil Frey ČR, s.r.o., se sídlem Pekařská 638/5, IČO: 45805270, zapsané v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v [Praze], oddíl C, vložka 11870 jakožto správci (dále jen „Správce“) a dalším třetím osobám určeným správcem jakožto zpracovatelům (zejména členům distribuční sítě správce) pro účel stanovený dále.

Potvrzuji, že jsem byl informován o tom, že dochází k automatizovanému rozhodování, včetně profilování. Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně, s výše uvedeným zpracováním uděluji svůj výslovný souhlas.
Účelem zpracování osobních údajů je jejich využití pro další obchodní a marketingovou činnost (obchodní nabídky, nabídky akce, soutěže), zejména pak pro průzkum trhu, statistické účely, sledování údajů o prodeji, poskytování poprodejních služeb a šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů.
Osobní údaje budou zpracovány po dobu 10 let ode dne udělení souhlasu.
Potvrzuji, že jsem byl informován o tom, že dochází k automatizovanému rozhodování, včetně profilování.
Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně, s výše uvedeným zpracováním uděluji svůj výslovný souhlas zaškrtnutím políčka.

Odvolání souhlasu se zpracováním osobních údajů

Naše služby

INFORMACE PRO SPOTŘEBITELE O MIMOSOUDNÍM ŘEŠENÍ SPOTŘEBITELSKÝCH SPORŮ

Zhotovitel tímto ve smyslu ust. § 14 zák. č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele (dále jen Zákon) informuje objednatele - spotřebitele, že subjektem věcně příslušným pro mimosoudní řešení tohoto spotřebitelského sporu ve smyslu ust. § 20d a násl. Zákona, který se týká zboží či služeb zhotovitele a který vznikne z této smlouvy uzavřené mezi zhotovitelem a spotřebitelem, je Česká obchodní inspekce, internetová adresa www.coi.cz.

Informační cedulky k EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.