Objednat zkušební jízdu

Nové Subaru XV 2019

objednat jízdu ceník

Všimnete si toho na první pohled. SUBARU XV představuje vzrušující kombinaci tvarů a praktičnosti, vždy je připraveno na zábavu – stejně jako vy. Ať se rozhodnete pro cokoliv, vytvoříte si vzpomínky a zažijete zážitky, na které nikdy nezapomenete.

Lepší mladší brácha kvalitního crossoveru XV 2018

Hned v úvodu se nabízí otázka, proč Subaru už po roce přichází s inovovaným modelem povedeného Subaru XV 2018, který se těší nemalé oblibě. Odpověď je prostá – Subaru má jednoduše co nabídnout!

Bezpečná jízda na platformě SGP

Modely se na první pohled v zásadě tolik neliší a oko laika by bylo schopno je snad i zaměnit, nicméně nové Subaru XV 2019 je vozem mnohem propracovanějším, kvalitnějším a bezpečnějším oproti svému předchůdci. Novinkový model totiž využívá globální platformu Subaru SGP, která spočívá ve vyšší tuhosti karoserie, nižší hmotnosti, čili v přesnějším řízení a vyšší stabilitě nejen v zatáčkách. Součástí SGP je také speciálně navržená kabina pro zvýšení ochrany. Těžiště motoru a převodovky je tak položeno níže a výrazně se snižuje riziko, že by při nárazu pronikly do kabiny.

Do terénu s X-mode

Nové Subaru XV je společníkem na zimní vozovky i pro jízdu v extrémně nerovném terénu. Ve výbavě se totiž potkáte s terénním programem X-mode. Režim se po stisku tlačítka ujme řízení motoru, převodovky, pohonu, brzd a dalších komponent, aby zajistil nejvyšší možnou bezpečnost jízdy s maximální suverenitou. Poradí si s nerovnými cestami, kluzkým povrchem, sjížděním svahů. Udržuje stabilní a kontrolovaný hybný moment, aby se řidič mohl lépe soustředit na řízení a nerozptyloval se bržděním.

Cesta pod dozorem

Dalším prvkem, který výrazně zpohodlňuje průběh jízdy v Subaru XV 2019 i její bezpečnost, jsou LED otočné světlomety, které se natáčí do zatáček dle polohy automobilu. Řidiče rovněž hlídá řada asistentů. Asistenční systém EyeSight vám poslouží jako další pár očí. Pomocí dvou kamer monitoruje okolí vozu, vytváří 3D model prostředí a rychle dokáže detekovat hrozbu. Následně umí zabránit kolizi či aspoň minimalizovat škody automatickým bržděním/zastavením, upozorněním na samovolné vyjetí z pruhu nebo omezením rozjetí se do překážky.

Infotainment drží krok s dobou

Nové Subaru XV 2019 nezůstává pozadu ani v oblasti práce s aplikacemi. Je tedy plně kompatibilní se systémy Android i Apple, a tak můžete být vždy na dosah prostřednictvím oblíbených aplikací.

Pod kapotou boxer a Lineartronic

Pod kapotou nového Subaru XV vrčí motor typu boxer (1,6 l) CVT s převodovkou Lineartronic. Ta umožňuje díky svému rozsahu nabídnout jakýkoliv převodový směr pro plynulou změnu. Motor udržuje ve stavu nejvyšší účinnosti a zajišťuje efektivní akceleraci, zároveň však snižuje spotřebu. Lineatronic vždy zahrnuje systém aktivního rozdělování točivého momentu mezi jednotlivé nápravu. Pokud jsou tedy příhodné podmínky, lze rozdělit točivý moment rovnoměrně 50:500.

Prodej Subaru XV 2019 v ČR

Prodej Subaru XV 2019 v ČR oficiálně oficiálně začal v lednu 2019. V prodejnách Emil Frey můžete tuto novinku vyzkoušet, a proto neváhejte a zastavte se u Emil Frey ve Stodůlkách nebo na Černém Mostu co nejdříve!

SUBARU XV

 

Pustit video
Náhled videa
Pustit video
Náhled videa
Více informací o modelu

Objednat si jízdu

 ANO, souhlasím se zpracováním osobních údajů. NE, nesouhlasím se zpracováním osobních údajů.
Pobočka
Model
captcha

Please leave this field empty.
SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

I. Uděluji tímto souhlas se zpracováním osobních údajů. Společnosti Emil Frey ČR, s.r.o. (Správce) tedy bude oprávněn využívat osobní údaje k rozesílání nabídek, akcí, soutěží a jiných obchodních sdělení firmy Emil Frey pro značky Subaru, Kia, Suzuki, Toyota, Lexus po dobu 10let.

II. Uděluji tímto souhlas se zpracováním osobních údajů (jména, adresy, e-mailu a tel. čísla) ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších právních předpisů, a současně ve smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen „obecné nařízení o ochraně osobních údajů“), které nabývá účinnosti dnem 25. 5. 2018 společnosti Emil Frey ČR, s.r.o., se sídlem Pekařská 638/5, IČO: 45805270, zapsané v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v [Praze], oddíl C, vložka 11870 jakožto správci (dále jen „Správce“) a dalším třetím osobám určeným správcem jakožto zpracovatelům (zejména členům distribuční sítě správce) pro účel stanovený dále.

Potvrzuji, že jsem byl informován o tom, že dochází k automatizovanému rozhodování, včetně profilování. Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně, s výše uvedeným zpracováním uděluji svůj výslovný souhlas.
Účelem zpracování osobních údajů je jejich využití pro další obchodní a marketingovou činnost (obchodní nabídky, nabídky akce, soutěže), zejména pak pro průzkum trhu, statistické účely, sledování údajů o prodeji, poskytování poprodejních služeb a šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů.
Osobní údaje budou zpracovány po dobu 10 let ode dne udělení souhlasu.
Potvrzuji, že jsem byl informován o tom, že dochází k automatizovanému rozhodování, včetně profilování.
Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně, s výše uvedeným zpracováním uděluji svůj výslovný souhlas zaškrtnutím políčka.

Odvolání souhlasu se zpracováním osobních údajů

Naše služby

INFORMACE PRO SPOTŘEBITELE O MIMOSOUDNÍM ŘEŠENÍ SPOTŘEBITELSKÝCH SPORŮ

Zhotovitel tímto ve smyslu ust. § 14 zák. č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele (dále jen Zákon) informuje objednatele - spotřebitele, že subjektem věcně příslušným pro mimosoudní řešení tohoto spotřebitelského sporu ve smyslu ust. § 20d a násl. Zákona, který se týká zboží či služeb zhotovitele a který vznikne z této smlouvy uzavřené mezi zhotovitelem a spotřebitelem, je Česká obchodní inspekce, internetová adresa www.coi.cz.

Informační cedulky k EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.