Objednat zkušební jízdu
Operativní leasing KIA
Emil Frey - SUZUKI

Suzuki Jimny

Vůz Suzuki Jimny miluje lesy, louky, polní cesty a terén. Pokud se také chystáte trávit svůj čas v divočině mimo město, není důvod váhat. Tento automobil se díky své odolnosti a houževnaté konstrukci stal samozřejmou volbou myslivců, dřevorubců, farmářů a chalupářů. Chcete-li skutečný „teréňák“, je to Suzuki Jimny.

Mrštný horal

Největší síla vozu spočívá v jeho mrštnosti i na těch nejnáročnějších lesních cestách. Tajemství úspěchu se skrývá v tradičním žebřinovém rámu, redukční převodovce a nájezdových úhlech 42°/46°. V terénu to jsou mocné zbraně.

Síla pro drsné prostředí

Výkon vozu dodává zážehový čtyřválec, který vyniká rychlou odezvou, úsporností a výkonem 62,5 kW. Kromě speciálně navržené 5stupňové převodovky pro běžnou jízdu Jimny disponuje také převodovkou redukční. Její aktivací dáte automobilu ještě více síly pro zdolání prudkých svahů a průjezd terénem.

Co získáte nákupem Suzuki Jimny?

  • nejdostupnější terénní vůz své třídy s bezkonkurenční výbavou
  • pohon 4×4 drive action
  • stabilizační systém ESC
  • žebřinový rám
  • solidní jízdní komfort
  • možnost používat automatickou převodovku

Kompaktní rozměry a přátelský vzhled

Modelový ročník 2015 se může pochlubit novým předním nárazníkem, upravenou maskou chladiče či nově tvarovanou kapotou. Celkově tak vůz získal modernější vzhled a jasnou image.

Vybaven do nepohody

Suzuki Jimny počítá s tím, že lidé v něm budou zajíždět do nehostinných končin a chtějí se při tom cítit pohodlně. O váš komfort uvnitř vozu se tak stará nejen manuální klimatizace, ale hlavně vyhřívané přední sedačky a odhlučnění kabiny.

A jedna perlička, kterou jste nevěděli…

Je zřejmé, že Jimny není stěhovací náklaďák, ale i tak vás možná překvapí, že po sklopení zadní řady získáte 324 l prostoru pro zavazadla. A teď pozor. V automobilu Jimny můžete díky důmyslné kombinaci posunutí a sklopení sedaček také spát. Pokud vás tedy na cestách zastihne soumrak, klidně přečkáte noc uvnitř a ráno opět vyrazíte.

Více informací o modelu

Suzuki - Akční vozy

S-Cross 1.0 Boosterjet

Typ nabídky: akční vůz
Akční cena: 439.900,- Kč
Sleva: 10.000,- Kč

DETAIL NABÍDKY
Ignis 1,2

Typ nabídky: skladový vůz
Prodejní cena: 262.300,- Kč

DETAIL NABÍDKY
Vitara 1,6 VVT Elegance

Typ nabídky: skladový vůz
Prodejní cena: 516.250,- Kč

DETAIL NABÍDKY
Vitara 1,6 VVT Elegance

Typ nabídky: skladový vůz
Prodejní cena: 516.250,- Kč

DETAIL NABÍDKY
Všechny skladové vozy

Objednat si jízdu

Pobočka
Model
captcha
Please leave this field empty.

Naše služby

INFORMACE PRO SPOTŘEBITELE O MIMOSOUDNÍM ŘEŠENÍ SPOTŘEBITELSKÝCH SPORŮ

Zhotovitel tímto ve smyslu ust. § 14 zák. č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele (dále jen Zákon) informuje objednatele - spotřebitele, že subjektem věcně příslušným pro mimosoudní řešení tohoto spotřebitelského sporu ve smyslu ust. § 20d a násl. Zákona, který se týká zboží či služeb zhotovitele a který vznikne z této smlouvy uzavřené mezi zhotovitelem a spotřebitelem, je Česká obchodní inspekce, internetová adresa www.coi.cz.

Informační cedulky k EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.