Objednat zkušební jízdu
Operativní leasing KIA
Emil Frey - SUZUKI

Suzuki Jimny

Vůz Suzuki Jimny miluje lesy, louky, polní cesty a terén. Pokud se také chystáte trávit svůj čas v divočině mimo město, není důvod váhat. Tento automobil se díky své odolnosti a houževnaté konstrukci stal samozřejmou volbou myslivců, dřevorubců, farmářů a chalupářů. Chcete-li skutečný „teréňák“, je to Suzuki Jimny.

Mrštný horal

Největší síla vozu spočívá v jeho mrštnosti i na těch nejnáročnějších lesních cestách. Tajemství úspěchu se skrývá v tradičním žebřinovém rámu, redukční převodovce a nájezdových úhlech 42°/46°. V terénu to jsou mocné zbraně.

Síla pro drsné prostředí

Výkon vozu dodává zážehový čtyřválec, který vyniká rychlou odezvou, úsporností a výkonem 62,5 kW. Kromě speciálně navržené 5stupňové převodovky pro běžnou jízdu Jimny disponuje také převodovkou redukční. Její aktivací dáte automobilu ještě více síly pro zdolání prudkých svahů a průjezd terénem.

Co získáte nákupem Suzuki Jimny?

  • nejdostupnější terénní vůz své třídy s bezkonkurenční výbavou
  • pohon 4×4 drive action
  • stabilizační systém ESC
  • žebřinový rám
  • solidní jízdní komfort
  • možnost používat automatickou převodovku

Kompaktní rozměry a přátelský vzhled

Modelový ročník 2015 se může pochlubit novým předním nárazníkem, upravenou maskou chladiče či nově tvarovanou kapotou. Celkově tak vůz získal modernější vzhled a jasnou image.

Vybaven do nepohody

Suzuki Jimny počítá s tím, že lidé v něm budou zajíždět do nehostinných končin a chtějí se při tom cítit pohodlně. O váš komfort uvnitř vozu se tak stará nejen manuální klimatizace, ale hlavně vyhřívané přední sedačky a odhlučnění kabiny.

A jedna perlička, kterou jste nevěděli…

Je zřejmé, že Jimny není stěhovací náklaďák, ale i tak vás možná překvapí, že po sklopení zadní řady získáte 324 l prostoru pro zavazadla. A teď pozor. V automobilu Jimny můžete díky důmyslné kombinaci posunutí a sklopení sedaček také spát. Pokud vás tedy na cestách zastihne soumrak, klidně přečkáte noc uvnitř a ráno opět vyrazíte.

Více informací o modelu

Suzuki - Akční vozy

Vitara 1.0 Boosterjet Premium

Typ nabídky: skladový vůz
Prodejní cena: 430.900,- Kč

DETAIL NABÍDKY
Vitara 1,4 Boosterjet Elegance 4x4

Typ nabídky: skladový vůz
Prodejní cena: 582.900,- Kč

DETAIL NABÍDKY
S-Cross 1,4 Boosterjet

Typ nabídky: skladový vůz
Prodejní cena: 474.900,- Kč

DETAIL NABÍDKY
S-Cross 1,4 Boosterjet Premium AT

Typ nabídky: skladový vůz
Prodejní cena: 525.900,- Kč

DETAIL NABÍDKY
Všechny skladové vozy

Objednat si jízdu

 ANO, souhlasím se zpracováním osobních údajů. NE, nesouhlasím se zpracováním osobních údajů.
Pobočka
Model
captcha
Please leave this field empty.
SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

I. Uděluji tímto souhlas se zpracováním osobních údajů. Společnosti Emil Frey ČR, s.r.o. (Správce) tedy bude oprávněn využívat osobní údaje k rozesílání nabídek, akcí, soutěží a jiných obchodních sdělení firmy Emil Frey pro značky Subaru, Kia, Suzuki, Toyota, Lexus po dobu 10let.

II. Uděluji tímto souhlas se zpracováním osobních údajů (jména, adresy, e-mailu a tel. čísla) ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších právních předpisů, a současně ve smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen „obecné nařízení o ochraně osobních údajů“), které nabývá účinnosti dnem 25. 5. 2018 společnosti Emil Frey ČR, s.r.o., se sídlem Pekařská 638/5, IČO: 45805270, zapsané v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v [Praze], oddíl C, vložka 11870 jakožto správci (dále jen „Správce“) a dalším třetím osobám určeným správcem jakožto zpracovatelům (zejména členům distribuční sítě správce) pro účel stanovený dále.

Potvrzuji, že jsem byl informován o tom, že dochází k automatizovanému rozhodování, včetně profilování. Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně, s výše uvedeným zpracováním uděluji svůj výslovný souhlas.
Účelem zpracování osobních údajů je jejich využití pro další obchodní a marketingovou činnost (obchodní nabídky, nabídky akce, soutěže), zejména pak pro průzkum trhu, statistické účely, sledování údajů o prodeji, poskytování poprodejních služeb a šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů.
Osobní údaje budou zpracovány po dobu 10 let ode dne udělení souhlasu.
Potvrzuji, že jsem byl informován o tom, že dochází k automatizovanému rozhodování, včetně profilování.
Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně, s výše uvedeným zpracováním uděluji svůj výslovný souhlas zaškrtnutím políčka.

Odvolání souhlasu se zpracováním osobních údajů

Naše služby

INFORMACE PRO SPOTŘEBITELE O MIMOSOUDNÍM ŘEŠENÍ SPOTŘEBITELSKÝCH SPORŮ

Zhotovitel tímto ve smyslu ust. § 14 zák. č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele (dále jen Zákon) informuje objednatele - spotřebitele, že subjektem věcně příslušným pro mimosoudní řešení tohoto spotřebitelského sporu ve smyslu ust. § 20d a násl. Zákona, který se týká zboží či služeb zhotovitele a který vznikne z této smlouvy uzavřené mezi zhotovitelem a spotřebitelem, je Česká obchodní inspekce, internetová adresa www.coi.cz.

Informační cedulky k EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.