Objednat zkušební jízdu
Operativní leasing KIA

Subaru XV – jistota v pohybu

Připravte se prožít vzrušující dobrodružství ve městě i za jeho hranicemi. Přijměte výzvu kompaktního crossoveru Subaru XV a poznejte jistotu v pohybu. Tento vůz v sobě spojuje radost z jízdy díky špičkové technice, nekompromisní bezpečnost a také atraktivní vzhled.

Pro každého něco

Subaru XV má ambice zalíbit se jak fanouškům SUV, tak sportovně založeným řidičům. Nízké proporce dávají autu sprinterskou jiskru, zatímco solidní světlá výška, 17´´ kola a plastové lemy blatníků zdůrazňují robustnost. Kompaktní rozměry (4450 x 1570 x 1780 mm) umožňují nejen mrštný pohyb v městském prostředí, ale také poskytují dobré zázemí pro pohodlí v interiéru.

Sebevědomí díky přehledu

Interiér Subaru XV je účelný a pohodlný zároveň. Na místě řidiče vás díky vysokému posedu a velkému oknu opanuje jistota. Přispívá k tomu výhodné tvarování A sloupků a zajisté také kamera pro bezpečné couvání.

Všechny funkční prvky na přehledné přístrojové desce se vám budou snadno ovládat. Informace o jízdě atd. zjistíte z multifunkčního displeje, který najdete v horní části středového panelu. Pohodlí cestujícím přináší sportovně tvarovaná sedadla, dvouzónová klimatizace a pochopitelně audiosystém s univerzální konektivitou (AUX, USB, Bluetooth®).

Už jste někdy zažili „subaru efekt“?

Řízení vždy suverénního vozu Subaru XV je zážitkem i pro ty největší motolabužníky. Základem všeho je vyladěný podvozek osazený neuvěřitelně efektivními tlumiči. A pak to začne. Čím rychleji po nerovném povrchu pojedete, tím více budou tlumiče působit a kompenzovat nepříjemné otřesy. Využijete toho nejen při přejíždění retardérů, ale také v zatáčkách, které si XV bravurně vychutnává.

Bezpečnost na dvou frontách

Radostné a uvolňující zážitky z jízdy podporuje vědomí o bezpečnosti vozu. Subaru XV jistí bezpečnost hned 2x. Významným prvkem aktivní ochrany posádky je symetrický pohon AWD. Jednou z mnoha výhod tohoto systému je nadstandardní stabilita za každého počasí. Druhou linii bezpečnosti tvoří např.:

  • zpevněný skelet vozu
  • 7 strategicky rozmístěných airbagů
  • aktivní opěrky hlavy
Více informací o modelu

Objednat si jízdu

Pobočka
Model
captcha
Please leave this field empty.

Naše služby

INFORMACE PRO SPOTŘEBITELE O MIMOSOUDNÍM ŘEŠENÍ SPOTŘEBITELSKÝCH SPORŮ

Zhotovitel tímto ve smyslu ust. § 14 zák. č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele (dále jen Zákon) informuje objednatele - spotřebitele, že subjektem věcně příslušným pro mimosoudní řešení tohoto spotřebitelského sporu ve smyslu ust. § 20d a násl. Zákona, který se týká zboží či služeb zhotovitele a který vznikne z této smlouvy uzavřené mezi zhotovitelem a spotřebitelem, je Česká obchodní inspekce, internetová adresa www.coi.cz.

Informační cedulky k EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.