Objednat zkušební jízdu
Operativní leasing KIA
Emil Frey - SUZUKI

Suzuki Reference

Sx4 za Vitaru
..2017.10.24
Před lety nám Suzuki SX 4 vlastně zachránilo život při autonehodě. Když jsme se nyní rozhodovali, jaké auto si pořídit, SUZUKI patřilo mezi jasné favority. Vybrali jsme VITARU. Poměr cena k užitné hodnotě tohoto vozu je vynikající. Nic nechybí, nic nepřebývá, vše je tak akorát. VITAŘE zkrátka nemáme co vytknout. Jízdu s ní si prostě užíváme a to je mezi námi 30 cm výškový rozdíl. VITARA je jednoduše pro všechny. Teď už je to člen rodiny a dokonce má své jméno. K pořízení vozidla nám pomohl ochotný, vstřícný a profesionální tým firmy Emil Frey. Jsou fakt dobří v tom, co dělají.
Manželé Vlasákovi.

Sx4 za Vitaru

S-Cross 1,4 facelift
9.3.2017
Firmu Emil Frey doporučuji pro její vstřícný přístup k zákazníkům, znalostem prodejců a přímému jednání. S novým vozem S-Cross 1,4 Boosterjet jsem spokojen. Podvozek je hezky nalaďen na nerovnosti, výkon po najetí 2500km absolutně bezkonkurenční, spotřebově se pohybuji kolem 6,5 litru. Jediné co, že cena vozu by mohla být o kousek nižší, ale to už není v kompetenci prodejců. Všem doporučuji. Martin Šedina

Suzuki - Akční vozy

S-Cross 1.0 Boosterjet

Typ nabídky: akční vůz
Akční cena: 439.900,- Kč
Sleva: 10.000,- Kč

DETAIL NABÍDKY
Ignis 1,2

Typ nabídky: skladový vůz
Prodejní cena: 262.300,- Kč

DETAIL NABÍDKY
Vitara 1,6 VVT Elegance

Typ nabídky: skladový vůz
Prodejní cena: 516.250,- Kč

DETAIL NABÍDKY
Vitara 1,6 VVT Elegance

Typ nabídky: skladový vůz
Prodejní cena: 516.250,- Kč

DETAIL NABÍDKY
Všechny skladové vozy

Kontaktujte nás

captcha
Please leave this field empty.

Naše služby

INFORMACE PRO SPOTŘEBITELE O MIMOSOUDNÍM ŘEŠENÍ SPOTŘEBITELSKÝCH SPORŮ

Zhotovitel tímto ve smyslu ust. § 14 zák. č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele (dále jen Zákon) informuje objednatele - spotřebitele, že subjektem věcně příslušným pro mimosoudní řešení tohoto spotřebitelského sporu ve smyslu ust. § 20d a násl. Zákona, který se týká zboží či služeb zhotovitele a který vznikne z této smlouvy uzavřené mezi zhotovitelem a spotřebitelem, je Česká obchodní inspekce, internetová adresa www.coi.cz.

Informační cedulky k EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.