Objednat zkušební jízdu

Subaru WRX STI – Splňte si sen o závodním autě

objednat jízdu ceník

Máte sportovního ducha? Jste draví a soutěživí? Tak právě pro vás máme ideální auto! Subaru WRX STI je jediný sériově vyráběný automobil s povahou rallye speciálu. Jeho výhodou je, že s ním můžete i do běžného provozu. Chcete zažít, jaké to je řídit trojnásobného šampiona WRC? Navštivte autosalon Emil Frey a nechte si jej předvést.

Sportovní sedan Subaru WRX STI byl navržen pro ryzí potěšení za volantem. Hovoříme o automobilu, který maximálně využívá potenciál přeplňovaného motoru, ale také řidiče na slovo poslechne.

Ukažte svou výjimečnost

Noví majitelé WRX STI si jistě časem zvyknou na pozornost, kterou jejich vůz bude přitahovat. Dravý vnější styl nenechá nikoho na pochybách, že jde o nekompromisní sportovní vůz s pohonem AWD. Přikrčený postoj, atletické tvary a odhodlaný výraz světlometů připomínajících oči dravce patří k nezaměnitelným rysům výjimečného auta. Záď vozu zdobí skutečný šperk v podobně mohutného spoileru.

Uvnitř WRX STI zapomenete na svět kolem

Interiér WRX STI dokonale zrcadlí závodní DNA vozu. Usedněte do karbonem a kovy zdobeného kokpitu a upřete svůj zrak na červeně podsvícené ovládací prvky. Spatříte také dvojici kruhových ukazatelů a barevný LCD displej. Vezměte do rukou dole zploštělý volant, jehož menší průměr zlepšuje ovladatelnost a rychle poskytuje zpětnou vazbu.

Systém SI-DRIVE (Subaru Intelligent Drive)

Tohle ve standardním autě nenajdete. Systém SI-DRIVE dává na výběr celkem 3 různá nastavení motoru (Intelligent, Sport a SportSharp). Můžete tak upravit jeho chování v závislosti na jízdních podmínkách nebo podle své nálady. Chcete svižnou akci nebo hladkou a přitom šetrnou jízdu ve městě? Otočte voličem a pro WRX STI se vaše zadání stane rozkazem.

WRX STI ve zkratce:

  • sportovní, ale praktický sedan (4dvéřová konstrukce)
  • závodní konstrukce, špičková výbava, extrémní výkon
  • karoserie s vynikajícími parametry bezpečnosti
  • praktický zavazadlový prostor a dělená zadní sedadla
  • zrychlení z 0 na 100 km/h za 5,2 sekund

 

Pustit video
Náhled videa
Více informací o modelu

Objednat si jízdu

 ANO, souhlasím se zpracováním osobních údajů. NE, nesouhlasím se zpracováním osobních údajů.
Pobočka
Model
captcha

Please leave this field empty.
SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

I. Uděluji tímto souhlas se zpracováním osobních údajů. Společnosti Emil Frey ČR, s.r.o. (Správce) tedy bude oprávněn využívat osobní údaje k rozesílání nabídek, akcí, soutěží a jiných obchodních sdělení firmy Emil Frey pro značky Subaru, Kia, Suzuki, Toyota, Lexus po dobu 10let.

II. Uděluji tímto souhlas se zpracováním osobních údajů (jména, adresy, e-mailu a tel. čísla) ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších právních předpisů, a současně ve smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen „obecné nařízení o ochraně osobních údajů“), které nabývá účinnosti dnem 25. 5. 2018 společnosti Emil Frey ČR, s.r.o., se sídlem Pekařská 638/5, IČO: 45805270, zapsané v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v [Praze], oddíl C, vložka 11870 jakožto správci (dále jen „Správce“) a dalším třetím osobám určeným správcem jakožto zpracovatelům (zejména členům distribuční sítě správce) pro účel stanovený dále.

Potvrzuji, že jsem byl informován o tom, že dochází k automatizovanému rozhodování, včetně profilování. Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně, s výše uvedeným zpracováním uděluji svůj výslovný souhlas.
Účelem zpracování osobních údajů je jejich využití pro další obchodní a marketingovou činnost (obchodní nabídky, nabídky akce, soutěže), zejména pak pro průzkum trhu, statistické účely, sledování údajů o prodeji, poskytování poprodejních služeb a šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů.
Osobní údaje budou zpracovány po dobu 10 let ode dne udělení souhlasu.
Potvrzuji, že jsem byl informován o tom, že dochází k automatizovanému rozhodování, včetně profilování.
Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně, s výše uvedeným zpracováním uděluji svůj výslovný souhlas zaškrtnutím políčka.

Odvolání souhlasu se zpracováním osobních údajů

Naše služby

INFORMACE PRO SPOTŘEBITELE O MIMOSOUDNÍM ŘEŠENÍ SPOTŘEBITELSKÝCH SPORŮ

Zhotovitel tímto ve smyslu ust. § 14 zák. č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele (dále jen Zákon) informuje objednatele - spotřebitele, že subjektem věcně příslušným pro mimosoudní řešení tohoto spotřebitelského sporu ve smyslu ust. § 20d a násl. Zákona, který se týká zboží či služeb zhotovitele a který vznikne z této smlouvy uzavřené mezi zhotovitelem a spotřebitelem, je Česká obchodní inspekce, internetová adresa www.coi.cz.

Informační cedulky k EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.